Batman: Arkham City

Jingle bells, Batman smells, Robyn laid an egg.
The batmobile lost it’s wheel so Joker got away :smiley:

i sta je poenta tvog posta? Cartoon Network pesmica?

Malo sam hteo da se nasalim :wink:
Izvinite, nece se vise ponoviti!

To zapravo Bart peva :wink: A i malo šale nije na odmet :slight_smile:

pjesmica je bash dobra .hahahahaha. :lol:

i odosmo u off…

Hehe pesmica je dobra al se izgleda fanovima Batmana ne svidja…bila bi fora da naprave igru sa Jockerom posto je on meni nekako zanimljiviji i smesniji od Batmana koji mozda to ne treba da bude al opet…trailer je previse kratak al u poredjenju sa Uncharted 3 je holivudski film!!!

Trejler nije mogao biti kraci :slight_smile:

Po meni je asylum savrseno dobar bio, nemam zamerki, verujem da ce gameplay nastavka biti u istom fazonu, nisam iskopao nikakav novi teaser gameplay video, jos je rano, ima da se nacekamo do ovog naslova jos maleten godinu dana :slight_smile:

Evo full trejlera, OMFG kakakv kvalitetan Cinematic, igrao bi je danas da mogu

https://youtu.be/dlXy7mKX1Iw

ja sam mislio da se igra nastavlja iz prvog dela kad ono neki novi zlikovac :frowning:

pa Joker je ultimativni negativac opet, ali opet ces imati sijaset drugih. pa i u prvom delu je bila i poison Ivy i scarecrow, Bane, Croc…

auuu svaka cast za trailer…sad bi opet igrao i stari jer mi se neceka,puno je :slight_smile:

nov trailer :

YouTube - Batman: Arkham City - Official Gameplay Trailer - This Ain’t No Place for a Hero

Ebote ovo nije normalno kako dobro izgleda, izgleda fenomenalno.
Iskreno najvise od svega me impresionirao grad i ta atmosfera koja te uvuce unutra (Ta strip-atmosfera mi je fascinantna, zato iskreno i vise volim one starije filmove o Batmanu od ova poslednja 2 nastavka)

Zena macka isto opasna, samo eto bilo bi bolje da je tamnije puti, po uzoru na Hali Beri, no i ovako izgleda stvarno fascinantno.

Odlicnoooooo :tap:

Dddddaaaaammmmnnnn!!! :d

Strava!!!

Evo i rewind theater od ign-a u kome cete videti dosta stvari koje ste sigurno propustili da vidite u trejleru:
YouTube - Batman: Arkham City Rewind Theater

btw. Jedva cekam ovu igru i mislim da je to sto prave open world igru(ili nesto na tu foru,nisam bas najbolje razumeo),najbolji moguci potez,jer je to bas ono sto je batmanu potrebno da bude nezaboravna i legendarna igra.Ja se secam batmana i robina na ps1,kako je to bila mocna igrao mogao si cak i da vozis batmobil,nadam se da ce se to vratiti i u arkham city.

Ovo jos ludje i bolesnije izgleda, bice ovo mocna igra sa opakom grafikom :smiley:

Btw. secam se i ja Batmana i Robina sa Ps1, igrah ga davno, to smo kum i ja u dvoje preglali redovno :slight_smile:

da i ja sam se odusevio sa trejlerom jako, bice ovo jedna dobra igra. ako vas zanima kako je riddler predstavljen u nastavku procitajte ovaj clanak. bice mnogo zanimljivije ovog puta. nemojte me shvatiti pogresno, meni je riddler part igre maltene bio skoro bolji od same igre a sad su taj deo podigli na visi nivo. fantasticno!!!

Batman: Arkham City – The Riddler’s Return - Xbox 360 Preview at IGN

a ako vas zanima koja pesma ide u pozadini trejlera, evo je :slight_smile:

https://youtu.be/zx2uubSwrU8

U, pa ovo je dobra fora skroz, sad ce moci da se uhvati Riddler resavanjem svih postavljenih zagonetki, svidja mi se ovo, iako je opciono, morace se ovo odraditi :slight_smile: