Batman: Arkham City

pa okacio si isti klip kao par postova iznad, o tome razglabamo vec celu stranicu skoro :smiley:

Gledam prošle postove i ne primećujem ni koji je datum ni o čemu ste pričali. Samo prelistao. :smiley: x.x (Mrtav umoran)

https://youtu.be/sx4F3hQUCVA

Evo novi Gameplay Trailer,prikazani novi potezi,ovde se Joker i Batman bore zajedno u Co-Op modu,sto znaci da ce biti ovaj mod dostupan,mada verovatno sa Cat-Women.

Da te obavestim, taj video je fake i to je ustvari Arkham Asylum.

[SIZE=“2”]Direktor igre Sefton Hill je izjavio da ce za prelazak cele igre biti potrebno oko 40 sati, 25 sati za glavnu pricu i 15 sati za pomocne misije.
= 5, 6 modernih Call Of Duty-a. Mislim da je dovoljno. :smiley:

Izvor:
News: Batman: Arkham City has 40-hours worth of content say team - Strategy Informer[/SIZE]

Dax Ginn, who told Computer and Videogames earlier this week that the campaign takes around eight hours if you’re a gaming ninja.

What’s more likely is that the 25 hours accounts for the 15 hours of side missions plus a 8-10 hour campaign.

[SIZE=“2”]Ta informacija zvuci normalnije, ali ce na kraju i to da se svede na 15 sati ukupno.[/SIZE][SIZE=“2”][/SIZE]

Screenshots

Kolko ce ovo da bude jako,u poslednje vreme dev. forsiraju taj open-world sto mi se jako svidja x)

Evo ga Dany De Vito. :smiley:

[SIZE=“2”]Batman: Arkham City - Catwoman Trailer:[/SIZE]

Novi Screenshotovi :









Evo jos koji

Evo jos par:













Tehnicki mi nedeluje puno naprednije od arkhama, jedino mozda malo senke i osvetljenje(bar po ovim shotovima) ali verujem da ce biti ok kao i kec :slight_smile:

Ove slike nisu u full rezoluciji i malo su mutne da znas,igra sigurno nece izgleda ni priblizno tako,bice mnogo lepsa i bolja,kao na Trailerima.

Slika govori hiljadu reci

Kako su mocni ovi dzoistici,koliko ce kostati.

Au al su dobri dzojstici :slight_smile:

Meni izgledaju nekako jeftino i kineski.

A vi na xboxu zaista ocekujete bolju grafiku nego u Arkham Asylum-u koji je iscedio poslednji atom iz vremesne kutije i unreal endzina?