Crash Bandicoot N. Sane Trilogy | Better With Crashitude | PS4

Ne znam dokle si stigao sa igrom ali da je ovo pakao jeste. Probacu sutra ovo po kanapu mozda i uspem.

Igram dosta sporo i nespretno, tako da jos nisam stigao dotle (mislim da je pre njega isto tako tezak Road to nowhere).

Jeste ali sam njega i nekako zavrsio :rofl:

A post was split to a new topic: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy u samo dva dana postao najprodavanija igra 2017 godine

Jos jedna lepa vest , sve vise je za verovati da ce se igra pojaviti i na XO - XOX-u

2 Likes

Da li ce i na xbox-u biti najprodavanija, ostaje da vidimo…

Aj sto se protivis ps ekskluzivama, al sto neces ni da dodju na xbox pa to ti je :grinning_face_with_smiling_eyes:

Nisam ja rekao da se protivim, nego da li ce biti najprodavaniji a to su dve razlicite stvari :smiley:


A i u skladu sa tradicijom, treba bar jedan Crash da dodje na Xbox…

Titans je totalni promašaj i nepotrebna glupost… Milana ne dirajte, on voli ps… Možda i ne voli, al nema mu Stefija…da ga brani. Stefi je opet dobio veru u ženski rod i prodao konzolu. Ostaje mu Lampard, al i on ode kod sony-ja…
Jedino Neša, al on je pijan u slobodno vreme, ne može da mu da podršku…Jer nije kupio zen token, da vlada psihom i pri levelu 6, kao ja ! hahahahaha

ima li kakvih naznaka izlazi li za pc?

Pa ako je play anywhere za xbox onda ima

a jeli?

Ahhaha.

Ja presao nivo iz druge. Tezi mi je bio onaj prokleti fortress, i lost city da pokupim zeleni dijamant, gde treba razbiti sve kutije a da ne izgubis zivot. Ovo samo skaces, kad naidje svinja skocis na kanap i preskocis je :smiley:

A na Lost City-ju umrem tako na glupost, i onda nivo iz pocetka. jedno 30 puta sam ga igrao. Doduse ako nista drugo, nakupio sam oko 50 zivota. Jos 49 i eto trofeja :smiley:

Zaboravio si ovaj :smiley:

To je po meni sve jedan veliki shit/fail, osim prva tri dela koja je radio Naughty Dog…

Crash Team Racing na ps2 je po meni vrhunska igra. Jos kada sam kupio multitap i 4 dzoja. Tu se prijateljstva raskidala. :slight_smile:

1 Like

Damn you ps4 players… Prvi put da mi je zao sto sam prodao ps4 :smiley:
Nema veze ostajem veran xone, mada mozda kupim ps4 opet da predjem crasha pa ga prodam opet :smiley:

Po svemu sudexi izlazi i xone

Nadam se da si u pravu… Mislim svasta sam procitao za ovo vreme najavljivanja… Od toga da ce izaci, pa da nece nikada, jer je to ps igra itd… Ne bi bilo lose… Ovo je igra mog detinkstva…