COD MW2 2022

CoD i ovako i onako nikad nije imao problem sa sadrzajem a retko i sa bagovima…
sad neko voli cod neko ga ne voli, ali su u vecini slucajeva izlazile igre kao ful paket

1 Like

Istina steta sto pored toliko igraca su 50% citeri koji unistavaju igru

2 Likes

Samo da ne budu kvalitetne, odnosno bezlične kao u Vangard-u. Tamo ih je isto bilo 16, ali možda par su bile kako treba, ostatak osrednje.

Ranije je bilo drugačije, izlazila igra, a mape ludilo.

Čak mi je i bolje ako ozbace kao Treyarch igru sa 8-9 mapa, ali svaka da bude ok.

1 Like

Pa mislim da će koristiti recept kao black ops serijal sa dosta istih ali dorađenih mapa plus novih par

2 Likes

Zadnji cod koji sam igrao je WW2. Baš mi je godila ta tematika, atmosfera i pogotovo Zombie mod, ono su najjeziviji zombiji od svih delova koje smo igrali. :smiley: A i mape su top za zombie mode. Ovaj novi CoD sada mi zavisi takođe od zombie mod-a da li ću da uzmem, sve ostalo mi deluje top, samo još to da vidim na šta će da liči :smiley:

Ja i dalje odigran neki meč ww2 i bo ovaj zadnji je bio mehh

1 Like

1 Like

Isto kao i prosli put, prvo sony pa sve ostalo.

I dalje nisu resili crossplay Xbox-Sony / PC

Pisam im u patiku

Mi i dalje igramo BO 2 zombie mode :joy:

1 Like

Ja ugasim crossplay ima igrača na xboxu stalno.

Na codu kad ugasis crossplay igras Xbox + PC

Kod mene je i na konzoli cross ugašen pa zato nema PC igrača

Da brate ali to nije moguce jer kad sa Xboxa ugasis crossplay igras Xbox + Pc bez Sonija, nemas samo Xbox ako na to mislis. Zato im je kita sistem

Šta znam koliko sam ispratio u lobby stalno su Xbox logo ikonice pored gamertag-a jedino ako PC prepoznaje kao Xbox.

Obican COD radi,problem je samo sa Warzone igrom ona zahteva obavezan CP dok BO ColdW i Vangard mogu da se igraju bez PCa

1 Like