Call of Duty Modern Warfare (2019)

Rekoh ja. Ovo ide na preorder, auu jedva cekam

1 Like

Ziv je Captain Price umro nije…

  • First, we plan for Modern Warfare to be played together across PC and console through cross-play support.

  • Second, we’re eliminating the traditional season pass, so that we can deliver more free maps and content as well as post-launch events to all players.

  • Call of Duty: Modern Warfare features a new engine delivering an immersive and photo-realistic experience.

  • The new Modern Warfare features a unified narrative experience and progression across a heart racing, epic single-player story, an action-packed multiplayer playground, and new cooperative gameplay.

  • Players will join a varied cast of international special forces and freedom fighters in gripping and heart-pounding missions through iconic European cities and volatile expanses of the Middle East

Ovo na izgled djeluje predobro, medjutim:
image

Ovi before you buy klipovi su predobri samo sto ih ja uvek gledam nakon kupovine igre :joy:

1 Like

a kampanja, anti ruska propaganda :cold_face:
ono što oni rade u stvarnom životu, ovde ruse u to pretvorili :man_shrugging:t3:

1 Like

Meni je najbolji deo igre Private server game (Djole otvorio oči za vikend). Odavno nismo onako vrištali jedni na druge u nekoj igri :smiley:

Manji modovi u MP su ok, to je klasični COD i tu nema greške, zna se šta se očekuje od njega.

Ali nažalost veliki mod - Ground Wars je ujedno i VELIKO RAZOČARANJE. Previše vertikalnosti, previše mesta za štek i ogroman kamper fest. Najgore je što na njemu mora biti uključen cross-play i onda ste ostavljeni na milost i nemilost PC igračima koji igraju snajper sa M&K.

Ono što je savršeno uradjeno je zvuk i način kako puške pucaju, zaista su se potrudili i podigli lestvicu na novi nivo.

Nisam siguran koliko će me igra držati. Dok se igra sa ekipom, sve je ok, pa se i lakše prevazidje štekovanje potivnika, ali sam da igram slabi su izgledi i deluje da se neću preterano naigrati.

1 Like

1 Like

hahahaha jedan od primera, bukvalno ono što oni rade na bliskom istoku, vijetnamu, nama, u južnoj americi stavili su u 1 igru i rekli da su to rusi.
Inače prešao sam kampanju, ifra je fenomenalna, atmosfera, nivoi odlični, ali priča brate… U ovo će da poveruju atvarno američki tinejdzeri. Ali ajde to i nije toliki problem, nego i stariji ce da veruju u to.

Jesu Rusi bacili i atosku bombu na Hirosimu i Nagasaki? :grin:

Ako igra COD neko sa foruma na soniju i zeli da stalno ima neki squad, ima nas par u jednoj grupi pa mi se javite da vas ubacim
Jedan od clanova grupe je i @Zoorulee
Hteo bih da prosirim malo grupu pa zbog toga ovaj post
Svi ste dobrodosli

Ljudi jedno pitanje, presao sam kampanju na ps4, pa me interesuje jel moze da se obrise ista a da mi ostane MP i kako?

Ovo je pisalo da može. I mene zanima ako neko zna. Pošto SP nisam i neću igrati.

Instalacije su potpuno odvojene, ja sam skinuo samo singl, znaci moze da se instalira i samo multi (mislim da je install podeljen 5 ili na 6 delova). Ne znam sad kako bez ponovne instalacije, verovatno moze nekako… ali u najgorem slucaju skinite ponovo samo multi.

Ok hvala puno!

Pala i prva pozlata u COD-u :smiley:
Da ne bude da samo BF igram :smiley:

Ovde je generalno samo dugi grind fazon i jako malo umeća potrebno za zlato. BF je ipak daleko bolji po ovom pitanju.

Eto na kraju nije ispalo tako dugo da se izjuri zlato. Zadatak sa brzim ubistvom posle reloada sam uradio veoma lako na free for all modu, uz pomoć decoy bombe. Longshot na grpundwars, ostalo nekako prirodno dodje kroz igru.

Sada sledi MP5, već sam u ciljnoj ravnini :slight_smile:

1 Like