Dead Space Remake - Full Developer Presentation

Uopste nisam iznenadjen, original mi je jedna od omiljenih igara ikada. Dovoljno je reci da sam je presao 10+ puta

5 Likes

Nije moja Å”oljica čaja, tako da ću se strpeti dok ne dođe u EA Play.

Ja npr, nisam rekao bih generalno fan horora. Silent Hill, Rezivle, nisu opste za mene niti mi se igra. Sa druge strane, Dead Space obozavam, Calisto mi je predobra igra, Dead Island, Dying Light isto obozavam. :sweat_smile: :man_shrugging:

3 Likes

Ja volim horor igre, ali Dead Space mi neŔto nije legao u ono vreme, taman sada da mu dam drugu Ŕansu :innocent:

1 Like

Ja nisam presao jer mi je bio tezak, hah.

Ne znam zasto bi ocene nekoga iznenadile, jedna od najboljih sf horor igara, e sad jedino je mogao da fejluje po nekim remaster tehnickim kriterijumima sto se ocito nije desilo.

Ali, znate, ipak je deja vuā€¦ ko ce opetā€¦

1 Like

Jao, možda me FOMO natera da uzmem :scream::sob:

1 Like

Jel ima iko na belom svetu i internetu informaciju da li postoji performance mode na Series S???

Lik iz digital foundryja je potvrdio na twitteru da nema nikakvih grafičkih opcija na S.

Oces reci da nema 60 fps mode? Ja iskreno ocekujem da ce imati

Brt budi srećan Å”to će je uopÅ”te imati na Series S. Kakav tvoj 60fps :smiley: možda će ga biti ali ne verujem da će ga Å”ibnuti odmah. A i vreme je da pro igrač kao Å”to si ti odradi jedan upgrade na Series X :smiley:

Da, samo 30fps. Nije mi jasno samo kako nije moglo makar 720p 60fps s obzirom da je tako već u viÅ”e igara.

Zamisli te lepote od 720p razvučeno na 4k tv-u od 55". PRELJEPO :joy:

2 Likes

Pokusavam da nadjem tu objavu ali nema. I dalje se nadam da ce biti znacajno bolje optimizovano nego Calisto. Ja ipak verujem u 60 fps mode

Nadaj se i dalje :grin:

1 Like

Bolje da bude 30fps nego da igram u 768p rezolucijiā€¦ Ja u 30 igram i Elden i preÅ”ao Guardianse iako ima performance mod u obe igre. Na 30fps se vrlo lako navikne posle 10-15 min igranja ali na nisku rezoluciju se ne navikneÅ” ni posle 10h igranjaā€¦

1 Like

Jos je to nezvanicno. Sacekajmo release.

Igraću ga samo ako dođe na GP. Igra je odlična, drugi deo mi je jedna od najjačih igara ikad, al ipak sam celu tu avanturu već proživeo. Eto možda jedino da se oslonim na svoju faličnu memoriju, pa da se nadam kako će da mi bude ko novo jer sam sve zaboravio.

Ni grafika nije neŔto na dupe da padneŔ, pa da mi to bude glavni razlog. Odlično izgleda, al ovako sa slika mi čak Callisto deluje naprednije.

Da se razumemo, neću se žaliti ako vremenom dospe na GP.

1 Like

Ja sam izgleda jedini ovde koji nije igrao DS serijal :grimacing:

5 Likes

I meni deluje da je Callisto napredniji vizuelno. Igra je skinuta pa ću da isprobam čim bude moglo.

1 Like