Call of Duty Black Ops

iskreno ja sam poceo da skidam… nadam se da cu sutra uspeti bar da probam

Samo da kazem da kod mene na 1.6 firmwareu i sa patchovanom igrom Black Ops na wave 3 sve radi super.Naravno,igram offline,ne idem na live,nisam nikada ni isao.

Imageshack - pb010170.jpg

Nek’ je offtopic, ali super si modovao kućište xbox-a.
Svaka čast !

Hvala.

Prvi utisci Black Opsa? Vredi li skidati?

Odlicno,meni je ovo puno bolje od Medal of Honora.Nisam stigao puno odigrati ali ovo malo sto jesam jako mi se svida,vrijedi skidati sigurno.

Evo probao igru…dojam PERFEKTAN…zadnji cod koji sam igrao bio je 4-orka…a sad što se tiče black opsa,nevjerojatno je lagano igrat na joystick,sve ide brzo,fluidno bez zastajkivanja,a grafika je :OO…zakon igra!

Sinoć igrao oko sat vremena, moj dojam je sledeći: Grafika super, Gameplay dobar, suborci dobro pokrivaju, priča mi ima smisla, najbolji COD ovo je !!! A još sam igrao na CRT TV-u.

jos dva rara na rapidu pa cu i ja moci da je komentarisen mada mi bolje izgleda nego MoH

Po meni je najbolji Call of Duty i United of Offensive. :slight_smile:
Mislio sam da uzmem onaj classic (kako se vec zove) odavno za Xbox 360.
Black Ops ću prvo skinuti. Razmišljam nekoliko igara da uzmem za koji mesec, pa ću videti da li će biti Black Ops u toj listi. :slight_smile:

Meni nije jasno. OStavim ceo dan da se skida black ops i ne skine ni jedan deo a kada dodjem kuci Jdownloader ugasen :confused:

Prešao sam prve dve misije i utisak je izmešan. Ja lično mnogo više volim Bad Company 2, ali i ovo je dobro. :slight_smile: Priča ima smisla, grafika je odlična, sistem pucanja i kretanja je malo izmenjen ali u suštini apsolutno isti. Definitivno je mračniji od prethodnih igara.

Veliki sam fan Cod-a samo sto u ovom delu prica nije povezana sa predhodnikom.Steta sto je Infinity Ward prestao da pravi vise Cod ali ne zalim se TreyArch se sada stvarno pokazao, odusevljen sam igrom prica mi se najvise svidela ,grafa je takodje super igru sam presao za otprilike 7 sati.

Nije prestao,ako se ne varam oni izbacuju CoD sledece godine?Tako se nesto pricalo,da svake godine izlazi po jedan CoD,jedne od IW-a,jedne od Treyarch-a.Tako je do sad i bilo.

Igra je predobra,definitivno jedan on najboljih CoD-ova ikad.

Jeste jeste prevario sam se ja mislio sam da su prestali da prave Cod, citao sam negde da su iz tuzili zbog necega neznam…Sad sam gledao i infinity ward ce da pravi COD 8 …

Bila je zestoka svadja izmedju IW-a i Activisiona jer su skoro ceo originalni IW tim otpustili. Sada, IW i Activision su svoja prica.

Moje sreće… U zadnja tri dana pokušavam da skinem CoDBO od ČETIRI različita uploadera i trenutni rezultat je 6 cijelih linkova od Zartha, crc fail od Jeditowlie-a, 4 linka od Crmdcoco-a i 3 od Core2inside-a… Šta mi se sve dešavalo: Server overload, link deleted, jdownloader crashed, you name it - I’ve got it! Sad čekam nove Zarthove linkove da skinem i taj posljednji… Čovječe, ovo je k’o Čekajući Godoa, drugi dio.

P.S. Aleksa “pozeleneo”. Daj pivo! :stuck_out_tongue:

Ma to ti je samo PRE ORDER i onda ovi dobiju ranije,koji su to narucili…eo jos 3 dana :slight_smile:

:beer: Prvo pivo pa posle da pricamo. Moj covek!
Inace, Server overload, link deleted - Zarth je napisao u svojoj temi da linkovi u stvari nisu izbrisani nego da je server preopterecen (ako skidas sa MegaUpload), i da samo treba sacekati malo.

Zadnji CoD koji sam igro bješe CoD 2…Danima pokušavam ovo da skinem,ne mere, ili overload serera ili crkli linkovi, i Zarthovi,i Towlievi i svi…