Call of Duty Modern Warfare (2019)

Ima li neko na umu sta se ovo desava sa update-om i kada ce se srediti?

Jel sredjeno ovo ? Ljudi moji sta oni dozvoljavajuā€¦

1 Like

U sto dobro rade spawnoviā€¦ Dobro je pa mi je poslednji cod bio black ops.

Sada mozemo da se sprdamo i sa IW kao sa Dice-om. Usrali su igru sa novim update-om. Pola igrača nije u mogućnosti da pokrene MP, a deo onih koji mogu su pogubili napredak u MP-u.

Dakle samo :facepalm:

Ja ne verujem da ljudi za 24h ne mogu da rese problem sa losim update-om.
Sramota za takvu kompaniju, dzabe im sve do sad kad ovakav propust dozvoljavaju

Ocigledno nikad nisi imao dodira sa programiranjem onda :wink:

EDIT:
I ti programeri koji to rade su ljudi i imaju radno vreme kao i svi ostali. Niko ne moze i ne zeli da sedi 20h za racunarom i da pokusa da ispravi bag cim se pojavi. Jel jako hitno? Okej, al imam i ja dusu.
Debugging je jedan jako tezak proces, ako se to desilo samo dvojici ili trojici, mora se taj isti bug reprodukovati sto nije nimalo lako. Ko zna sta je uticalo na to da se igraci tako spawnuju.
I opet ponavljam, radno vreme njihovo nije 24h nego 8.

1 Like

Ma ja mislim da im treba jos para malo je ovo ā€¦ u pravu si, jadni ljudi evo krenu mi suzica za njimaā€¦

123123

4 Likes

Kakav je ivaj CoD WWII sto se tice single playera. Planirao sam da ga jednom obrnem jer mi lici na kec.

Dobar je, misije su dobre i zanimljive samo sto je bas kratka.

1 Like

Solidna je kampanja jedino sto traje 5-6 satiā€¦nije ni blizu keca ili dvojke al je zanimljiva i valja je obrnuti.

1 Like

A ni MP nije uopste los. Jedno vreme smo 3 druga i ja przili svako vece u splitu (na dve konzole), po 3,4 sata. Za svaku mapu smo imali taktike. Jednom smo drug i ja imali skor kombinovano 50-1 :grin:

1 Like

Buraz, ne znas sta pricas.
Razmisli malo prvo od cega zive ti programeri i kolika im je plata, sa razlogom su tamo gde su sad, sigurno ne radi neki random programer iz Ivanjice koji je zavrsio tehnicku skolu.
A druga stvar ako ce vec da grese, vala ima i da ispravljaju onda jer ja igru nisam skinuo free sa ps stora.

2 Likes

Pa ako igra kampanju na Veteran nece biti bas 5-6 sati :rofl: Odlicna kampanja, meni graficki prelepa. Pratis samo americku armiju u pohodu na Nemacku. Steta stocnisu odradii kao CoD 2 pa da imamo. Staljingrad i Berlin, ali okej, skroz dobra igra.

2 Likes

Aj razmisli malo ti sta pricas. Prosecna plata programera u Activisionu je 100k sto je prosecna plata programera tamo.
I sta fali programeru iz Ivanjice sa zavrsenom tehnickom skolom? To koju skolu je zavrsio je u potpunosti nebitno. Ni jedna skola te nece nauciti da programiras. Bukvalno ni jedna.
Tako da molim te nemoj ostavljati suvisne komentare.
Isravljace, u toku svog radnog vremena. Znas, covek ne moze da sedi 24h za racunarom sa 100% koncentracije. Nije robot, covek je i to sve da bi neki klinac od 15 godina palamudio po nekom forumu kako je platio igru i svi moraju da mu titraju jajca zbog toga.
I ljudski je gresiti. Svaka igra ima bag, neka manji neka veci. Desava se i desavace se.

1 Like

Sta je bre ljudski gresiti koga zabole, govnari se bogate brutalno imaju timove sa nepreglednim brojem ljudi, ne pogrese neki indi timovi sa po 10 ljudi a ja treba da za mega korporaciju budem u fazonu ljudski je greiti. Ja sam platio ima sve da radi jer iza te igre stoji ime koje treba da odrzi taj status koji ima. A koliko su njihove plate i da li je ljudski gresiti mene savrseno zabole, znali su da traze pare za iste igre koje izbacuju iznova i iznova, zaradili su kao nijedna gaming kompanija do sada a prave takve greske. Da je srece da svi prestanu da kupuju tu krs igru, ja sam svakako davno prestao.

2 Likes

Sta bi onda rekao za raspali EA koji iz godine iz godine izbacuje Fifu koja je sve veci krs i uz to ima milion bugova a serveri su im iz najgori na svijetu (BUKVALNO) i igra je skriptovana maksimalno a EA je kompanija koja zaradjuje nevjerovatne svote novca svake godine i opet nisu u stanju da izadju u susret korisnicima.

Ne ā€˜palamudeā€™ klinci od 15 godina, evo imam druga sa kojim igram cod, koji je ovde na forumu i ima 40+, kad smo pricali u grupi svi smo se slozili po ovom pitanjuā€¦
Covek dodje sa posla i kad hoce da odigra neku igru koju platio doceka ga takav budjav bag sa druge strane koji kompanija kao sto je activision ne moze da resi 24h.
A to da nije bitno koju si skolu zavrsio ne znam kome pricas?
Moze neko da se utripuje da je Bill Gates pa mu ne treba skolaā€¦i kad proba da posalje CV u Activision i da trazi posao tamo kao programer nece mu cak ni kliknuti ono ā€˜mark as readā€™ na mail.
Tako da bih pre rekao da ti pises gluposti ovde, bez uvrede.
A plate su, sine moj, predobre tamo da bi pricali o ovako glupim greskama.

Zabole i njih da sede 24h za racunarom da ispravljaju bagove. Nisu placeni za to. Simple as that.

Kako mislis nisu placeni za to?
Za sta su placeni? Da prave bagove?

2 Likes

Placen je da radi. Bug ispliva i to je normalno. Nisu placeni da sede 24h za racunarom i da peglaju iste bagove. Nisu oni krivi sto ovi firma ima nerealne rokove. Za sve su devovi krivi, a niko ne zna pozadinu toga. Ako mu kazem da mi treba 3 meseca za neki feature, on meni kaze imam 1 mesec, ne sme da ocekuje od mene gotov proizvod bez bagova za mesec dana