Crysis 2

Igra je odlozena za Mart 2011.

e Jbg :frowning: Aj sacekacemo i to ako ga neodloze jos naknadno :stuck_out_tongue:

Nadajmo se da neće. Mada, koliko je dobra igra, trebaće im dosta vremena da je završe i usavrše (pogledajte samo unnoficial demo, koliko je loše bio optimizovan).
Verovatno će ga izbaciti negde pred letnji raspust, mada, razočaran sam što neće pred zimski, kao prvi deo.

Proverite mailove, ja sam dobio pre 10 dana jedan u kom sam pozvan da ucestvujem u testiranju ukoliko sam u mogucnsoti da budem na live-u u odredjeno vreme, i neki dan mi je stigao mail sa redeem kodom, igra izgleda lepo kod druga na CRT-u ali verujem da bi izgledala mnogo bolje na nekoj plazmi ili LCD-u, igrali smo mapu na krovu zgrade valdja se zove Rooftops…

pa bolje je da prodje jos par meseci i da nam daju opasno dobru igru bez bagova i koja radi bez seckanja…tako da sam strpljiv a i Crysis mi je najomiljenija pucacina… :smiley:

OMG, ja govorim po forumima da ljudi provere mailove dal im je stigla pozivnica za testiranje crysisa 2 a nisam proverio sve svoje mailove, sad nadjoh jos jednu i potvrdio sam prijavu, ako dobijem redeem kod dacu ga nekome sa foruma.

Nisam uključen, jel kod za PC verziju ili za Xbox 360 verziju ?
Ako je za Xbox, i ako dobiješ dodatni kod, prvi se javljam :smiley:

Za Xbox je al jutros procitah da su svi kljucevi podeljeni pre pocetka testriranja :frowning:
Nego, odigrah danas nekoliko partija, u zadjoj se 3 puta zaredom desilo da istovremeno ubijem lika i da on mene ubije, nadam se da ce do finalne verzije srediti nesto u vezi trosenja energije nanosuita ili da ce bar drugacije funkcionisati u singleplayeru a nisam provalio kako se koristi strenght (a ni kako se skace :?). U ovoj pre-alfi postoji samo jedna mapa (ima je u 15. poruci ove teme)…

Ovaj, jako skaćeš kada aktiviraš Maximum Strength, tada i jako udara i jako skače.

Cekaj,jel nece biti bitne razlike u PC i console verzijama?Jer je steta da “osakate” igru zbog konzola.

Procitaj prvi post na ovu temu i bice ti jasno sta je crytek rekao!!!

Davno sam citao temu,izvinjavam se…

Ma znam ja sta strenght radi samo nisam provalio kako se aktivira na boxu… btw:

Au Šićma brate ti jos nisi savladao joypad,nema od tebe nista.:x
Sutra na fudbalu igraš kod Dimitrića u ekipi,u mom timu neću da vidim igrača koji ne zna da puca na joypad.:hi

Sta bi sa fudbalom, niko ne javlja, hocemo igrati zimus… Nisam to ja igrao, ja sam jos i bolji bio od ovog :slight_smile:

Je l’ ima neko kod, a da mu ne treba ?
Ne znam kako meni nisu poslali, EA član sam već nekoliko godina.
Gamespot mi poslao kod za Laru, a ovi neće ni za Crysis 2 Betu :frowning:

bice najbolja igra 2011te definitivno :smiley:

Dobra je igra,ali mislim da je prvi deo bolji…ipak gde ce tako nesto u Nju Jorku,lepse je bilo ono ostrvo,plaza,palme…kokoske…

Ipak se ne može još suditi, ali se i meni čini da je tematika bolja kada je na ostrvu. Štekanje u žbunji, oboriti drvo na koreanca… ipak je ostrvo zakon ! :smiley:

Uh, grafika prelepo izgleda!
Jedva cekam da probam.