E3 2016: Očekivanja, nade i strepnje - Here We Go Again

Rockstar je navodno trebao da najavi novi Red Dead, i to na Sony konferenciji, umesto onog Days Gone na kraju, ali je u trejleru bila scena kako ludak upada u bar i počinje da ubija civile, pa su zbog onog sranja u Orlandu odustali. Verovatno će uskoro najaviti nešto, jer ima previše indikacija za novi Red Dead i možda remaster Redemptiona.

A Shenmue je skoro imao neki update oko toga kako napreduje, neće igra skoro, verovatno u narednih dve godine. A i Suzuki i taj tim se ne pojavljuju tako često na E3, pre bi očekivao na TGS.

To sto si rekao ima logike, jer je cudno bilo to sto su trailer pustili na pocetku konferencije a onda odjednom na kraju konferencije pustise gameplay. Kao da je nastala rupa u konferenciji pa su je tako popunili.

Ima li kakav info za 4A Games, gdje su oni nestali? Explain that shit :smiley:

Nope, nisam video da ih je spominjao, niti da ih je video. Ko zna, možda bi im se više isplatilo da najave igre na nekoj konferenciji koja se ne nalazi preko okeana, te možda nešto najave na Gamescomu ili Paris Games Week. A možda još nemaju ništa da najave, što je po meni najrealnije.

kupio sam pre jedno 2 nedelje sony 55 4k hdr tv,slika je stvarno prelepa,radi na androidu 5.1,ovo hdr je nešto napucano sa bojama i kontrastom izgeda stvarno neverovatno,stim da 2 min.video klipa u 4khdr rezoluciji je veličine 1.2 gb.u 4k ima netflix filmove ali nisam uplatio pa tu i nemogu da kažem nešto,ali sam gledao nešto od 4k rezolucije preko usb-,stvarno vrh.

Kazu da je taj HDR visi gamechanger nego li 4K, jer sa njim boje izgledaju neuporedivo bolje.

Ako nije tajna, koliko si platio taj sony tv?

Mislim da je sada vec potpuni haos na trzistu displeja a svaka od ovih tehnologija se promoviše kao gamechanger.

HDR vs standardna paleta boja
4K vs FullHD
OLED vs LED
Free/G-Sync vs obican softverski vsync
144Hz vs 60hz
Curve vs Flatscreen

Znas kako, ako slusas proizvodjace naravno da se sve tako promovise, ali ovo je od ljudi koji su to koristili i videlu razliku.

Nesto zaista jeste gamechanger, a nesto ne moze biti veci gimmick, kao npr. curved screen, veca glupost nikada nije promovisana, ali ne vidim da to vise pominju.

[quote=“missa, post:283, topic:10693, full:true”]
stim da 2 min.video klipa u 4khdr rezoluciji je veličine 1.2 gb.
[/quote]Skinuo sam ja 4K dokumentarac 45 min. 300GB, cisto da vidim kako izgleda :slight_smile:

Ali zato je tu resenje HEVC x265 :wink: tako da ce 4K filmovi biti velicine danasnjim full HD filmovima, tacnije 10 - 15 GB :wink:

Sve od nabrojanog (sem curve) opisuju kao toliko drugacije i neuporedivo bolje da se ne bi nikada vratili na staro.

oko 1200, straight outta Hungary.

koji je model tacno?

Au, sad sam se pokajao sto sam te pitao :slight_smile:

Sry za kasnjenje sa odgovorom,u Grckoj sam porodicno,model je 55kdx8509 4k hdr 3D ukoliko nisam progutao neko slovo,on je podrsku hdr formatu dobio update-om,msm hdr format imaju samo modeli ove i prosle godine proizvedeni,pitaj sta god te zanima vezano za tv…

2 Likes