Battlefield 3

https://youtu.be/1aSOmUvweP8

Nakon dve sasvim ne povezane igre Bad company 1 i 2, EA se konacno setio da se vrati malo odakle je i dosao.
Battlefield 3 je konacno dobio svoj trailer.
I kao sto vidite… U njemu je “dosta toga pokazano”…
Ali salu na stranu ocigledno se vidi da ce to opet biti kao i u BF 2 rat izmedju Amerike i neke vojske koja pripada zemlji cije ime zavrsava sa STAN.

Igra je “direct sequel” za Battlefield 2.
Beta je u Oktobru 12. i svi koji su kupili Tier 1 edition i limited edition Medal of honor igru dobili su pozivnicu da probaju beslplatno betu BF3.
Za sad ni jedna mapa nije prikazana (skoro nista nije prikazano), samo su rekli da ce biti mapa na mestima: Paris, New York i Tehran(?).

Nekoliko informacija o Gameplay-u.
Sada kada cekate da vas neko ozivi, moci ce da vas odvuku na bezbednu poziciju (nesto slicno kao kod Army of Two), moci cete da “mount” oruzija na razna mesta na terenu.
I frostbite engine (Engine koje je DICE napravio za Bad company 1 i 2) ce se koristiti u BF3, znaci velika unistljivost.
Igra je ocekivana za Jesen 2011. godine.

EA je najavio i DLC (pre nego sto je i igra uopste i izasla…) koji se zove “Back to Karkand”. “Strike at Karkand” je bila moja omiljena mapa u BF2, tako da je malo ocigledno sta ce biti u ovom DLC paketu.

I igra ce biti na PC, PS3 i Xbox 360.

ZNAM da je ovo PRETERANO rano, ali kad sam video trailer odmah sam hteo ovde nesto da postavim :P.
Admin ako hoce moze da stavi lock dok ne dodje neka nova informacija, ako ne onda vi pricajte ovde vase misli o BF 3, ideje, i neki informacije koje ja mozda nisam rekao ovde.

I evo slika za igru.
… Lici poznato, zar ne???

Mozda kada su videli koliko je uspesan Bad Company preimenovali su ga iz BC u samo Battlefield kao galvni adut serijala?

Jel ovo baš slika za trojku?? Vidim neke zgrade iza, ko zna možda će se osloniti na urbanističko ratovanje… Zamisli možeš da srušiš celu zgradu… :devil:woot:

@gresley
Battlefield je pre Bad company bio samo Battlefield.
Bilo je:
Battlefield 1942
Battlefield Vietnam
Battlefield 2
Pa onda BC 1 i 2
Pa Battlefield 1943
I sada Battlefield 3

@alexcarina
Wikipedia kaze da je ono slika za BF3, ali ne bi me cudilo da je promene do izlaska igre.
Vrlo moguce, cim su mape Paris i New York najavljene >:.

Zaboravio si battlefield 2142 :slight_smile:

Znam, igrao sam pre. Zato sam rekao da su verovatno pomerili BC u glavni adut igre :slight_smile:

Pa sto ne bi migao i Battlefield da ima nesto kao sto je Modern Warfare za CoD? :slight_smile:
Bice ovo preterano dobro! :slight_smile: Ja znam da cu igrati kao manijak i jedna od stvari koja me privlaci da igram jesu upravo avioni koje odavno nisam vozio (u igrama :D) Cini mi se da ovo nikako ne moze da bude promasaj,jedino kako bi moglo da bude lose jeste ako ne bi bilo singleplayer-a a multiplayer bude los,sto su sanse realno 0.1% posto je DICE umesan u MP :slight_smile:

Danas mi je drug rekao da će multiplayer podržavati 64 igrača…!?

Da, tako kaze nas drugar Wikipedia. Bice dobro :slight_smile:

Battlefield 2 podrzava 64 igraca…
Ali posto je ovo na PS3 i Xbox 360… Mozda na PS3… A i moguce na Xbox 360… Ali na PC sigurno.

Ne mora znaciti da nece na Xboxu, mozda ce znaciti da ce biti modeli sa manje poligona kad ima vise igraca.

Pa nece sigurno da prave drugu igru za PS3 i XBOX. Ako bude moglo na jednoj konzoli, mocice i na drugoj.
Ja mislim da mozda nece biti na konzolama 64 nego recimo 48 igraca,jer kad bi ostali na sadasnjem nivou,to bi za nove mape (bf3 mape) bilo malo igraca, a posto nece moci da poteraju bas toliko morace malo da smanje. Kao sto sadasnju verziju na kompu moze da se igra u 16v16,a na konzolama 12v12.

Ma koliko god da bilo igrace jedno je sigurno…
Sada cemo moci da cujemo i na Xbox-u stvari kao “MEDMEDMEDIC!!!” i “Throwing frag, throwing frag, throwing frag…” Svakih pet sekundi… Ako ste igrali Battlefield 2, znate o cemu pricam.

24 je max za konzole zbog trenutne arhitekture online servisa.

A mag?

MAG - Massive Action Game, jel na to mislis? MAG je PS3 ex. a robotnjik mozda misli direktno na Live.

Znam da je exclusive, a ja mislio robotnjik misli na PS3 i Xbox 360, “…za konzole…”.
:slight_smile:

Pa ako ne bude moglo vise od 24,onda pretpostavljam da nece biti tako prostrane mape…:hm: ali kako onda iskoristiti avione? Ma smislice DICE nesto,ne brinem ja :slight_smile: Razmisljam da bacim pre-order kad bude bilo :slight_smile:

Novi teaser trailer sa naznakama gameplay-a>

https://youtu.be/29-oK7Vy0pM

Uh prokletstvo! Mnogo dobro izgleda.