Crysis 2

[SIZE=5]CRYSIS 2[/SIZE] (XBOX 360, PC, PS3)

Ono što smo igrali na PC-u i čemu smo se divili, ali mnogi nisu ni videli zapravo kako izgleda Crytekov proizvod u celosti.
Jer sve što Crytek zamisli naša grafička ne može baš najbolje da realizuje. Zato mi ponosni vlasnici konzola uskoro ćemo osetiti pravu grafičku erupciju…jer Crysis 2 dolazi i na naše X kutije.

Mesto radnje novog Crysisa nije više prekrasna priroda i kilometarske plaže. Crysis se seli u New York i ubacuje nas u 2023 godinu. Vanzemaljici uništili su velike gradove poput Londona, Rio de Janeira a u “velikoj jabuci” broj mrtvih raste iz dana u dan. Mi glavni lik nećemo samo čudovišta slati na nebo, već i dobre stare protivnike Korejance. Mislim da bi mogli biti u ovom delu Crysisa lik iz prvog dela po imenu - Prophet…ali vreme će nam još otkriti i tu detaljnost.

Naša okolina u igri više neće biti zelene boje, već će na okruživati urbana arhitektura, koja je već malo uništena od ratnog zbivanja u gradu. I dalje ćemo biti u Nanosuitu koji i dalje će imati četiri moda. Naravno svaki mod će nam pomoći u situaciji u kojoj se budemo nalazili. U ovom delu imaćemo Power mod, pa ćemo moći skakati sa zgrade na zgradu. Zanimljivo ?!

Crytek obećava otvoren i slobodan pristup prelaska igre, ali to možemo nazvati i linearan pristup sa malo više slobode. Najavljuju i ogromni Multiplayer segment, što ćemo imati priliku i videti. Kao i svaki Crytekov plod, tako i Crysis 2 će imati više nego impresivnu grafiku koja će biti na konzolama u 1280x720 rezoluciji, a PC verzija vidljivo je lepša.

Tačan datum izlaska igre još nije postavljen. Samo nam preostaje čekati.

Ovo mi malo lici na Predatora - prvi deo u dzungli, a drugi - isto u NY.

Ja koliko sam video na jednom traileru za Crysis 2 (vise je kao demonstracija Crytek 3),pokazivali su delove nivoa u NY pa su onda pokazali delove tropskog ostrva…
E sad ako se NY ne nalazi u 2023 na tropskom ostrvu…Onda ce igra da se dogadja na vise mesta.

Verovatno ce biti na foru, vanzemaljci kidnapuju u NY, pa ih ti juris do tropskog ostrva gde im je glavni brod.

i igra ce imati novi engine Crytek 3 (koje usput extra)

Jedva cekam… Prvi deo je stvarno ubitacan… sad jos nabudzeni Nanosuite mark 2 ili sta vec sa vise moci…

Mislim da Nasa nece moci da potera Crytek 3… izgleda strasno… a tek kad izadje noni Unreal Engine za novu generaciju konzola :smiley:

Uprkos činjenici da je originalna igra Crysis stara tri godine, ovo je još uvek jedna od najatraktivnijih PC igara. Nedavno se pojavio nastavak ove igre koji će biti dostupan za računare ali i za igračke konzole. Nova Crysis 2 igra donosi sukob sa vanzemaljskim nametnicima koji stižu iz gustih tropskih šuma Filipina sa ciljem da desetkuju urbanu džunglu Njujorka. Nedavno je u SAD prikazan i demo ove igre na osnovu kojeg je očigledno da se Crytek tim pobrinuo da obezbedi kvalitetnu grafiku i zanimljivu priču. Nakon dostupnosti za računare Crysis 2 će biti dostupna i za Xbox 360 i za PS3 u toku sezone praznika a sigurno je da će generisati veliku potražnju.

jedva cekam !!! igra je moc

ne bih da zvucim kao policajac i kao neko ko non stop nesto kenja, ali ako nadjes tako neki dodatni trejler ili neku sliku, idi na edit post, nemoj da pravis 5 nepotrebnih postova zaredom, ovaj put sam to ja uradio za tebe :slight_smile:

Nekad davno sam i ja kreirao temu posvećenu >>> http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/879-crysis-2-a.html <<<

jedva cekam da iade drugi deo na kompu sam igrao prvi deo i presao igra je sjana

Ja sam preso prvi na pc , warhead nisam ni igrao ali igracu uskoro na xbox …ako moze

Mislim da ce da bude mnogo bolji od prvog dela …svidja mi se sto je u NY :smiley: jedva cekam da izadje.

Koliko ja znam, Crysis Warhead je izasao samo za Pc, tako da samo tu i mozes odigrati.

Crysis 1 je izasao taman tada kada sam kupio bio novu masinu, tako da sam ga odigrao u fullu i bio sam jako zadovoljan, videvsi na Ignu klipice nastavka, ocekujem u najmanju ruku barem istu dozu zabave :slight_smile:

igrica je extra jedva cekam 31 dec!!!

Multiplayer trailer

Video sam pre neki dan A nema neke velike razlike izmedju warhead i keca
Ali ovo ce biti nesto novoooo :slight_smile:

Jedva cekam da igram novu krizu,grafika me je zapanjila u prvom delu jos kad je izasla za pc,ali kad sam video kako dobro izgleda drugi deo,bukvalno mi curile bale iz usta… xD

Jbg, ima jos 7 meseci da cekamo ako jos dodatno ne odloze release date kao sto umeju relativno cesto poslednjih godinu dve :slight_smile:

jedva ga cekam za X360…igrao sam i Crysis i Warhead za PC i naravno igra je neprevazidjena ali vec znate probleme,radi oko 20 fps malo vise secka i tako,zato na konzoli necu imati problema… :smiley:

Ovo ce vredi imati…Kad izadje naravno grafika je ocaravajuca a gameplay po meni mnogo bolji od predhodnika nishta cekamo decembar :smiley: