Diablo IV Beta

Igra li neko?

1 Like

Sledeci vikend :grin: nisam hteo da uradim pre order :joy::sweat_smile:

I ja tučem sledeći vikend. Gledao sam sinoć stream kod Gajbotrona i igra izgleda BRUTALNOOO. Mnogo liči na dvojku Å”to mi se baÅ” svidja. Igra je baÅ” mračna, krvava i okrutna bez ikakvog Å”arenila. Jedva čekam da izadje full verzija ovo se mora uzeti. Znači do 6og 6og Å”ta se igralo, igralo se.

Evo strima od sinoć ako neko hoće da baci pogled. Gajbo je inače jedini strimer sa ovih prostora kog pratim. Zaista korektan čovek. Inače je igrao u Coopu sa ženom.
https://www.youtube.com/live/3XPGqqI0vZM?feature=share

2 Likes

Bogami izgleda predobro. Progress iz bete se ne prenosi na finalnu igru?

Ovaj progress se prenosi ali iz one bete koja je dostupna svima, nazalost ne. Charachter se brise automatski cim beta prodje.

1 Like

Mene jedino privlaci posto nisam ni jedan igrao do sad , to sto ce biti online , pvp i brdo ljudi. Da ovo nije slucaj tesko. Mada izgleda sve lepo odradjeno po onome sto sam gledao

NaŔao sam ovaj cinematic iz igre na yt. Ovo je dokaz da Blizz ide u pravom smeru. :smiley:

Sinoc na streamu kad sam video ovo, ostao sam bez reči. Dobili su aplauz od mene.

Super je, ali more of the same. Nekako sam se malo zasitio grinda i celog tog izometrijskog lootovanja i pored zaokreta u estetici i i povratku korenima.

Pretpostavljam da ima vremena do juna meseca jos. Steta prava sto ne dolazi u gamepass - ne vidim bas neke preterane koristi od tih milijardi akvizicije koje lebde u nekom regulatornom limbu.

Kad si se pre zasitio, zadnji Diablo izaŔao pre 10+ godina lol.

Kontam da kupujem tamo pred izlazak :saluting_face:.

Ma zasitio se koncepta i Diablo 3-jke, betu ni probao nisam.

2 Likes

Haha djavolska rabota, nema sta. Dobices kod i holesterol u jednom pakovanju :sunglasses:

Samo jedno pitanje imam jos - da li nas domaci KFC u Delta Sitiju daje ovaj kod za betu, i to je full beta koja traje do izlaska u junu?

edit: vidim mora online da se naruci a nema domace aplikacijeā€¦ @robotnjik probaj ti, imas za kuvajt verziju KFC app-a koliko vidim na store-u.

Verovatno bih, ali ne jedem KFC jedno 3-4 godine već. Iako je kfc ovde među najboljim na svetu, brza hrana te vrste mi je ćao :woman_shrugging:t2:.

1 Like

Ma ne zbog hrane nego koda, naruci nekom drugom :wink:

1 Like

Naruči nekom drugom krilca a meni kod za Diablo Ŕibne :joy:

1 Like

Ja oću krilca, kod može nekom drugom

4 Likes

Realno najbolje je spojiti i malo zamastiti dzojped (sto mi vraca secanje na XBR okupljanja kod @robotnjik i @ninja)

2 Likes

Nista lepse, aliā€¦ dijabetes je nekako gori od Diablo bosova. :confused:

Zdrav gaming je sada u modi. Sok od celera, zeleni caj, namaz od humusa na nekom bezukusnom hleb-like sranju.

Sto bi reko moj cale, bolje da umrem ko covek nego da zivim ovako :joy:

Ej ma nije problem umiranje, negon zivot sa dijabetesom ili slogom. :frowning:

1 Like