COD MW2 2022

Ako ti nisi igrao cod dovoljno… ko je :joy:

:joy: :joy:

Nego, skini betu, nekih 40 Gb, ako imas mesta na Series S, da odigramo malo za vikend.

Cisto da vidimo kakva je ovo igrica.

Napravicu mesta :smiley:

jel moze da se skine vec sada?

A mislio sam da moze. Ali ne mogu da nadjem u Store-u. Tako da, izgleda da sam slagao.

Javim ti cim izadje pre load.

2 Likes


Svi iole poznatiji youtube kreatori su ih opleli zbog grešaka i bune se zbog kamperisanja. Očajna postavk i zalog za smrt igre.

Na mimi mapi se ne vidi kada se puca, još jedan poklon kamperima, koraci glasni kao mlazni avion, a dead silence dolazi na kašičice, pa igraj ko puž ili gini. Veliki propust za igru gde je mapa mala.

Malo su sredili betu, čitaju komentare. Sada bi rekao da je beta na granici opake gluposti i skoropa dobro.

Danas 12killiova i to lagano, iskoristio sam choppergunner-a, koji je došao na pogrešnu poziciju i bio je beakoriatan.

Ako produže da sredjuju stvari, moglo bi biti sve ok u oktobru.

Sve puške sada je moguće otključati i koristiti. A to je dobar pomak ka pozitivnoj strani.

1 Like

Danas igrao, invasion definitivno mod koji ce se cepati kada izadje full igra, pored regularnih modova, Warzone me ne interesuje u svom BR izdanju, mada mozda onaj DMZ bude zanimljiv, ceka se i spec ops, ali za sada bas mi se svidja igra…

1 Like

1 Like

ali 70e mi je ipak previse.
Aj 50 bi dao, 70 je mnogo po meni.

50 je na Argentini

4500din na Turskom, ja odradio pre order maltene cim je krenuo… Bas sam se zagrejao za novi MW i to bas

2 Likes

Top,jel ova cross gen verzija

Ima fov da se podesi, a ovo u 3rd person izgleda brutalno. Verujem da ce biti nekad i pucanje iz treceg lica.
Ja odigrao sat-dva, fino za sad, gameplay me jako iznenadio.

Inace ovo sad ima vise contenta nego bf i halo zajedno nakon godinu dana :smile:

1 Like

Dada, vault ispadne tu oko 6000 ja mislim, mada ne treba mi kozmetika pa nisam hteo vise da platim…

1 Like

Moram da priznam da i mene mami da uzmem igru. Čak štaviše i kampanja mi se sviđa. Cena u Turskoj regiji je korektna ali ne bih sad da menjam regiju iz Arg pa da poremetim nešto sa karticom i sl.

Opat jedna primedba za igru, igra je očajno napravljane. Nije za TV, samo za monitor. Opasna bulja i nesposobnost od strane programiranja. Danas sam igrao na monitoru i to je bilo ok, mogu TV da batalim, jer na tv-u je problematično.

Zanima me samo da li će biti bolje pred izlazak igre, za sada je igra sranje.

Ja igram na c1 oled. Fantasticno izgleda i super radi. mnooogo bolje nego kada sam igrao bf betu. Generalno ne volim ni jedno ni drugo, nego ajd rekoh da probam. :slightly_smiling_face: