Battlefield 3

@robotnjik
A vidiš, nisam siguran, ali mislim da EA nije ubacio online pass za crysis 2, zato što je crytek tražio da nema online pass koda.
Ko zna možda dice uradi isto kao crytek ali ne verujem… biće online pass code 98%

novi video, Ep 3

Kratko ali slatko :slight_smile:

odlicna igra ! gledao par klipova u vezi nje

Frostbite 2 engine izgleda dobro. Kao i uvjek Crytek donosi neke “revolucionarne” promjene. To govorim jer su se igre (mislim na grafiku, tehnicke karakteristike) promjenile nakon Far Cry (pejzaz, grafika, teksture, “pucanje” po vodi, sirina, dubina…), Crysis (sta reci o njemu a da to vec nije receno) i sad Crysis 2.

Ubjedljivo najbolja grafika i jako dobar engine

Frostbite 2 (koliko se da primjetiti) bazira se na okolinu, urbano okruzenje i sve jako fino djeluje. E sad…upitno je da li je ovo gameplay s neko konzole ili High End PC-a pa da je ovo MAX koji mozemo ocekivati od Battlefield 3-a ostaje da vidimo

pa sto se tice grafike,vishe od ovoga bi bilo zaista previshe :slight_smile:

To je PC gameplay. Vidi se mali znakic da se klikne desni taster misha na 1:04. Mislim da nece trebati brutalna masina tj. PC. Odlike odlicnog engina su izmedju ostalog i optimizacija. Cisto primera radi ja Crysis na 1600 x 900 u full-u igram na oko 50-55 frejmova sa racunarom starim 3 godine i GT 9600. Ukljucio sam i fraps i onda mi FPS padne na oko 45. Recimo rezolucija na XBox-u je 1152x720.

Raduje me i hrabri sto prikazuju gameplay za PC sto me nekako nagoni da pomislim da i ako budu morali da rade downgrade zbog konzola, da ce PC mozda biti postedjen toga.

Kako su pametni ovi iz EA-a. Znaci tako pustaju pomalo trailere da navuku ljude i pridobiju kupce! Smradovi jedni sad mi dodje da idem odma na shopto ida bacim preorder :smiley:
O grafici i gameplay-u ne treba ni komenatrisati, samo jedna veoma bitna zapaska: kada lezi ne drma mu se toliko nisan,a kad stoji trese,sto je dobro,u jednom trenutku sam se zabrinuo da nisu mozda izbacili :slight_smile:

Konacno malo price i o konzolnoj verziji,koja ce,barem po ovom sto sam procitao,biti dosta losija od pc-a(sto se moglo i za ocekivati)

Here’s the thing: everything we’ve seen of Battlefield 3 has been running on PC, and maybe five percent of PC players are going to get that kind of graphical fidelity. For a lot of folks, the console version is going to be their only choice – so what should they expect?

According to DICE executive producer Patrick Bach, the console version obviously won’t have all the graphical bells and whistles of its PC counterpart. Speaking to Videogamer, Bach said the console port will lack the “higher resolution, the higher framerate, the anti-aliasing, the motion blur, stuff like that” that we’ve seen in the trailers released so far.

Still, it’s not all doom and gloom. Despite some performance differences between Bad Company 2 on the PC and consoles, for example, both run quite smoothly and looked great.

Evo novih screenshotova










1 Like

Ovo izgleda jako dobro i realisticno, ali Bad Company 2 nas je razmazio… Ne verujem uopste da ce konzolne verzije izgledati primetno losije. Nisam video da se prica o dx11 efektima za PC i teksturama vise rezolucije, sto verovatno znaci da se igra optimizuje primarno za konzole, i bice verovatno slicno Crysisu. Naravno da ce PC verzija imati visi framerate i rezoluciju, ali to nije nista sto se nije ocekivalo. Blur je ionako beskoristan za multiplay.

Ovo sto su sada rekli nije istina,tek je april,i do izlaska igre ima 8 meseci,dakle ovo sto ce oni da odrade za PC bice i na konzoli,ali na konzolama ce biti 70% onoga sto je na PC-ju,sve jedno ko ima jak PC,neka je igra na PC,ko nema mora na konzoli

Gresis… Steta, ne mogu sad da nadjem vesti gde su lepo objasnili da se igra prvobitno razvija za PC. :wink:

Ali majko moja al’ ovo izgleda dobro! Svaki put se odusevim!
Ja sam odlucio da cu uzeti original za PC, pa cemo videti sta cemo i kako cemo…

Gameplay video Battlefield 3 koji je bukvalno sklop svih klipova Battlefield-a do sad,sa naravno nekim dodacima(cutscene-ova,produzenih gameplay-a.)

Bolesno dobro izgleda igra, pogotovo animacija pokreta.

Uzimam original i novi masinu do tad nadam se :D:D

Ovo ce vredeti svake pare :slight_smile: definitvno ne mogu da docekam da igram…svaka cast!!! :tap:

Jedna od retkih igara koje se uzimaju na orginalu !