Čipovani Ps3 - Kako dalje?

Hmmm, reče mi čovjek da je nov Ps3…
Idem probari AC Brotherhood, pa ti javim :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

nema veze da li je nov ili ne jednostavno ima lose hardove, ti od 320 su neka losa serija vecina skoro

AC šljaka normalno… Ma vidjeti ću ja to još. Brišem sve sa HDD-a, pa radim novi Update, moguće da je samo do igre… Tebi Vlado hvala velika :slight_smile: :wink:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

uzmi ti lepo formatiraj ceo HDD najbolja solucija, takodje spremis CFW koji ima vec na njemu na flesku kao za instalaciju…

udjes u recovery

  1. ugasena konzola
  2. drzis power dok se sama ne ugasi opet
  3. pustis power
  4. palis i drzis power dok ne zapisti 2 puta brzo, cuce se BEEP pa BEEP-BEEP
  5. pusti power
  6. usao si u recovery

tamo ima opcija format hdd idi na to, ubaci tu flesku u skroz deski port da bude lepo stavljen update u PS/UPDATE/PS3UPDAT.PUP gledaj da pogodis onaj koji imas ili VECI eto to tije moj savet da znas da iz pocetka stavljas sve…

posle samo isntaliras multiman i igre koje ti trebaju i teraj

Svaka ti čast ljudino… :slight_smile: Hvala ti puno :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

e da izaberi full format, trajace duze ali je sigurnije, jer na quick ne brise saveove i ne brise account, malo bezvezna opcije jer nije pravi format…

Ok. A reci mi: Mogu li ja uraditi format HDD-a, pa onda ubaciti novi Rogero s tvog tutorijala? Ili baš moram spasiti CFW na USB, jer ni to ne znam kako? :smiley: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

nisi ti mene skontao

radis ga po tutorijalu ALIIIII ne isto, jer ubacis ga onako po tutorijalu na USB na to sam mislio SPREMI ga na usb, tj da imas spreman sistem jer kad formatiras HDD konzola je PRAZNA i nema nista samo crn ekran i slova NO SYSTEM ako ne ubacis to…

dakle kao po tutorijalu ga stavi na flesku udji u recovery, ubaci flesku u desni USB port i prati uputstva u sustini samo treba da pritinses SELECT + START i da sacekas da zavrsi do kraja eto to je

spremi kabal za gamepad jer se koristi zicani u tom slucaju da znas, reci ce ti on kad da koristis bezicni

Svaka čast! Hvala nije dovoljno :slight_smile: hehehe

Cpu 62 Rsx 64, btw :smiley: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

normalno, evo meni u toploj sobi na 25 stepeni posle 4-5 sati batmana bude 66-68 uglavnom… sve zavisi od igre, ako igram neku stariju igru koja nije toliko zahtevna bude i 59-59 :smiley:

Eh sad na GoW s mirom :smiley: :smiley: haha :wink:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Znam da sam dosadan, al’ hajd’ :smiley:

-Znači: Uđem u ‘recovery’ prvo, ubacim flešku s nanovijim Update-om, formatiram HDD i pratim uputsva?
ili, prvo formatiram HDD pa onda tek ubacim flešku?

Strah me da radim išta prije nego to dobro razumijem :slight_smile: Thx

ubaci je neka stoji nista ona ne radi dok ti ne potvrdis, dakle ubacis je u desni usb port ides na format hdd i pratis dalje sta ti kaze eto toliko prosto :slight_smile:

Hvala još jednom :slight_smile:

Izvoli 200-ti Like :smiley: hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

hahahaha ma samo polako bre nije to nista strasno neces ti da ga pokvaris i slicno, samo lepo prati… nije nista strasno, naravno prvog puta jeste buahahahahah :slight_smile:

Javim je li sve dobro prošlo :slight_smile:

ja ne vidim razlog zasto ne bi, sve sam ti lepo rekao kako i sta, sad ti samo smireno prati sve sta pise na ekranu i to je to… u sustini samo izaberes format i trazice ti da ubacis X.XX verziju FW-a ili veci od toga, pritisnite Select + Start kako bi ste odradili update… ti pritisnes i cekas :smiley:

fakticki pratis ovaj video od 19og minuta pa na dalje

Ma ne sumljam u to nimalo :smiley: hehe Nego eto, rekoh da javim da je sve ok :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

odgledaj video od 19og minuta do 27og je ono sto tebi treba lakse je tako da znas sta te ceka…

dakle u recovery opcija 5 je format :slight_smile:

Taman gledam :smiley: heheh :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”