Crash Bandicoot N. Sane Trilogy u samo dva dana postao najprodavanija igra 2017 godine

Sta reci Crash Bandicoot N. Sane Trilogy je postao najprodavanija igra 2017 godine na UK Amazonu. Pokidao sve redom, i to u samo dva dana Crash se prodao u vise primeraka nego Horizon: Zero Dawn i The Legend of Zelda: Breath of the Wild u 4. meseca prodaje.

Link: Amazon.co.uk Bestseller Archive:

Sto govori o kvalitetu starih igara i BC potrebi :smiley:

1 Like

To se igra jer je psn prepun dece, vise nego bilo koja druga online mreze, pa nisu mukice ni igrale nikad prva tri kresa jer se nisu ni rodila tad hahahaha.

3 Likes

Da se ima vremena sigurno bi je svi nabavili i igrali…Crash is must have game…vremenom cu je sigurno nabaviti…heheh…

Imam na PS3 sva tri dela PS1 digitalno kupljene preko PSN kao PS1 igre, uopce ih nisam taknuo, kupio “reda radi” - nostalgija…
Da ovo nije bio remaster nego BC igra sigurno je ne bi kupio a niti igrao na PS4.

Skontao sam da vi na PS-u volite da kupujete jedno te isto po 10+ puta :smiley: Jbg, svako voli nesto :smiley:

Ja bih ga isto igrao, a nemam 30+. Jedino cekam da vidim hoce li izaci na xo, tamo vise volim da igram zbog dzojstika i ach. Ako ne izadje, sigurno na ps4 crash ke must play.

Kako si se snasao sa kontrolerom?

Zato sto svako ko ima Xbox ima poprilicno tezak period na PS kontroleru…

Meni licno ne smeta toliko normalno, ali posle elite kad predjem na ds4 ili cak obican xo controller sosta je losiji osecaj. Naracno nisam budala da propustim crash, uncharted, ratchet and clank ili nesto slicno zbog losijeg(meni licno) controllera.

I da, @Milan89SD za neke igre vredi 10x dati pare, a crash je jedna od njih, ako ni zbog cega drugog, nostalgije radi… :slight_smile:

Ja bi igru igrao na XO na 720p samo radi achievement-a :smiley:

Bringing joy to life since 2005.

3 Likes

Ma da, isto sranje drugo pakovanje. Meni i većini koje znam treba jedno 10 sekundi da se “prebacimo” sa Xbox kontrola na PS i obrnuto čak i nakon 5 ili 6 sati uzastopne igre.

2 Likes

Meni je bilo cudno nekih sat vremena igrati na ds4, posle 10 godina igranja na xbox joyu. Sad saltam ni ne kontam :grinning_face_with_smiling_eyes:

Sat vremena? Pa ti decko si dalekooooo ispod proseka… Nisam to ocekivao od tebe :joy:

PlayStation 4 owners in the U.S. can head on over to the PlayStation Store and download a Crash Bandicoot-themed dynamic theme and avatars of Neo Cortex and UKA UKA for free.

Ja sam godinama igrao na x360 – mogu reci da se nikada nisam 100% navikao na asimetricni raspored pechurkica. Sve ostalo je bilo fantasticno, narocito u poredjenju s PS3 dzojpedom, koji je imao one uzasne shoulder dugmice. Ovaj aktuelni je potaman.

1 Like

Zar nije Crash Sony ekskluziva?

Bio je pre. U vlasništvu je activisiona, izlazi ova trilogija na one najverovatnije.

Poznavajuci Activision ima da muzu kao da je sony ekskluziva dok ne prestane da se prodaje, onda ce da stave za ostale platforme sa 60$.

I dalje ne mogu da verujem sta su radili sa CoD4 remasterom. Drazli igru kao neki talac kao preorder ekskluzivu, dodali mikro-transakcije, naplacuju vise para na mape nego sto su bile DLC kada su bile nove ( u x360 i ps3 eri ), rekli da NIKADA nece izaci igra van preorder bonusa.

I evo sad se nameracili kada vise ne zaradjuju na igri, prodaju je za 40$ bez DLC-a.

E ali nisu oni krivi u opste. Krive su ovce, tj. igraci. Oni su krivi sto to kupuju i ovima dizu moral i nesto drugo da se tako ponasaju. Kada bi im 2 puta lupili samar ne kupujuci ta njihova sranja video bi ih onda da li bi i kada bi ponovo tako nesto uradili.

2 Likes

Drug, ti si mi najjači. Dodješ jednom u godinu dana, postaviš jedno pitanje i nestaneš opet. Na godinu dana.
Tvoj sledeći dolazak očekujemo oko Petrovdana 2018. Isus Hrist dolazi, pa ti posle njega.
hahahahahaha
(ne zameri , šalim se)

2 Likes