Buducnost Xbox-a 360

Ne trebas da flesujes, pa da kupujes rezac i diskove (vidi na forumu koliko ljudi ima problema sa time) ili da kupujes od nekog igre. Ne treba igra da ti bude 100% proverena preko abgx-a i ne trebas da cekas zvanicni datum izlaska. Ovako samo skines, otpakujes, prebacis i igras :slight_smile: Mnogo manje se cimas. Pre prodaje konzole RGH sam imao skoro godinu dana cini mi se, i nijednom se nisam pokajao. LT jedino ako igras aktivno mp.

Xbox live pruza mnogo veci ugodjaj, dosta ljudi se odlucuje za RGH zbog cene samog flesha LT+ jer kupuju nove konzole kojima je potrebno menjati PCB i tek onda modifikovati dvd drive sa LT da bi citao. Nekima je lakse to uraditi i zavrsiti sa time, cena RGH je dosta povoljnija od flesha posebno za konzole proizvedene posle 2011.

Postoji i to za dvd rezac ali ne verujem da su ljudi toliki gameri da svaki dan predju po jednu igru i da imaju toliko slobodnog vremena. Svako ima pravo na svoj izbor ne mozemo ih ubediti u suprotnom osim ako ne pocnu u XBOX LIVE Party da se druze i igraju TITANFALL, plant vs zombis garden warefare … :slight_smile:

Sent from my iPhone

Na to sam i mislio kada sam napisao ovo za LT.
Nego, i mi smo zatajili nesto, mogli bi zombije uskoro…

/off za to je spreman XBR Shop :smiley:

/on a ti darkstar sa XBOX 360-kom NEMAJ BRIGE , Uzmi sebi LT+3.0 i piči igre to što ****aju neki PC Master Race i to za XONE i PS4 NE SLUŠAJ !! XBox 360 i dalje ima puno dobrih i optimizovanih igara provešćeš puno sati sa tvojim ljubimcem pa oonooo :DD

Kupio sam u originalu za mladjuriju ali sam se toliko navukao da nije ni stiglo do njih… :slight_smile:

Kao prvo, želim da pozdravim sve forumaše i da pohvalim ovaj forum koji je genijalan i gde može dosta toga da se pročita i nauči. Iako nisam mnogo u tom svetu Xbox-a , upravo sam se zato i registrovao ovde. Povod je jer želim svom sinu za deseti rođendan da kupim Xbox 360. On igra na PC najviše sportske igre tipa PES,FIFA i NBA.Ja na PC najviše igram uglavnom pucačine i igre poput GTA,COD,Mafia,Max Payne i slične. Međutim, kompjuter je malo stariji pa sa izlaskom novijih igara, PC ne može da podrži. Zato sam odlučio da kupim Xbox 360. Imam neke varijante za polovne ali očuvane Xbox konzole kao i čovek koji ih godinama prodaje,čipuje i flešuje. Ja sam rešio da kupim samo konzolu, dva džojstika,a li bez Hard diska,pošto ima eksterni hard od 1TB.
Koliko sam upoznat, ima mnogo igrica koje ću prebaciti na hard a koje su izašle poslednjih pet,šest godina.
Sad me interesuje da li zna neko do kada će izlaziti nove igre za Xbox 360. Na primer da li će za Xbox izaći PES 2015 ili PES 2016 i slične sportske igre.

Hvala i pozdrav

Izlazice i narednih 5 godina sportske igre ali ce sama igra biti ista kao i 14 ili 15, samo transferi sredjeni.

