Dead Space Remake - Full Developer Presentation

Ja gotivim Dead Space serijal i voleo bih stvarno da vidim rasplet posle treceg dela. Ali da se ne lazemo posle svega vidjeno Callisto je detaljniji i graficki napredniji. Mada nema veze odigrace se Dead Space ponovo.

3 Likes

Nisi ime, ne brini :grin:

Nisi, nisi :grin:

Odlično mi došao ovaj remake, taman ću sad da obrnem prvi put sva tri dela. Još su u EA Play-u, kud ću bolje . Samo da je više slobodnog vremena.

1 Like

30 fps, crkli majci ujutru!

:smiley:

6 Likes

Jbg, imas PS5 pa si mogao da igras u 60fps, ali ti hoces da igru platis 3000 dinara umesto recimo 7000. E pa za tu razliku ces je igrati u 30fps i cutaces :joy:

1 Like

Još nije ništa konačno, čekamo do kraja :joy:

Ma ni 30 nece da udari. 24fps kao film i cao bre :joy:

Ovaj rad:
790who

3 Likes

Bar je rezolucija na mestu. Igra radi u 1440p/30fps. Ja ovo svakako necu igrati al držim fige da developeri razumeju naseg Daču i izbace 60fps patch. :grin:

Edit: sad vidim da na Ps5 i XsX igra ima dva moda tj 1440p/30fps i 1080p/60fps što je ako poredimo sa XSS, katastrofa…

4 Likes

Mislim da to nisu ispravne informacije…
Ja sam našao ovo.

  • Dead Space Remake Quality Mode: 30fps, 4K resolution (UHD) with Ray-Tracing enabled.
  • Dead Space Remake Performance Mode: 60fps, 2k resolution (QHD)

Ja sam info preuzeo od YT-era kog sam okačio iznad, tako da ako on greši, grešim i ja.

Đe ga nađe? :grin:

Na youtube :sweat_smile:

Krenuo Dead Space. Rekao bih treci put. Solidan upgrejd. Ali eto posto sam prekjuce zavrsio Callisto, ovo nije vizuelno ni za prineti. Callisto je jedno 3 koplja ispred, sto me malo cudi jer je DS na Frostbite endzinu koji je iako dosta bagovit, vizuelno bi trebalo biti prava poslastica.

Ima ova igra svoj smek, ali je remake stare igre. Callisto mi samo jos skocio po kvalitetu u ocima. Igretina. :smiley:

Nebitno, ima da preletim igru u ime dobrih starih vremena.


5 Likes

I ja igrao nekih sat vremena i da, Callisto je definitivno lepši na oko. I ova igra lepo izgleda nema šta, pogotovo što DS prvi deo nikad nisamm igrao. Mada Dead Space je uvek imao brutalnu grafiku, čak i dan danas izgleda odlično (treći deo sam igrao pre nekih par meseci i baš nismo mogli da se načudimo kako izgleda). Za sada pozitivni utisci, igra klizi lepo i u quality modu, ne mogu da provalim ali je baš fluidna kao da radi u više od 30 fps-a. Ostavio ovaj mode zbog RT-a da doprinese atmosferi ali za sada nisam primetio neku razliku (ako uopšte i ima ray tracing) kao što je to baš baš uočljivo u Callisto. Ali ovo je stari dobri Dead Space, sve je fluidno, animacije, kretanje itd. Igrao sam gomilu ovakvih igara pa već unepred pretpostavim gde i kad će da krene nešto da mi iskače. U survival horor igrama je to uvek kad se povuče neka ručica ili pokupi neki id za otvaranje vrata i u povratku krenu da izleću, u ovom slučaju je večito povuče se ručica ili se tapne monitor i onda se čeka neki repair, lift ili neko dešavanje, a za to vreme izlaze neprijatelji (ta verzija je češća u DS igrama) :joy: Ali svakako me vratilo malo u stare dane, posle ovoga ću dvojku da oplevim ponovo jer se ne sećam ničega skoro.

1 Like

Ovo sam od vise ljudi cuo da igra bas fino radi u 30 fps, navodno zbog VRR-a. Kontam da je igrivo dok ne probas 60 fps. Ja sam tako krenuo i nisam mogao da se vratim na 30. :sweat_smile:

1 Like

Odigrao neih 45 minuta. Ukljucio sam auto motion na TV-u te sada mi fluidnije radi. Naravno hard tezina se ne dovodi u pitanje. Cekam da padne mrak pa nastavljam veceras oko 22h

1 Like

sta je problem?