Call of Duty Black Ops

Igra je i zvanicno izasla,jel je probao neko? Kakvi su utisci?:OO

Zanimjlivo, nije se nikakva prasina digla oko igre, ili mi se samo cini?

Izgleda da jos nema za xb

Cekaj bre da niste pomesali nesto, zar ne treba da se pojavi tek 09. novembra?

Da, pomesali ste nesto, Black Ops izlazi u Novembru.

E pa ako mi je kada slusam svakakve budale. Drug mi rece kao izasla na torrentu ali jos uvek bez cracka za PC pa ja rekoh da vidim,posto je i meni bilo cudno da se ne dize prasina sto rece duschan.:headbang: lazna uzbuna,cekamo novembar…:tmi:

Da li sam ja jedini koga nije briga za Black Ops?

Ja je najvise cekam zbog multiplayera.mislim da ce singlepleyer biti prosecan.

pa naravno multyplayer je zakon. jedini single player koji me je odusevio bio je u cetvrtom nastavku…

Ja igram idalje na PC CoD4 MP,piratski,a MW2 sam kupio skoro original i prestao sam da ga igram.CoD4 je zakon.MW2 jeste najprodavaniji za konzole i sve to,ali je za PC MP uzas.Ja zato jedva cekam da uzmem Xbox i CoD Black ops i da igram MP i SP.Mada sam za MP gledao Full Reveal,i mogu reci,ima svasta novo i odusevio me za sada i ocekujem da ce biti jos bolji kada izadje igra! :smiley:

Ako bude i pola COD MW-2 bice hit-ja jedva cekam da ovo odigram.

Ma ako bude pola CoD4 ovo cemo igrati! CoD MW2 je bio pola CoD4 :smiley:

svasta je moguce …
Retail copies of Black Ops stolen, Leak Imminent - Hooked Gamers

Čudno što znaju šta je sve doslovce radio a ne mogu da ga nađu gde je…

Evo moj sin upravo igra CoD MW2 live multiplayer i već me smara za Black Ops ,moraće da sačeka još 2 nedelje :[

znam kako mu je … ja sam vec odradio preorder za PC

Ima dosta inovacija na nivou multiplejera.

Meni najzanimljivija stvar je sto ce se na standardne puske (M4a1, Famas itd…) moci da se doda attachement flamethrower. I izgleda zaista brutalno.

Doduse posto je Black Ops potpuno druga prica i nevezano je za Soap-a Mac Tavish-a i kompaniju(idalje hocu da razlupam Infinity sto ubise Ghosta u MW2 :()
mislim da ce singleplayer biti dugacak ali opet nabijen akcijom i adrenalinom. Gledao sam trejlere i teasere. Ima dosta zanimljivih i dobrih stvari i sve u MW smeku.
Da pozelite da predjete isti nivo samo zbog odredjenih adrenalinskih delova.

Videcemo jos za 2 nedelje.

:sun:pojavila se je sinoć na partisu

samo lud bi skidao ovu verziju, ali go ahead

Hm, zasto, sta fali verziji?

Posto sam ja stavio da skidam. Pa ono, da prekinem ako nesto ne valja?

nevidim da se neko jos zalio da nevalja. e sad mozda akiris misli na to za online igranje ali ako ce te samo za offline igranje onda vam je sve jedno koju od te dve verzije skinete posto obe rade a obe isto imaju ssv1 tako da nevidim neku veliku razliku u ovome sto je dosada izaslo.