E3 2016: Očekivanja, nade i strepnje - Here We Go Again

R.I.P. MS

JOKEROV GLAS OMG!

Batman Arkham VR exkluzivno na PSVR u oktobru!!!

Ide Call of Duty, svi gledaju u telefone, laptopove i tablete… lol

Crash remastered on PS4 confirmed.

Ijaooo Hideo Kojima i Norman Reedus napravili igru !

Edit: Insomniac’s Spiderman! Šta je ovo ljudi moji…

Po prvi put u životu da me CoD zanima!!1 Fuck WW1…

Hideo, jebeni bože! Norman… Holy Fuck

Spiderman ?! HELL YEAH

Sony je izdominirao. Kvalitet. Kvantitet.

Ovo je sve bolje od boljeg, ne znam šta da kažem osim da razmišljam da koliko ujutru naručim konzolu…

Nemam reci, Sony-ju skidam kapu do poda, definitivno izdominirao.

Potpisujem.

Nemam reci, Sony-ju skidam kapu do poda, definitivno izdominirao i pobedio i ove godine na E3. Uopce nisu dosadjivali sa PSVR-om kao sto je vecina mislila.

Nakon Sony-eve press konferencije, ne mogu a da se ne obazrem na MS-ovu… Prvo, moc Xbox One sada naspram Ps4 eksluziva izgleda kao retardni hibrid izmedu ove i prosle generacije. 900p in all it’s glory… Drugo, sta nam je MS ponudio? Daaaa… Cross-buy opciju, fakticki prisilno ponudio novi hardware-ski upgrade. Sta na to kaze Sony i VR? … “Vasih 80.000.000 Ps4 vec ima tu moc.” … Bogovi. (Neka, dobro je, shvatam izdaje i Sony konzolu s upgrade-om. Don’t get me started… Ali je pokazao postovanje prema svima ostalima).

I neko ce sad reci “ali Lordish, sam si rekao da ti Xbox One vise pase”. Da, vise mi pase. Ima briljantan OS i osjecaj s xbox mi je fenomenalan. Ali, surova snaga i moc… UVIJEK cu odabrat moc, za moje novce. And yeah… Spidey bitches…

A sad, ode Lordish spavat. Fuck you all and good night.

1 Like

PSVR prikazan kroz 5 minuta, brzo i efikasno, sve lepo upakovano, kraća konferencija od Ubisoftove i MS-ove, ali mnogo bolja. Imam osećaj da Phil Spencer nakon što je odgledao Sonyjevu konferenciju da je otišao u ćošak da plače.

Ubisoftova konferencija još gora od MS-ove, sve sami CGI trejleri, dok se Sony bazirao na pure gameplayu… svaka čast još jednom, skidam kapu.

1 Like

Haha kakve egzaltirane izjave. Uvek bude ovako. Na zalost nisam mogao pratiti ali u sustini videcemo dominaciju Sonyja do kraja ove generacije i to je bilo svima jasno pre konferencije. MS cak vise i ne pokusava da to promeni vec se bestidno okrece Windows 10 korisnicima. Nema VR, ima slabiju konzolu i power of Windows 10 crossbuy. Iz aviona se vidi da je ova strategija totalni fail a svi koji bi da zive u hipi srecnoj komuni sa PCMR koji mrze sve sto nije Steam zive u iluziji. Strategija ce samo oslabiti Xbox brand. Long term uspeh Sonyja zavisi jos od toga da li ce uspeti da krajem 2017 izbace 7 teraflopsa sto ce im biti dovoljno za mali edge, i ulazimo opet u igru brojeva. Ali MS je ostao samo sa pola noge u konzolnoj “bari” pa i nije neka konkurencija. Nadam se da ce oba Phila sto pre da odu i da ce doci neki novi ljudi koji ce razumeti konzolno trziste. Do tada “uzivajte” u tome da se sav kapital iz rane Xbox 360 ere topi i preliva u Sonyjev tabor malo po malo.

Ni ja nisam gledao konferenciju, samo sam ispratio sada trailere. Kao sto sam i pretpostavio, puno hypa, svi se primili, i to je to. Normana su ubacili, posto je to sada moderno. TLG djeluje sve vise meh, iako nikada necu otpisati Team Ico. Spiderman trailer jos nisam vidio, a God of War mi je… uh, ne smijem reci, bice grijeh. Uglavnom, ne svidja mi se.

Dal je droga ili hype, u svakom slucaju ocu i ja malo. :smile:

3 Likes

A post was split to a new topic: 2016 Sony E3 konferencija

Sarcasm ? :smiley:

Meni su se svidele totalno neke druge igre od onog sto sam ocekivao… WD2 je onako, nema tu sta da se kaze… Ali zato Days Gone me je odusevio iz nekog razloga! :smiley: Takodje Resident Evil 7 mada mi tu nesto smrdi sa ovim VR tehnologijama i to da nece dobro ispasti… Ko zna nismo skoro nista videli…

I po meni najvece razocaranje je Bethesda koja je imala super konferenciju, ali da nista ne spomenu o Wolfensteinu… :frowning: Cekam GamesCom mozda tamo bude nesto… :smiley: Valda ce povesti nekog predstavnika MashineGames-a… ;D

Za kraj mogu reci da je Sony izvukao stvar, i da definitivno PS4 je moj izbor… :smiley:

Nadam se da jeste… ;D Ili mu COD isprao mozak… ;D

Kad je Nintendo, mozda nas on iznenadi?

[quote=“Cmex, post:229, topic:10693, full:true”]

Za kraj mogu reci da je Sony izvukao stvar, i da definitivno PS4 je moj izbor… :smiley:
[/quote]Potpisujem.

Iskreno i bez preterivanja da nije bilo Sony-ja, ovo bi bio jedan od najgorih E3, posto sve konferencije su bille za qur_c.

Cela Sony-jeva konferencija se vrtela oko onoga sto najvise svi volimo igara, i to sve exkluzive jedna za drugom, osim COD-a, nikakvo smaranje sa VR-om, pokazali sta su trebali u 5-min oko VR-a i sa te strane pokidali.

1 Like

Ziva istina… :smiley: Sony lepo uleteo, odmah karte na sto i caoooo djaci… :smiley: Iako sam Microsoft gledao kao prvi izbor, Sony me je odusevio i ne vredi vise odupirati se… :smiley: Sony I’m coming!

A sad cekanje Gamescoma… Ne bude li tamo bio bar trailer od 15sec za Wolfija bicu strasno razocaran… :smiley:

1 Like