Dead Space Remake - Full Developer Presentation

Nista pitam sam sebe kako se toga nisam ja setio :joy::joy: nego ja budala jurim input lag :roll_eyes::grin:

Covek ukljucio auto motion i dobio 120fps a vi budale kupujete Series X i RTX 4080 :rofl::rofl:

Auto motion resava posao, a vas dvojica amatera vezbajte malo :smile:

Pa vi se zajebavajte ali Daca prelazi jednu igru nedeljno i to na hard. Cak je i prvi u Mario Kartu postao. Cinjenica da u svakom postu proziva forum samo govori u prilog njegovoj ozbiljnosti.

Prava kidalica od igre. Bas deluje sveze iako treci put prelazim. Ima dosta novih detalja. Ceo dismemberment sistem je dosta detaljniji, i zvuk je bas bas top. Slusalice obavezno.

3 Likes

Znači vredi se kupiti?

Pazari disk :rofl:

Moracu :joy:

1 Like

Pa za 30ā‚¬ koliko je na Argentini, i te kako vredi. Da sam lokalnu cenu od 69ā‚¬ morao platiti, sacekao bih. :grinning: Ipak sam je vec 2 puta igrao.

1 Like

2600 dinara na arg visom. :sunglasses: calisto 1500. Kupim jos 30 igara do 69ā‚¬ :grin:

2 Likes

Au. Pa to obaveznoā€¦ :grinning: Ja dao 40ā‚¬ za disk :joy:

1 Like

Nemoj. Neces se snaci

Odigrao nekih 45min, nakon ER sesije, meni je ovo odlično :grinning:

Kakva atmosfera, audio dizajn, baŔ, baŔ odlično.

3 Likes

I ja odigrao 2 chaptera. Imam poteskoca sa municijom i itemima na hard tezini. Takodje problem mi stvara aiming. Cackao sam malo po podesavanjima da smanjim sensitivnost jer imam utisak da od 5 metaka 2 mi odu van mete, sto je na ovako ogranicavajucu municiju dodatni problem. Zaginuo sam 5-6 puta najmanje i svaka nova combat area je 50/50 mogucnost da stradam. Vizuelno gledajuci The Callisto Protocol je ispred. Takodje su mi i protivnici bolje osmisljeni i dizajnirani u pomenutoj igri. Ovde ce, sva je prilika, biti bolji gameplay. Ima side mislija, bolja oruzja i crafting sistem. Igra mi je ispunila ocekivanja i odigracu je do kraja

Mozda je ipak vreme da se spusti na easy. Nemoj biti toliko ponosan Daco, svima nama je bilo tesko da pogodimo pipke, odlika pravog gamera je znati kada da odustes.

2 Likes

Ma decko je prsotina :joy:

Zato je igrica na PC sto bi rekli ā€œsetnja parkomā€ lete pipci samo tako. Tezina nije stavka.

Pa joÅ” nisam naiÅ”ao na prepreku zvog koje bih spustio težinu. A i kada naiđem daću sve od sebe da je preskočim jer poenta survivor horora je da igraču stvori osećanja nelagodnosri, neprijatnosti, niezvesnosti, a na momente panike i straha. Kakva bi to bila igra uloliko bih ja sa pivom u ruci i nasmejan igrao dead space? Pa nije ovo Hi Fi Rush uz svo.poÅ”tovanje prema toj igri. Znači samo hard Padawane shodno real old skul hard core fanu survivor horora.

1 Like

Gledam ovaj video i reko DS ne izgleda ovako dobro i onda vidim da je PC 4080 Ultra settings. :grinning: Na konzolama je drasticno veca razlika po mom misljenju.

Calisto je DS sa aliexpressa