E hvala na ovako brzom odgovoru.:tap:

Jos jedno godino dana max sa izlaskom nekim igrama posle samo sportske i ko sto rece lampard izgledace isto.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Ovako, PES, Fifa i slične sportske igre će i dalje izlaziti, do prošle godine su izlazile na PS2 :slight_smile: Takođe, još neke igre će izlaziti, u zavisnosti od odluke izdavača, ali vremenom sve manje i manje. Već imaš veliki izbor igara i ovako, GTAV, Alan Wake, i još ekskluziva, tako da nećeš ni uočiti da fale igre :slight_smile:

E sad kapiram.A pucačine,avanture i slične će znači izlaziti još nekih godinu dana maksimalno.
Mada ima mnoštvo igara koje su izlazile poslednjih četiri,pet godina.Od pucačina,avantura,pes,fifa,nba,tenis,razne automoto trke…

Tačno je to ali me nešto boli glava u zadnje vreme od PS3 :headbang:da sam na njegovom mestu uzo bi XBOX 360 rgh.

studiovpc: Nemoj breb da stavljas habib nije dobar, drzi se Rebug-a ili Rogero-a
breb: ma vec sam ja to stavio i evo super radi

prodje 2 dana…

breb: sta mi ova konzola zakucava? Zasto ne mogu da instaliram igre, zasto mi ovo ne radi
studiovpc: Pa sta ja pricam? Stavi rogero
breb: ma evo proradio stavio sam novi Habib v1.01

prodje 1 dan…

breb: koje ovo greske izbacuje ovaj ps3 za trofeje?
studiovpc: (smoren vise)

Rogero je sad na PS3 i opet nije kako treba ,ali da prekinem ovde da ne trolujem čoveku temu sa mojim problemima.

pa nije zbog onoga gore, prva recenica, eto zbog toga nije :smiley:

a i receno ti vise

a onda zadnja recenica opet :stuck_out_tongue:

Pozdrav svima na forumu nov sam clan !
Svidja mi se kako ste odradili sajt pocevsi od imena do preglednosti .Zanima me kako danas,posle par meseci, stvoje stvari na istu temu ,buducnost xbox 360 konzole ili mozda ps3…planiram da pazarim uskoro nesto pa me zanima koja je bolja sto se tice nasnimavanja piratskih igara i da li se neka igrica vec ugasila na staroj i napravljena samo za novu konzolu ?
Izvinjavam se na konfuznosti posto sam porpilican noob za konzole.hvala

Pozdrav i tebi. Malo je glupo pričati o Xboxu 360 ili PS3 kao o budućnosti. Jer da budemo iskreni oni to više nisu. Te konzole su prošlost, i nikad više neće biti exkluziva na tim konzolama, a multiplatform ili ti cross-gen igre će izgleda manje-više očajno. Tako da je po meni bolje da se odmah uzima nova konzola, ako se gleda na buduće igre. Ako bi pak da pređeš propušteno, onda će ti sigurno PS3 pružiti više u pogledu exkluziva.
Pirati rade na obe konzole, na PS3 idu na HDD, dok na Xboxu možeš na HDD (RGH) ili na diskove (LT).
Igre nisu ugašene, ako misliš da je bukvalno odsečena podrška - nije, ali čak i igre koje izađu izgleda očajno, čist primer su ti FIFA 15 i Forza Horizon 2 na Xboxu, a i velika većina igara je next-gen only, tačnije stiže samo na PS4/XO/PC.

Ako hoces pirateriju onda mozes samo da pazaris Xbox 360 ili PS3, Xbox One i PS4 nema piraterije za sada. I kako izgleda, nece skoro :smiley:

Pa, sada je već xbox 360 maltene mrtav po pitanju ekskluziva, na ps3 će biti još kingdom hearts 2.5 i persona 5, i to je to, ostalo je prešlo mahom na next gen, biće i dalje fifa i sličnih igara, još neko vreme, ali ozbiljnijih igara će biti sve manje. Po pitanju piraterije, maltene isto stanje na obe konzole. Preko USB i eksternih HDD i teraš samo. Znači, ima još neku kratku budućnost u vidu nekih sportskih igara, možda COD i BF, ali to je to.

99.99% je odgovor NE. Xbox 360 je ugasio, izaći će još par igara, i to je to. Isto važi i za PS3.