Čipovani Ps3 - Kako dalje?

Imate neku preporuku za pastu, a da ima da se kupi u srbiji? emmi, i slicni?

Alcatel OT995 ICS - Android - za greske krivite: TapaTalk2

Hvala :wink:
Samo me čudi kako, polovna konzola, super radi… Nikad prije nisam uzeo polovno, i da jesam xbox ne bi uzimao. Samo me zanima kako će Ps3 Slim raditi, i ja sretan :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

@Magic Master

samo 2 koje provereno znam da valjaju

Noctua NTH-1
Arctic MX-4

to je sve sto valja

elem pogledaj slim 2009 kraj na sta lici pasta fabricka, nema jeeeee

http://www.xboxrepublika.com/info/8712-ps3-nor-downgrade.html#post148342

E nije mi jasno, igram Laru pola sata i temp CPU 76 RSX 71… 3 stepena gore od jučer, NOOOOO!! :smiley:

@studio, ti reče da neće ići gore :stuck_out_tongue:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

well :slight_smile:

rastu temperature u sobi sve to utice… a i silis ti to sad hehehe

ja opet govorim treba bolja pasta

Znam znam :slight_smile: heheheh
Paničarim :smiley: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

@studio, instalirao sam najnoviji update, sve po tvom tutorialu :slight_smile: Fantastičan ako mogu dodati. Vrlo razumljiv i jednostavan. Svaka čast :thumbup: :slight_smile:

Imam samo pitanja za ovaj “Fan Control Utiliy 1.9”: Imaju 3 opcije,

0 - max fan speed
1 - payload (to je kao auto speed)
2 - manual

Koju mi opciju od ove dvije zadnje preporučujete? Da li je potreban ikako ovaj program? … I ako ne, kako da ga uninstaliram a da pri tome ne promjenim “default” postavke?

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

manual pa sta ti odgovara, u svakom slucaju to je payload kada izvuces struju i ugasis konzolu sve se vrati na fabricko tj auto.

Znači, ako idem na manual, štelim jačinu kulera prema sebi, to znam… Ali, da li postoji neki “prag” temperature koji je sam program postavio, kao u FSD-u/dashlaunch-u na xbox-u?

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Syscon je valjda fabricka vatrijanta. Na njemu su mi najvise temerature.

Na Payload drzi, bice malo bucnija, ali temperaturice … … :slight_smile: :slight_smile:

Alcatel OT995 ICS - Android - za greske krivite: TapaTalk2

Syscon ti je chip koji kontolise kompletan hardware u konzoli, da kazemo kao bios je jer ima vrlo bitne informacije u njemu.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Znači … ? Da li on upravlja ventilatorom, ili samo prima info?

Pomoć! Hitno :smiley:

-Koja je ispravna strana kabla za napajanje na PS3 Slim?! Text gdje piše voltaža, gore ili dole?

Hvala :slight_smile: :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

nebitno je, opusti se obican kabal bre :slight_smile:

Hvala :smiley: hehehehe

Slim CECH 2504B, valja li Vlado?? :slight_smile: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

sto ne valja, poslednja serija 2K slimova, i to ne moze svaki da se stavi na CFW da znas niti da se spusti, samo ako je datecode 0D i poneki 1A, ali ako vec ima CFW onda pici uzimaj extra :slight_smile:

Kupio već :smiley: hehe

-Moram te još malo smarati, sorry: Killzone 3, da li je FPS ispod 30 normalan na početku, ili mi konzola ‘štuca’? Da li postoje neke nuspojave od CFW-a i sl.?

Moram sve provjeriti, šta ću :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

killzone je svuda smooth as silk koliko sam ja video i igrao nisam nigde imao FPS drop, ali sam uvek imao poslednji update prilikom igranja

-Da li postoji mogućnost da je nešto do Ps3 ili je samo do igre? -

Dešavaju mi se duža učitavanja na NFS HP, ali je stabilniji fps, 30 neka konstanta… Hmmm

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

moze biti do harda, ako su to oni hardovi od 320GB oni su zesce podlozni crkavanju, tako da zamena harda resava problem instant…

spremis CFW koji imas vec na flesku kao za ponovnu instalaciju ako budes menjao HDD i pratis uputstva na ekranu