COD MW2 2022

Baš tako,warzone je priča za sebe

Kod mene je uvek uključen crossplay u MW2019 i BO CW, iskreno isti đavo, ako ovo igraš lagano bez stresa svejedno je kakva je raspodela igrača, čak igram i protiv igrača sa K/M kombinacijom i opet budem ok, ubijem ja njih, ubiju oni mene i tako :smiley:

A novi MW je pre order-ovan, sada čekamo betu pa da se igra, iskreno ovaj CoD mi baš diže hype, tako da stay frosty…

Mapa MW2 Farm 18

2 Likes

https://comicbook.com/gaming/news/call-of-duty-cod-mw2-modern-warfare-2-rating-content/

1 Like

Skidam betu.

Igra ce imati jako puno kontenta na izlasku. Uvek gledam iz ugla Battlefield igraca koliko je ovo napumpano kontentom.

  • Single Player kampanja;
  • Tradicionalni MP;
  • MP iz treceg lica;
  • Ground War 32v32;
  • Invasions 20v20 plus AI;
  • Warzone 2.0;
  • DMZ;
  • Spec Ops (ko se seca iz mw3);
  • Brdo mapa;
  • Gunsmith 2.0
    … i jos sam sigurno svasta zaboravio, nisam pogledao ceo event sinoc.
3 Likes

Pa dobro kad imaš pleyku,mi još čekamo ostali

Ja sam nabavio ps5 za ovu priliku, i danas u 19:00h krece vatreno krstenje :joy:

3 Likes

I posle se ovi iz Sony žale

Mogao bi ovo biti bas bas dobar COD ali moraju da promene dve stvari.

Visual Recoil je previse dramatican. Trese mi se ceo ekran kao zemljotres kada pucam sto je totalnk nepotrebno. Sam recoil nije prejak.

TTK mora biti nesto veci.

Mape su meh kao i sve do sada IW mape. Trayarch je tu tata.

Ako ove dve stvari ne promene , ne znam koliko cu igrati. Sinoc sam posle pola sata spustio kontroler i uzeo Portal 2 na switchi da igram. :innocent:

Novi Audio endzine je najbolja stvar u igri. Cuju se svi koraci a povezano sa Pulse 3D, svako zvuk je fantastican.

2 Likes

Najbolje da i nema TTK u ovim igrama. Kada ugledaš nekog - on insta pogine. Šta ima da se smaramo sa pucanjem uopšte…

Ček, jel potvrđeno da će CoD od sada da ide na svake dve godine, ili je to samo bio rumor?