COD MW2 2022

Javna tajna. Nista zvanicno.

Bio je report od Bloomberga mislim, da Trayarch radi na 2 igre. Mainline koji izlazi za 2 godine, znaci 2024, a 2023 dogodine izlazi nesto manje. Prica se da ce biti eSport fokusirana manja igra, na foru Valoranta. To je poslednje sto sam ja citao.

2 Likes

Trenutno na CoD radi DEVET studija. Nenormalna produkcija. Bilo bi lepo da malo olade.

1 Like

Kako to da igrajući betu nailazim na ljude koji su preÅ”li 15. lvl i koriste oružje koje se otključava tek kasnije (npr Vector koji bi trebalo da se otključa na 25. Lvl), iako je za early access postavljen limit na 15. lvl?

Jesu li oni developeri ili neki youtuberi?

Sigurno je neka od ovih 100e edicija koliko vidim dosta stvari odmah imaju otključane

1 Like

Imaju cake i fore. :wink:

2 Likes

Fajber grajnduje od ranog jutra. :sunglasses:

1 Like
1 Like

Nije do toga, imam i ja tu Vault ediciju od 100eur, nego su vjerovatno ovi exploiti u pitanju.

Medjutim, ovo objasnjava kako imaju MP5, ali ne objasnjava odakle im Vector

1 Like

Ubacili su 3rd Person playlistu. Bogami, ima potencijala. Svidja mi se. Steta sto nije i pucanje iz treceg lica. To je jedna moja kritika, i eto mozda kamera jos malo da je udaljenija.

2 Likes

3rd person u originalnom CoD MW2 je bio fenomenalan. Kamera odlična (vidi se cijeli vojnik), pucanje isključivo iz trećeg lica, ma fantazija. Ovo sada ne znam kako je, nadam se da ću stići večeras da probam

Iztestirao sam betu i moram priznati da je igra u ovakvom izdanju golo govno, koje treba zaobići i nikada ne bacati pare na nju.

Ima previŔe stvari koje su loŔe i samo par komada koje su ok.

Od mene jedan veliki skip.

Sta je lose?

Mislim nije perfektno ali meni je sasvim Ok sve za sada sto sam probao

Ukupno 3 mape. Zvuk koji je prejak i pravi otežano kretanje. Nema ni ghost, ni ninja, a za iole normalno igranje mora da se stavi priguÅ”ivanje zvuka. Ima joÅ” puno toga Å”to je loĆ”e, a dobrih stvari možda t komada.

Za sada najače oružije je M4, FSS Huricane, AK74U. Ukinut je MP5.

Blago razočaran sa betom.

Dobro, ja ga vise posmatram u smislu potencijala koji ima za full igru, a mislim da ga ima.

Beta kao beta, sto se mene tice vec sam zavrsio sa njom, ne zelim da me smori igra posle tri dana tako da cekam da izadje i da pruze kompletan content.

Mislim da moze da bude odlican, samo da nas ne zeznu sa ovim novim gunsmith sistemom pa nam daju dvije puske ukupno i onda kazu kao pravite od njih sta god zelite.

Sto se mene tice, nadam se da ce tu biti M4 (vec je tu), M13, Scar, Vector (vec je tu), mp9 i mozda jos par nekih klasika. Daj mi M4 i igracu dvije godine sa njim, kad sam mogao sa onom jednom puskom u Bf2042 onda mogu i sa M4 dok se ne onesvijestim :joy:

Najvise me plasi neminovna bliska buducnost kad pocnu da pumpaju one hello kitty skinove i onda zbogom zdravom razumu u igri, jurcaju nekakve sarene lutke svuda oko tebe i pucaju te lizalicama i sarenim mecima

1 Like

Ja sam takodje zavrsio sa betom, zasada, i pozitivno sam iznenadjen.

MW 2019 sam bio manje vise ravnodusan. Ovde su kretanje bas zategnuli, i igra nagradjuje sporije igranje, nazalost to znaci i kampovanje.

Run ā€˜nā€™ Gun stil igranja ce ovde tesko proci osim ako niste bog na kontroleru.

Zvuk mi je predobar u igri, svaki reload ima onaj biffy zvuk, koraci se bas jasno cuju. Veliki napredak.

Mape koje su u beti su meh, ali bolje od mw 2019.

U svakom slucaju radujem se releasu.

2 Likes

Naveli ste obojca najgore stvari u igri, odmah se vidi da niste igrali COD dovoljno dugo.

Za nekoga kao Å”to sam ja gde se meri run and gun opcija i uniÅ”tavaju se Å”tekare i kamperi, ovo je poražavajuće i uniÅ”tava COD igru.

Igra je nameÅ”tena da tera igrača da se kreće sporo i da kampuje. Kome je ovo palo na pamet, treba ga uÅ”trojiti, jer je imbecilan i zaÅ”lužuje da nema mogućnost produžetka kretenizma.

Za prethodnih par meseci bacio sam nuke u većini COD igara, a ovde muka, posle 9-10 ubistava nema municije i kreće mučenje.

Ako ne zamene neke fundamentalno loÅ”e stvari u stadru, igra će umreti za 1-2 meseca od izlaaka. Ja je definitivno ne kupujem.

Opet ne citas. Ali sta ima novo na ovom forumu. Napisao sam



Sreca pa sam bas fino raspolozen. :joy:

2 Likes

Covjek nas nagrdi nicim izazvan :joy:

1 Like