Crysis 2

Nov trailer

Wow ova igra ce biti perverzija stvarno extra :slight_smile:

Preterano izgleda ovaj zadnji trailer ! Samo kontam da je u pitanju PC verzija. Ako gresim onda :rock:

U utorak, odnosno 25. Januara izlazi MP Demo za Xbox Live, i traje do 4. Februara. Pa ajde da se skupimo za vikend da opičimo nekoliko partija :smiley:

Jer se zna size download-a ? ja sam tu u utorak uvece na LIVE i cekam :slight_smile: (gamertag: iMPx007)

Sigurno ce biti vise od 1gb. Mislim da ce biti jedna mapa samo, ali i to je super! Ja u stvari nisam ni ocekivao da ce izbaciti demo…

kakooooooooooooooo mocno izgleda SVE ,jos stAvili ovu muziku ,ali najace na kraju imam te .grafika izgleda bruka a ja mislim da je ovo za xbox jer prikaz multiplayera i kaze samo za xbox od 25 grafika je mrak a i jeste logicno da bude poseban multiplayer i interesantniji od BO I BC2 ko voli naucne fantastike malo. zbog gluposti koje ovo odjelo dozvoljava samo ce se trebat naviknut mjenjat armor speed invisible tako brzo ali eto.:smiley:

Ah ko ce docekati mart…

DOLE PISE DA JE OVO GAMEPLAY SA CONSOLA!!!

Jedva cekam da vidim face-off za Crysis 2 izmedju pc-a i konzola! Imam neki osecaj da na pc-u izgleda 20 puta bolje! Ali fascinira me kako xbox 360 koji je izasao jos davne 2005 godine ‘‘tera’’ ovakvu igricu.

Bice lepsa na PC-u ali samo na 1% kompova, zato je konzola zakon

Probacu na PCu ali ce mi najverovatnije sluziti kao benchmark, nesto se brinem da ce veci deo igre biti u kategoriji “meh” iako su pokazali neke fenomenalne fajtove sa vanzemaljcima

Pa bice bolji za PC ako imas vredan preko 500 evra…
Ali Xbox 360 zakon!!!

zasto mislite da ce biti bolje na pcu?E pa bice bas suprotno jos ako imate dobar lcd tv milina,za kontrole cemo se naviknuti nece to biti problem…

Zato sto je “mocniji” engine, PC s nekom jakog grafuljom koja podrzava DX11 izgledace strava i naravno ako su ostale specifikacije racunara jake i dobar monitor. Sve zavisi od racunara kakav je

Ali igranje na Xboxu je dosta kvalitetnije nego na PC-u…Dzaba mu tolika snaga,sasvim je dovoljan Xbox i kvalitetan monitor ili HDTV…

xbox je odlican ali ni on nema tako losu konf. kada bi pogledali nije najaca ali je sasvim dovoljna da i na kompu cerate vecinu igrica na high.!ma ako je ovo sto je prikazano igrano na xboxu ja sam vise nego zadovoljan.komp je komp ali je brate milina se zavalit i igrat ovaj xbox a da se ne brinem oce li mi stucat ili nece i da adjem rezoluciju za moj monitor ,pa defragmentuj pa ovo pa ono.to je dobra strana xbox iako je dobar kompjuter vrhunska stvar.i sta bi radili da nemate komp.prc za sav xbox i pirate i sve ako naravno ne bi kupovali od nekoga.komp je ipak prva stvar !ovaj crysis ce da bude vrhhhh koliko mi se cini!samo da mi net bude dovoljan za multiplayer

Ja se bas ne slazem sa tvojim misljenjem…xbox uopste nije slab evo ti procitaj sta se ima i sta sve moze
The Xbox 360 System Specifications - Xbox

To je naprava koja je pravljena posebno za igranje,i igre se optimizuju prema njoj kako bi sve izgledalo najbolje moguce.Naravno da se ne moze ni bez kompa uporedjujes multifunkcionalni uredjaj,koji se svakodnevno koristi za poslove,i xbox za zezanje :slight_smile:

Bravo!