Battlefield 3

DAMN!!! damn damn :smiley: brutalno izgleda…

Reci su suvisne posle ovoga :smiley:
Samo,nazalost tek u cetvrtom kvartalu izlazi…Nacekacemo se…

Evo malo duzi gameplay…

https://youtu.be/v0uYGdHB6Bg

i posle neko kaze ma kakav BC… COD je extra… extra my ass :wink:

screens>





Ovako izgleda novi Frostbite 2 koji ce pogoniti BC3

https://youtu.be/foXVF7q035Y

Naravno Patrich Bech je izjavio,ne trebate čekati Xbox 720 ili PlayStation 4, ova igra izaći će na postojećim platformama,aludirajući pritom da će Battlefield 3 biti igra sljedeće generacije na trenutnoj generaciji konzola.

JaooooooO! Najezim se kad vidim ove gameplay-ove!!! Kako je dobro,majko moja! I to je prikazan SP,a MP kakav li ce tek biti… Ne smem ni da zamislim…

Ne razumem što imate toliko protiv Call of Duty serijala? I jedan i drugi serijal je kvalitetan.

Battlefield 3 Live-Action fan Trailer

:heart::heart::heart::heart::heart:

nemam ja nista protiv COD-a, cak sam presao svaki do sada, nego iznosim cinjenicu kako su “SVI” onako generalno zapeli COD ma nema bolja pucanina od toga, vecina nije umela da igra BC2 jer zaboga tresla im se mnogo puska dok su pucali… ista prica ti je poredjenje Forze i NFS-a recimo…

Jakooooooo mocno izgleda…

Novi Gameplay

Izgleda nestvarno…tj. previse stvarno :smiley:
Ova godina izgleda sve bolje i bolje

Izgleda stvarno super,samo imam jednu sitnu stvar da primetim koja me jako puno brine: Da li se i vama cini da puska ne trza (ne ide na gore)? To ako su izbacili stvarno ce me razocarati…:frowning:

Novi gameplay!

Jedno pitanjce,verovatno ne znate odgovor,ali ajde da pitam u svakom slucaju, da li ce biti potreban Pass code za online igranje?:cash:

Prolazi supruga pored mene dok sam gledao ovaj trailer i onako, usput, prokomentarishe:"…opet neki ratni, film, a?.."

sve sto izbacuje EA potreban je CODE najvise zbog piraterije su to uradili.

Inace izgleda mnogo mocno.

Za Crysis 2 ne treba Online Pass da bi se igrao Multiplayer.

Kako me zanima sad to za Online Pass… Od trenutne igracke ekipe na LIVE-u nece ostati trecina ako bude trebao code… Ako se nesto sazna,vi postujte,mnogo me interesuje…

Sigurno će biti jer EA za sva svoja izdanja koja imaju multiplayer komponentu traži Onlne pass, tako da je to za B3 zagarantovano, samo je pitanje u kom obimu i za koje mape i modove.