Buducnost Xbox-a 360

moze da se navikne lako, tipa igram mesec dana na njemu sve mi je ok, ali cim uhvatim xbox-ov u ruke skontam koliko je bolji :D, ali nije to ono sto treba da ga odbije od konzole.

Cak sta vise na PS3 mozes da nakacis bilo koji gamepad, ima da se kupe gamepadovi koji lice na xbox-ov a rade na ps3, bezicno naravno, milina onda :smiley:

Potpisujem!

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

Ljudi on je pitao o buducnosti konzole ne koja je bolja, vratite se na temu.
PS3 ima par ekskluziva koje se moraju preci i to je to, nije nesto za sta bi se kajao ili da je jaca, ne to nikako nije. Sve igre na xbox 360 rade kako treba. Ja sam imao 5 ps3 i igrao a xbox 360 slim mi je drugi xbox i ne menjam :wink: ps3 nemam ni jedan.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Ma veruj mi da neces pozaliti, tu su next gen XO i PS 4, dalje sam zakljuci …:emoticon-0100-smile

Uzmi polovan xbox za 150e i uzivaj. Imas da se naigras ohoho.

Ma uzmi x360 mnogo dobar gamepad a i ima dosta ekskluziva. :smiley:

Realno mozes jos lepo da se izigras sa xbox 360. Ima u njemu jos zivota. Ako ga uzmes za neke pristojne pare isplati se. Prvo i osnovno je sto ne placas igrice :smiley: Isto tako mozes i PS3 da uzmes mozda je i bolja prica.

Mislim da ima buducnost u smislu podrske i izlaska novih igara, tako da neces pogresiti. Ja sam isto bio u dilemi da li da odmah pazarim next gen ili da sacekam, uzeo sam 360 i to je bila odlicna odluka, mada mi tamo oko jula stize i xbone. Sto se tice pada cena, ne verujem da ce nesto bitnije padati cena nove xbox 360 konzole, a polovnu rekao sam ti vec mozes da nadjes za 150 evra sa sve RGH-om (koliko je i nova, van Srbistana). Next gen pad cena bi mogli da ocekujemo tamo kako odmice ova godina.

Dosta ste mi pomogli, samo jos jedna stvar me zanima : kako ide prebacivanje igara na taj interni hd, skinem igru sa neta,prebacim je na neki externi hard, pa onda sa njega na interni i igram? Pitanje se odnosi i na xbox360 ali i na ps3. Diskove ne bih da rezem ako ne moram.

Imaš ovde tutorijale za obe konzole gde ti piše sve u detalje. Ali u osnovi: Skineš, ekstraktuješ, prebaciš na USB/Eksterni HDD i možeš odatle da igraš ili da prebaciš na interni HDD. Sve ti piše tamo u sekciji Tutorijali

Ja bih ako se slažete sa prijedlogom Lock na ovo a rezime je sledeci :
Xbox je malo jeftiniji ako ga nađeš da valja, (većini jeste meni nije iskreno) veći i bolji gamepad od PS3
PS3 ima sto puta bolje ekskluzive
Na kolegi je da se odluči sad

Da slozili smo se. Imas najbolju konzolu sa 100 puta boljim eksluzivama i najboljim dzojstikom. Ajmo sad brzo lock. :smiley:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Mislim da je suludo pricati sta je bolje…
I xbox 360 i ps3 su odlicne konzole…
Sve je stvar ukusa i potreba…
Ja bih glasao za xbox 360 posto je jeftiniji za kupiti i za hakovati( ako ne gresim:rgh za xbox360 od 30-40€,a za novi sony 120€ je cip)-.Manje igre za download…
Pa ti sam odluci

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Ljudi, hvala svima na pomoci , narucen jedan iksboks pa da vidimo :slight_smile:

Ako nisi do sad igrao ove novije igre tebe ocekuje milion sati igranja na x360…
E sad x360 ili ps3 to je stvar ukusa a nekad i budzeta…:smiley:
A da igre za xbox ce izlaziti jos nebrini…Ipak ima najvise igraca na last genu…Zivi dokaz Watch Dogs…
Igra izuva sa grafikom,a oni je spakovali na last gen…
I jos mnogo igara ce izaci…Destiny,Wolfenstein itd itd…

Ps:Ja licno vise volim x360 iako sam odrastao na playstation-u…
Jedino te ekskluzive sa Ps3 me vuku da ga jednog dana kupim…:smiley:
Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Evo, da odgovorim sam sebi a i ljudima koji imaju slicnu nedoumicu : pa meni ova konzola vredi tih para samo zbog max paynea i gta v … svaka igra je BRUTALNA , oduvan sam grafikom … tako da nema tu razmisljanja, sjajna investicija.

darkstar dobro došao na forum!! , kasnim jedno 20 dana sa temom ali nema veze!Vidim da si narucio vec XBOX 360, to ti je odlican izbor!
Kupi sebi jos 1 joystick , instaliraj neke dobre igrice i pici :slight_smile: Ceka te mnogo sati na xbox 360;)
Dobro došao u klub!

I ja sam novajlija ovde. I meni je ovo prvi post :slight_smile:

Elem, ja bih ti iskreno preporučio da uzmeš xbox 360, po mogućnosti (ako si u finansijskoj mogućnosti), preporučio bih ti da kupiš čipovan RGH/JTAG. Ja sam kupio xbox 360 slim sa HDD 250 Gb i sa kinectom pred Novu godinu i nisam se pokajao. Ostaje još samo da odradim čipovanje. Videćemo koliko će se još novih igrica odrađivati za xbox 360 ali da ima veliki opseg igrica koje se mogu preći sa xbox 360, ima.

Ne razumem zasto mu preporucujes RGH, pre LT3.0…
NIkad mi nece biti jasno sto ljudi to rade generalno :nono:

Lampard svako ima svoje potrebe…
Neko se odrice Live-a zbog RGH-a koji ima prednosti da se ne lazemo…
O5 LT ima takodje svoje prednosti i mane to je stvar ukusa…
E sad upravu si,treba da mu se preporuci oba pa neka on odabere…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2