Battlefield 3

Izgleda da ce radnja Battlefielda 3 zapoceti u BIH tacnije u Sarajevu 2013g.
Naime u BIH 2013g dogodi se eskalacija sukoba koji za sada jos nije definiran.Radnja same igre zapocinje 2014g kad vi sa americkim marincima stignete u BIH,nakon toga radnja igre se seli na iransko-iracku granicu gde zapocinju sukobi.Tu su jos ukljucene brojne druge lokacije diljem sveta ukljucujuci Pariz i New York.

Izvor:Battlefield 3 is located in Sarajevo, Bosnia? | TacticalPlayers.com

Do jaja ! Razlog vise da se sirovi balkanci napusavaju kad krenu da igraju MP, bice ko u KZ2 da slusam “pićka vam materina ćetnićka”, strasno je bilo slusati te debile x puta i dobijati pretece PSN poruke.

sorry za 'sovanje :slight_smile:

Evo izašao je i Wake Island art screenshot, intervju sa glavnim dizajnerom bf3-a i screensot možete videti na: Battlefield 3 Wake Island | TacticalPlayers.com

Izvol’te, balavite i nek vas drma hype ! :stuck_out_tongue:
















Evo izašli su art screenshotovi za Gulf of Oman i Sharqi Peninsula mape: Battlefield 3 Gulf of Oman and Sharqi Peninsula | TacticalPlayers.com

Evo novih vrućih screenshotova iz Battlefield-a 3, uživajte ja sam uzbuđen jako u vezi igre: Battlefield 3 screenshots | TacticalPlayers.com

Frostbite 2.0 features

CryEngine 2 konacno pobedjen?

Ah dobri stari Karkand i onaj… Jalalabad (valjda se tako pise). Dani i noci su otisli zauvek dok sam vojevao bitke teshke na te dve lokacije :slight_smile: Za ovo i Uncharted 3… cu bubreg da prodam :slight_smile:

Nisam nesto za pustinje i sume,vise sam za urbano okruzenje tipa crysis2 a ne kao naprimer zadnji MOH koji mi se uopste nije svideo.

inace B3 ce biti prejak,GOTY 100%

Ja volim malo sporije igre. CoD mi je malo brz. Mada probacu ga. Bar da imam HD Pvr pa da snimam :slight_smile: da umirete od smeha :slight_smile: Pazaricu pa cu videti kako ide.
Battlefield mi je oduvek bio super upravo zato sto imas vece mape, vishe igraca… zamisli 32 Vs 32. Pa kad se formira linija bojista tacno na mini mapi vidis kako ide linij napada. Pa vidis gde friendly tackice najvise nestaju tu je znaci neki gadan krkljanac. Onda sa medicom ili supportom trcis tamo ko pomahnitao :slight_smile: HAHAHAHAH loodilo !!!

Ja stvarno ne mogu da objasnim moju zelju sad za igranjem ove igre! Prosto neverovatno koliko jedva cekam da izadje! Najbolji MP godine PROVERENO!

Evo jos nekih novis Screenshotova:

Uuuuu Karkand city… ala ce da se przi bracoooooooooo !!! jedva cekam.

Novi trejler

https://youtu.be/cFbAjRSyKOw

Shit son, igra izgleda fenomenalno. Steta samo sto Battlefield, iako kvalitetniji, nema ime kao sto ima COD da bi se prodao u 10 miliona primeraka.

Je*oteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: sry za psovku ali ljudi :slight_smile:

Evo ovi su fenomenalno analizirali E3 gameplay, obavezno pogledati.

Pogledajte molim vas ovaj video i recite sta vi mislite o svemu tome, ja sam ostao bez teksta ! :o

Rusi nose odela za zastitu od hemijskog oruzja, znaci moguce je da ce po prvi put u nekoj igri biti hemijskog oruzja, samo pomisao na to mi zvuci bolesno dobro i konacno nesto novo u FPS igrama.

Onda delovi fasade, ili zidovi koji se ruse mogu da vas ubiju ako stojite ispod, isto nesto skroz novo u FPS igrama, sama pomisao na to mi stvara sliku kako ubijam 1000 igraca na taj nacin. ;D

Gomila novih oruzja sto iz BF2, sto neka koja do sad nisu vidjena u BF igrama.

Nema vise rambo medica, sad je Assault klasa sa medic opremom ako se odreknete 40mm granate.

Tu je nova Support klasa, koja ce davati municiju i pucati i onih teskih mitraljeza.
E da dobijace se poeni ako pruzate supresive fire, jebeno predobra fora.

Onda onaj deo kad se desi eksplozija na otvorenom delu Metro mape, moguce da ce biti artiljerije u igri, sto opet do jaja zvuci i daje igri jednu novu dimenziju strateskog pristupa.

Uh jbt kad sve ove novine vidim dodje mi da prespavam naredna 4 meseca dok ne izadje BF3 !

Bice ovo bolesno dobra igra !

Evo malo i tuzne vesti (za neke kao ja)
Co-Optimus - Battlefield 3 Co-Op - Separate Campaign, Online Only
Bice Co-op ali samo online :frowning:

Prvi gameplay video za konzole:

i cisto poredjenja radi PC gameplay:

Ja cu ovo da preordujem je ce ovo biti ubitacna igra =D