Buducnost Xbox-a 360

Pozdrav ljudi, ovo je moj prvi post ovde,

U nedoumici sam da li da nabavim sebi jedan xbox 360, ili da ipak sacekam pa da odem na novu generaciju … ono sto me zaista muci je sto imam utisak da momenat za kupovinu nije povoljan, verujem da ce mu uskoro pasti cena (xboxu 360), a pak novi ne verujem da ce skoro imati narodne igre,a budzet za originale nemam …

Pa bih voleo da cujem vasa misljenja na ovu temu, kakvu buducnost mu predvidjate, i da li mislite da ce cena jos pasti u skorije vreme?

Hvala,
Pozdrav

Dobrodosao na forum! :beer:

Ukoliko sada uzmes Xbox, neces se pokajati jer imas da igras mnogo vrhunskih igara. Sto se cene tice, ona ce sigurno padati jer je izasla nova generacija konzola. E sad, za koliko ce pasti cena u buducnosti, to stvarno ne bih znao da ti kazem.

Welcome friend !
Sličan vid razmišljanja sam imao prije par mjeseci. Kontam da li RGH ili skupljati pare za XO ili PS4 (kad nađem para biće PS4 definitivno).
Ispostavilo se da je RGH odlična varijanta jer ako nisi igrao nešto pretjerano igrica na Xboxu, Jovan je u pravu - imaš dosta toga da nadoknadiš :slight_smile:

Zašto ne bi bilo dobro vreme za kupovinu X360? Sad ti je najbolje, jer već ima gomila igara, ono što fali ovoj “novoj” generaciji. A i ako ti je piraterija bitna, izbor je očigledan, jer ne bi rekao da će skoro da se ona pojavi za XO/PS4. Ima igara koje će i dalje izlaziti i na X360 i na PS3, tako da biblioteka samo raste

Ma nek samo pregleda malo temu Šta trenutno igrate ? i biće mu sve jasno :smiley:
Ova tema bi bila ogromna kad bi svako po jednu fenomenalnu igricu napisao

Naravno da se isplati, gomila igara koje stvarno vredi odigrati nikad nije izasla na PC-u. Najbolja opcija ti je da nadjes Slim sa RGH-om i da se ne mucis sa rezanjem igara i bacanjem para na diskove.

Itekako vredi! Uzmi lepo rgh i uzivaj!
Toliko sjajnih igara, trebace ti samo sila vremena za odlicne ekskluzive

Da,svakako sam razmisljao o rgh opciji, jer nemam vremena a ni nesto talenta da sve to narezujem bla bla… u sustini ova opcija koja se nudi na ovom sajtu xbox sa 1tb igara kapiram da bi me dosta dugo drzala, mozda cak u zivotu ne bi imao potrebu da dodajem igre…a dolazim iz nintendo sveta, tako da su mi i pc i xbox igre vec 10 godina unazad potpuna novost :slight_smile:

Ja mislim da bi svakako trebao izabrati x360, jer ima mnogo vise ekskluziva od next gen :smiley:

Također dobro dosao na forum :ruk:, slozio bi se sa svima gore napisanim postovima, uzmi si 360 neces zazaliti ceka te mnogo mnogo dobre zabave.

Prosto je ako hoces da igras 10 igara po 60 eura ili nesto manje po komadau + konzola koja je 400- 500 eura da li je XO ili PS4 nova generacija.

Ako ne onda definitivno stara (XBOX360) sada imas sigurno 50igara koje moras odigrati i mozes i sve za 3-5 puta manje novca nego nova generacija, sto je najbitnije grafika zadovoljava sve kriterijume :wink:

M007p: bogami kad si ga ovako srocio, mislim da je svaka sumnja otklonjena
Realno nemam toliki budzet za zabavu, tako da mislim da je ovo sa proslon generacijom pun pogodak.

E sad, koliko ****nje je download i prebacivanje igara, da li da uzmem 250 gb hard ili 1tb … jer mi razlika u ceni znaci.

