Call of Duty Black Ops

Igra otkida :slight_smile: :tap:

i onda kazu skidaj sa rapidshare to je majka ili preko megaupload, a gle sada covek ne moze da skine igru. (ovo nije licno tebi upuceno)

nego lepo ti nadji neki traker i registruj se pa da vidis dali neces skinuti igru, doduse sada mozda ce ici nesto sporije ali za dan eventualno dva ce se skinuti.

Za MP trailer da kazem samo - MW2 u Vijetnamu.

Nije loÅ”, pa i nema neke potrebe da se menja. Po meni najbitnije je ponovno ubacivanje dedicated servera.

PreŔao igru juče, neopisivo je dobra. Fenomenalno za ubijanje vremena, realno, grafika vrhunska kao i muzička podloga, americki patriotizam na podnoŔljivom nivou, sve u svemu fenomenalno.

Traje neocekivano dugo, nema ni sekund igre koji nije ispunjen pucnjavom ili stealth elementima (za razliku od prethodnih igara). Ima dosta mind fuck nivoa i zapleta ali je priča viŔe nego odlična kao i glasovna gluma. Ove tople reči dolaze od čoveka koji ne voli CoD serijal. :slight_smile:

Obavezno skinite i probajte. Zombie mod u Pentagonu je samk dezert. :smiley:

U Pentagonu? Au, to se mora probati!
P.S. Imas neki problem sa nasim slovima, sto bi rekao FAQ, busmanski jezik!

Verovatno jer preko telefona pisem. Da,Posle samog kraja igre ima mali klip sa JFKom, Nixonom, Fidel Castrom i jos jednim likom u pentagonu, koji je pod invazijom zombija. Ogromna je mapa.

U svakom slucaju bolje od Medal of Honora.

Odakle si skinuo igru i da li ima za PC?

Ja sam skinuo sa bitGamera, dan-dva nakon sto je izaslo. Doduse ima apsolutno svuda da se skine. Nije jos, ceka se crack, trebalo bi brzo.

Ali igra izlazi za 2 danaā€¦ti si iz Povratak u Buducnost filma?

Piratska verzija je odavno izaslaā€¦

Pazi sta pricas.
Mislio je na dan-dva od izlaska piratske verzije na BitGameru, a ne originala koji treba izaci za 2 dana.

Znaci ako mi dusa nije ispala dok sam skinuo ovu igricu ne znam. Em prvo skidam preko noci i ostane jedan link pa se sruse linkovi, pa uzmem opet da skidam i opet ostane jedan link pa crashuje. Pa sam nasao zamenu i raspakujem i probam da narezem preko Img-burna pa nece.
Pa onda vidim da treva ssv2 da se patchuje preko abgx-a valjda. I patchujem ga i narezem najzad sinoc. 2 dana se bakcem.
Ako ne bude igra dobra ima da se popisam na cd :smiley:

Brate, ti kao da si moj dvojnik. Ja sam imao iste probleme, ali na kraju skinuh tu prokletinju kompletno, pa ubrzo zaboravih na probleme koje sam s njom imao.
Mogu samo da konstatujem da je MoH igra dvije klase ispod ove.

Black Ops grafički nastavlja tamo gdje je stao MW2, ali pri tom iz rukava sipa mnogo asova koji cijelu stvar dižu na jedan veći nivo. U prvom planu mislim na jaku priču, fluidnu naraciju iste, lakoću sklapanja mozaika iz dostupnih informacija i fokusiranje na jednog aktera. Sve ono Å”tom nismo ni znali da nam fali dok se nije pojavilo. :slight_smile: Nivoi su izvedeni u vidu tzv. ā€œflashback-ovaā€ glavnog junaka, a proveŔće vas kroz dvije vremenske epohe i kroz pola zemaljske kugle. Nivoi su viÅ”e nego raznovrsni, a krasi ih fokusiranost na krajnji cilj i domiÅ”ljatost u postizanju istog. Tako da ćete pored konvencionalnih metoda (podržana je većina vatrenog oružja iz tog vremena, sada joÅ” i ā€œpimpovanaā€ raznim dodacima, tako da, recimo, AK47 možete naći u nekih 5-6 varijanti) ponekad koristiti i malo egzotičnije sprave za ubijanje: ā€œcrossbowā€, ručni ā€œmini-gunā€, bacač granata na metodi pumparice, a bogami i sjekiru! :smiley: Upravljaćete i raznim vozilima, a mali problem dok se ne naviknete može vam predstavljati činjenica da ste u tom vozilu sve i svja, tj. i vozač i mitraljezac, pa morate koordinisati te dvije funkcije istovremeno. Posebno lijepim izdvojio bih plovidbu džunkom uz ritam ā€œSymphaty for the Devilā€ obogaćen Å”tektanjem mitraljeza i eksplozijama.

Kao Å”to rekoh, nivoi su veoma raznovrsni, a vrlina im je da vas ā€œuhvateā€ u sadržaju, pa ćete se tako skoro smrznuti u ruskoj zimi, ili osjetiti svu tjeskobu vijetnamskih ā€œrupaā€. Kao u filmu. Kad smo već kod filma, Black Ops nudi i sadržaje 3d tehnologije, ali to već prepuÅ”tam nekom ko je imao to zadovoljstvo da ih iskoristi. Od likova, ponovo se u CoD vraća Viktor Reznov iz World at War-a a kome glas ponovo pozajmljuje Gary Oldman. Ni ostali likovi nisu niÅ”ta manje zanimljivi, dosta su kompleksni, a vjerovatno neÅ”to s tim ima i dobra glumačka postava koja stoji iza njih a između ostalih čine ih Sam Worthington, Ed Harris, Ice Cube i Emmanuelle Chriqui. Ako ne znate ko je potonja, well, to je već vaÅ” problem.

Igra ima i nekih mana, povremeno nećete znati kako da pravovremeno odreagujete u nekim situacijama Å”to će rezultirati loÅ”e po vas, a ponekad AI tako Å”tucne da vam zlo dođe (umlate vas u sekundi u zaklonu dok vaÅ” ā€œteammateā€ stoji neokrnjen nasred livade, ili protivnici koi prolaze kroz vaÅ”e saigrače kidiÅ”ući ravno na vas. Srećom toga nema previÅ”e pa i ne upada toliko u oči.)

Nakon single kampanje, čeka vas malo iznenađenje u vidu dodatnog survival zombie moda koji možete igrati i offline sami ili u split screenu, kao i multiplayer mode o kom ne treba troÅ”iti riječi, a autori obećavaju nezapamćen stepen slobode prilikom personalizacije oružja Å”to uz sve ostalo obećava mnogo dana (i noći) pred ekranom.

Znači:

  • priča, bogatstvo sadržaja
  • AI
    Ocjena: 93

Odlican opis :smiley:

Kad ce moci ovo da se igra preko live-a , tj kad ce biti sigurno ?

Brate, ovih dana nisam viÅ”e siguran da li neÅ”to može da se igra sigurno ni offline, tako daā€¦ :confused:

Probacu da nadjem nesto hocu sto pre da skinem i da instaliram i da snimam pa da saljem na YouTubeā€¦Cekam na Rapid Serbia da izadje za PC i onda cu da skinem i eto :slight_smile:

Izasao lekic za PC,ljudi vec masovno skidajuā€¦

Odakle?Mozes mi reci sajt?

kada si objavio vest sto nisi reko da je krek sa ruskog trzista. Crack Only ( Russian Version )

  1. Go to Run

  2. Type In Regedit

  3. Go To HKEY_LOCAL_MACHINE

  4. Software / Activision / Call of duty Black ops

  5. Change Language From RUS to ENG