Diablo IV Beta

Ovo kad vidim odmah se setim logina u wow na dan izlaska you name it ekspanzije

Sacekao i duze od ovog i dosao da kreiranja karaktera i tu je igra zabola :expressionless: izasao, usao ponovo i magicnih 130 minuta se pojavilo. Probace se sutra :sweat_smile:

Trenutno stanje xbox xd

To su kopirali iz Overwatch-a izgleda :joy: Cak se i isti vremenski period cekao, da su makar brojevi drugaciji. :joy:

Znači ima vas joơ u redu za isplatu penzija :grin:

1 Like

Ovo sam prebacio privremeno konzolu na neki budget monitor tako da
 :grin:

1 Like

Par minuta sam cekao

Prvi utisci:
GOTY, 10/10, BRUKA, KIDANJE, Ć IBALICA, UPOLA SA LUKOM, PRĆœENJE

Toliko. Uzima se day one na keca.

3 Likes

MoĆŸda, ako bud 999 RSD na Argentini :rofl:

Ne dao Bog nikome :joy:

1 Like

Ja odustao, probao jos 2 puta svaki put preko 60 minuta cekanja. Ako bude bilo 5-10 minuta i nekako mozda probam.

Ma kolko bude nek bude. Odvojiće se od studentske crkavice. :grin:
@jahalang0112 cekao sam ravno 60min i nije mi ĆŸao :smile:

1 Like

Al ti nisi 99. godiĆĄte brate :rofl:

1 Like

Ja srecom nemam problem sa log in , ne cekam ni ceo minut :slight_smile:

1 Like

Ovo je bas strasno kad moras da prioritizujes, ali mislim da i kod mene otpada gaming na zalost u nekim vremenski zahtevnim oblicima. Znaci neka kraca singl player - moze. Ali da ganjam loot i riftove, neki multiplejer gde trcis po istim mapama ili ganjas loptu u krug - jok.

Tako da sam bas suzdrzan
 Obozavam Diablo, ali naprosto ne zelim da ubijam iste monstrume i bosove samo zarad neke igre brojeva i ganjanja sve boljih itema, a singl player igra je tu u stvari samo tutorial.

5 Likes

Uspeo juče da porkrenem igru posle silnih peripetija i bagova, ơta znam, mene ne radi Diablo nimalo

Gameplay kao koĆĄenje trave :grin:
Igrao moĆŸda sat vremena i ispao sa servera, laku noć prijatno :sweat_smile:

1 Like

Da li se progres iz ove open bete prenosi na finalnu igru?

Ne. Sve ponovo

1 Like

Tako sam i ja mislio kad sam prvi put probao original, a onda zatekao sebe par sati kasnije kako me svrbi da klikćem po demonima joơ malo. :upside_down_face:

1 Like

Ah, pa nema ơanse da nastavljam
 igra je predobra

1 Like

Probao upravo sad na xboxu, oko 11 ujutru po mome – uĆĄao u igru za minut. A sinoć kad sam pokrenuo bio je oko 48 minuta red. NaĆŸalost ne mogu sad da igram, mogu samo se nadam da će popodne isto biti kratko čekanje. :woman_shrugging:

Ako ikog zanima, probao sam odmah couch coop – funkcioniĆĄe bez problema (npr ne mora P2 sam da odvojeno prolazi prolog, ko ĆĄto su me neki sajtovi naplaĆĄili), al moraju oba igrača da imaju battlenet account koji se poveĆŸe s xbox accountom.

Btw mnogo dobar intro cinematic, baơ nabije bremenitu atmosferu. Srećno nam bilo večeras.

1 Like