Hvala

Ni ne razmisljaj o buducnosti Xboxa, samo pogledaj proslost i koliko dobrih igara imas. Jos ako ti je ovo prvi put da uzmes X360, zaljubices se u joypad.
HDD od 250gb je sasvim dovoljno, posto sumnjam da ces igrati vise od 10-15 igara u isto vrijeme, a ono sta ne igras drzi na HDD-u na kompu

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

iKaran: zaljubices se u joypad.

Hoces sto posto. Nema boljeg. :slight_smile: I dok odigras sve igre proci ce dosta vremena, pa ce i PS4 i XO da pojeftine, a mozda ih i cipuju,. Do tada uzmi xbox 360 and play.

Ja imam i hakovani PS3 i po meni se bolje isplati od RGH xboxa. Ima mnogo vise odlicnih ekskluziva. Doduse ima i xbox kvalitetnih naslova ali ih je kod sonija mnogo vise.

Slazem se sa kuzmom, takodje imam obe konzole, obe hakovane i kada se podvuce crta sa plusevima i minusima obe konzole, mnogo vise ti se isplati PS3 u tom slucaju, mnogo boljih igara imas da igras koje su samo za sony pravljene, dok imas apsolutno sve ostale koje ima i na xbox… Eto nemas Halo, Gears of War, Fable (koji je btw bezveze i nije neka exkluziva), Forzu mada imas Gran Turismo na ps3 tu nekako dodje na isto, alan wake koji ima i na pc, nije merodavan u odnosu koje kvalitetnije naslove ti nudi ps3, pa i mogucnost pustanja BD filmova a i svih ostalih formata bez ikakvih modifikacija i slicno sve do 1080p rezolucije. Xbox je ogranicen na 720p i MKV ne pusta npr… Ima jos, ne kazem da ne valja, naprotiv, gamepad drasticno bolji, ali je stvar navike, razmisli i o ps3 jer neces da pogresis nikako

Sent from my HTC One X using Tapatalk

U potpunosti se slazem sa ovim, ja imam RGH-ovan Xbox i presao sam skoro sve sto je vredno prelazenja, tako da sam sada maltene ostao bez igara da igram. Upravo je to razlog zbog kojeg nameravam prodati Xbox i uzeti PS3. PS3 ima toliko igara koje zelim preci da je to jednostavno strasno (The Last of Us!!!). Ne znam zasto, ali svi mi govore da ne prodam Xbox, da nije vazno sto trenutno nemam sta igrati, da cu, ako ga prodam, najverovatnije posle zazaliti zbog toga, i to je realno jedini razlog zbog kojeg ga nisam vec prodao.

Kod mene odlucuje samo cena, posto nemam nesto favorita izmedju ova dva sistema… imao sam kratko xbox pozajmljen, i sve mi se dopadalo, nisam imao zamerku nikakvu pa mu i zato dajem blagu prednost.

Sony sam izbacio iz razmisljanja jer sam se nameracio da kupim bas sa ovog sajta konzolu, posto imam dobre preporuke za xboxrepubliku. A na sajtu vidim da sony ima samo 1tb, koja mi je izvan budzeta.

Lazu te. Ljubomorni garant :smiley: Ne da neces zazaliti, vec neces vise ni pomisliti na x360… Pogotovo ako si presao sve exluzive, nemas vise sta raditi na njemu. Ja ga nisam htio prodati cisto radi toga sto ‘Bethesdine’ igre izgledaju i rade bolje na kutiji. Sto nije slucaj sa novijim ‘multiplatform’ igrama koje idu u korist Ps3…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Imao sam i ja obe konzole, ali je PS3 leteo cim sam odigrao par ekskluziva. Nemoj da te iko ubeđuje da ćeš se navići na sony jev džojped, uvek ćeš biti svestan da postoji xbox džojped. Imam ps vitu već dve godine da ne misli neko da ne volim sony

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk