COD MW2 2022

Meni na Xboxu Beta ne moze ni da se pokrene samo radi na PCu :joy: ali zato BF 5 kida :heart:

1 Like

Kako ne moze? Na ps5 radi super. Mora da skinem i na boxu da probam :smiley:

Dodje do onog ucitavanja za nalog i tu pukne,probao sam jedno 45 puta i nece,vidim po netu dosta ih ima taj problem na SX

https://www.gosunoob.com/cod-modern-warfare-2/beta-xbox-crashes-demonware-login/

2 Likes

Isti slučaj na sx

1 Like

Ja ako batalim igre to ce biti zbog CPa sa PC igracima

@Djordje1990 sad na one x probao i radi

1 Like

Na PC-u, na 570 4gb na high sa nekim stvarima dole daje 80 fps-a, sto je dobro.
Grafika ide na 69C i 50posto fan. Lockovao sam ga na 60 u nadi da ce malo manje opteretiti grafiku, ali nista, sve isto, zasto?

:smiley:

1 Like

Svidja mi se sporiji COD…Ok kampovanje je problem ali opet, nikad nisam bio neko kome je to previse smetalo.
U svakom slucaju moj beta highlight bi bio ovaj klip:

2 Likes

Ko igra COD godinama na PCu zna da posle par meseci igra lagano gubi na broju igraca zbog čitera a gnev ljudi sa Steama mozete videti u komentarima same igre.

Tada nastupaju developeri i guraju na sva usta CP koji povecava bazu igraca da bi ti ljigavci imali sa kim da igraju.

Ni dan danas ne mogu da se pomirim sa tim da Warzone na Xboxu ne dozvoliava gasenje CPa a kako stvari stoje i WZ2 nece imati tu opciju.

2 Likes

Cek a ona opcija gasenja CP-a na samoj konzoli?

Poseban deo pakla za te luzere na qur.c ih nab…
:face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:

To kada ukljuciš neće da te pusti u lobi …
Stalno vrti i izbacuje “grešku” molim vas probajte ponovo … ufff…

E sa tim i mogu nekako da se nosim, malo taktike, malo sreće i ajde makar imaš neku šansu, ali ovi na PC sa gledanjem kroz zidove i autoaim i sto ostalih čuda … Tu nemaš šanse :sweat_smile: da izgoriš…

Tako ako ugasis igra bukvalno gubi pristup online igranju tj ne moze ni pokrenuti mecmejking

Uhh…nisam znao. Da to je tesko sranje…

Cak su kasnije i na Playstation ubacili da posle par partija uvek izbacije poruku da kao upalis CP jer ce brze pronaci partiju.

Da nema čitera ne bih imao nista protiv CP-a ali pod uslovom da odvoje tastaturu i mis od kontrolera. Kontam da je to fer ali ovako plus čiteri…yup…glupost.