Crash Bandicoot N. Sane Trilogy | Better With Crashitude | PS4

Sanjao sam High Road i proklete kornjace. Ovaj nivo je Platinum Killer

1 Like

Stigao i ja do High Road. :frowning:

Ako nekoga interesuje farmovanje zivota u Crashu

Opet je to neki vid cheata, a cheatove sam omrz’o još 98-me. Ako toliko zaglavim da ne mogu da pređem, iskuliram od igre 10 dana, pa pokušam opet…i opet…

1 Like

Nisam pogledao video, ali pretpostavljam da znam gde je caka. Ima jedan nivo gde ako pokupis zeleni cini mi se gem, onda te odvede na mesto gde ima 30 zivota. Kad krenes da cistis nivoe za gemove, kad sakupis colored ones, toliko ces dugo da se zadrzis da ces olako nakupiti 99 zivota. tako sam ja.

Lol, pogledao video. ko ima vremena da se cima sa slepim misevima. :smiley:

Heh, a bas sam se pitao na koju foru si ti skupio 99.

Ovo sa slepim misevima glupo je i sporo do bola, ali sted zivce na tezim nivoima. To nije bas cheat per se, vec farmovanje. Naravno da mogu i bez toga da se predju nivoi, posle 20 game over-a znaces svaki milimetar.

Inace to je cini mi se ovaj deo o cemu pricas (pred kraj)

Evo jednog mog klipa za sve one koji misle da su samo nivoi sa mostom teski.

Idemo dalje :smiley:

4 Likes

Ovo je u dananje vreme “teško”? Jao kad sedne čika pleja za kontroler… Samo još malo…

Ti dolazis iz PS2 ere, ne racunas se. :smiley:

@Akiris poginuo sam sigurno 50x na tom nivou. Ima jos teskih nivoa, u poredjenju sa njima high road mi je bio lagan zbog fore sa konpcem.

Ne gledam bre yt NIKAD

Crash je jedna od onih igara koje na YT izgledaju 10x lakse nego kada se zapravo igraju. Za ovo sto je Akiris izveo treba dosta ozbiljan skill veruj mi, posto je nevidjeno lako promasiti skok.

Au jbte ovo kao da sam gledao one azijate sto ne izbijaju iz kuce pa kao jednom rukom igraju a drugom jedu pirinac :smiley:.

Koji je ovo Crash? Ja odigrao sve delove i ovoga se ne secam :open_mouth:

Jedno 2768-i :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Likes

amagad amagad amagad. presao sam High Road i dobio GOLD RELIC!!!

Sugavi PS4 nije snimio klip.

A funny thing je sto sam poginuo jedno 700 puta da bi konacno presao, skontao da mi nije snimio klip, i odmah presao jos jednom :smiley: Prolazno vreme nije tako dobro kao prvo, ali nevertheless, evo klipa :slight_smile:

Hint: Igrajte sa Coco, lakse je. Mislim na ovaj nivo samo i to time trial.

I sad samo laganin da se uzme platina, najgore sam presao :smiley:

4 Likes

3 Likes

Gledajuci ovaj klip deluje kao da je ovo laganica. A u praksi skroz suprotno, dok ga nisam presao osedeo sam skroz.

Čika pleja će da pređe…
Pa ja se kalio na “myst” jebem li vam pogačice!

A Crasha nisam upalio preko 20 godina :smile: i kako da ne osedim. Bem mu sunce, tj most.

Maćori… Ima čika pleja da pokida, a ti, ko gubitnik moraćeš da platiš pivo…
Munze? Voziš stila? Čekaj bre da te pokidam…
hahahahahaha

Slobodno. Ja sam digo ruke :smiley:
Naravno.Stani mi na crtu (Stilo 175hp) :traffic_light: