Dead Space Remake - Full Developer Presentation

Nah. Postoje interakcije. Drugacija je igra.

U DS je to core element igre, dismemberment putem raznoraznih objekata / projektila, u Kalisto nije, zato i nije toliko zastupljeno.

Iako je Kalisto spritualni naslednik DS-a, fundamentalno su drugacije igre.

1 Like

Ekstremno glup video, lik napiše poređenje lighting i konstantno puca i mlati okolo pokušavajući da mrdne nešto u Callistu, onda opet pokazuje animacije kad menjaju oružja pa opet konstantno hoće da polomi nešto u okolini i u CP spustio kameru da mu gledamo u dupe otprilike :joy: Moraju obe igre da se igraju, džaba ovako gledati video, pogotovo od lika koji očigledno cilja samo na prednosti DS-a. Ne kažem da je Callisto bolja igra iako je melem za oči, raznovrsniji neprijatelji, drugačiji gameplay itd, ali uopšte nije toliki krš kao što ga lik predstavlja ovde. A i ima interakcije sa okolinom gde se lomi staklo po vitrinama i sl. da se pokupe itemi unutra (što sam slučajno provalio) a sad što ne mogu da podignem kantu za đubre van mape ili neće da se mrdne ako je upucam bole me patka :joy: Sve u kantu gledam kad me saleti četiri neprijatelja :joy:
Ali osvetljenje je bolje u CP, u DS ray tracing kao da ne postoji (isto kao u Callistu na početku :joy:) ali u svakom slučaju treba igrati obe. DS jeste kompletniji proizvod (bila bi sramota i da nije) ali ni Callisto nije za bacanje.
Ps, koliko sam puta napisao Callisto :joy: Rekija na eks svaki put :joy:

3 Likes

Ljudi koji nisi zavrsili 3 survivor horor igre u zivotu niti igraju horore komentarisu i zakljucuju koja je bolja igra. Drzite se Destiny igara :smile:

Da li si gejmer samo ako igras na hard ili smo i mi sto igramo na easy? :joy::joy:

Svi smo gejmeri naravno, samo sto su moje sposobnosti daleko iznad.

Iznad čega i koje to sposobnosti? :grin:

Koordinacija pokreta i fluidnost kretanja :grinning:

Ja sam fluidniji u 120 herca :grin:

Al zato mladjo ide u 24 hz :grinning:

E to sam video na steamdecku da ima da se podesava osvezavanje i na 24hz. Ne znam kako to izgleda u praksi :grin:

Brate ja se nadam da se ti sprdas. Inace ovoliko lozenje za jednog matorog coveka je zaaabriiiinjavajuuuce :rofl:

P.s. daj nalog da predja djomla te horor igre na easy u 14fps :rofl:

1 Like

Tezak je to poduhvat za vas dvojicu. Ti volis neke šarene igre sa veselom tematikom. :grinning:

Da ti pokazem kako se igra brt. Nemas ti skila. Lozis nas sve ovde a ono ti zena prelazi sve :rofl:

Kakva je situacija na strim sceni? Jel mi treba mnogo love za opremu da bih uspesno strimovao, odnosno da mi ljudi placaju da me gledaju?

Imas personaliti za striming, najbolji si u svemu :laughing:

1 Like

Ufff Daco mislim da ti treba dobar PC. To bolje moze @Djordje1990 da ti kaze. Ali obzirom da koristis HR titl za igre, tesko da ces da zaradis lovu na domaci auditorijum :joy:

Ajde bre pa ovakav talenat se viđa jednom u 50 godina poput Luke Doncica. Obrisao bih patos sa zapadjjacima :grinning:

1 Like

Probaj, mozda te krene :rofl:

1 Like

Posto vidim da ti je zarada na prvom mestu zaobidji striming u sirokom luku.
Ulozi pare u nesto pametnije :))

2 Likes

@Dacha Sa tim brzim i preciznim rukama mozeš extra pljeske da praviš :grin:

1 Like