Diablo IV Beta

sry na kasnom odgovoru, ja je igrao sad za ā€œearly betaā€ , probao par bildova sa barbarianom, sviđa mi se, od grafike i UI preko mehanike i animacija i pokreta, sve radi fluidno, nema kočenja, nisam nikad čekao viÅ”e od minut kad sam se logovao, digao barba na max 25 lvl, isprobao jedno 3-4 bildova, sve je ok, iskreno, zaključio da nemaju toliko važnu ulogu sami skillovi koliko ā€œtunovanjeā€ same opreme,iskreno rano je da se priča za kasnije, ali sviđa mi se, uzao sam plat edition preorder preko arg shopa (69,5e) Å”to mi je bilo ok. Diablo izlazi jednom u 10 pa i viÅ”e godina tako daā€¦Neki naÅ”i već pravili Benchmark guild, tako da sam uÅ”ao da vidim opcije i tog zadovoljstva kako izgledaju, super opcija za voice chatove unutar same igre, tako da discord i ne mora da se potežeā€¦ videćemo sad sledeći vikend kako će da bude, verovatno ću probati necromancera, mada mi barb pije vodu za sada :smiley:

2 Likes

Neka prica ko sta hoce , koliko god da osporavaju konzolu, Series S je meni zver, za malo para kakve performanse daje.

3 Likes

slažem se, imao je pre series x i niŔta joj nije falilo, terala sve Ŕto sam probao bez zamerke.

2 Likes

Od danas je open beta dostupna svima, ako nekoga zanima.

1 Like

Ali ti treba pre-order code, ne?

Ne treba.

@lesa naravno da nas zanima. :grin:

To je bilo za early access.

Na PS5 krece od 5 sati popodne. Verovatno je i za ostale slicno ili isto vreme. Ali igra moze da se skine da znate.

ma prebacit se na Novi Zeland, pametnija posla svakako nemate :rofl:

Probacu je na PS5, tu ne radi fazon NZ. Mada i ovako mi je na PC NZ oduvek :sweat_smile::joy:.

BaÅ” mi je krivo brate :joy:

Pitanje za sve. Da li je neko probao Diablo na PS5 sa misem i tastaturom?

Nisam probao, al sam na viŔe mesta čuo da je igra osetno dizajnirana za kontroler.

RazmiÅ”ljam se dal da probam betu, al onda se setim kako moraÅ” da logujeÅ” svoj blizzard account i smorim se. Ne sećam se jel tako bilo i za D3, a verovatno jeste. Ko će sad time se bakće samo za betu. A opet, diablo je to.

Ma bez misa nemam zelju ni da pokusam.

Gugl ne može da mu pruži pouzdane informacije kao Ŕto mogu Nudl i MikiBanterovski :joy:

2 Likes

Da je Diablo u trećem licu bilo bi top, ova isometrijska kamera me nikad nije radila niti sam ikad bio fan takvih igara (onih strategija na pc-u i sl.) ali traileri i cinematics su uvek bili brutalno urađeni od Blizzard-a. Prosto bih voleo da volim, ali ne volim :joy: PreÅ”ao samo trojku sa drugarom u ā€œsplit screen-uā€ joÅ” na x360 i to je to. ProÅ”li kroz igru kao kroz puter, s pola mozga samo tandrčemo dva ista dugmeta i jedva čekamo cinematic (to je jedino Å”to nam držalo pažnju), sakatimo sve pred sobom, da lā€™ smo dva puta zaginuli sve zajedno u celoj igri. UniÅ”tili nas dvoje sav inventar i redekorisali viÅ”e crkvi i manastira nego Å”to je jedan Diablo to uspeo sa svim demonima. :joy: Na normal bukvalno prelaka igra. I to je celo moje iskustvo sa ovim tipom igara. :joy:

3 Likes

Ne radi MK na PS5, iskljucivo kontroler. Na PCu mogu obe varijanteā€¦

1 Like

Hvala ti. Nista onda za mene nula bodova.

1 Like

Trenutno stanje na PS5 :woozy_face:

1 Like