Batman: Arkham City

Sprema se nastavak ove hit igre kojima se svima svidja:
Spike TV Video Game Awards 2009 Video Game, Batman: Arkham Asylum 2 Exclusive Debut Trailer | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
Jedva cekam, 2010 ce biti bas kul!
Izgleda da ce se radnja odvijati po celom gotamu, pa ce biti valjda open world avantura :smiley:

Au jebote, ovi najavili novog betmena za 2010, a ja ni ovog prvog nisam preso (mrzi me).

I mene isto… igram RE5 i Silent Hill Homecoming vec 50-i put :-)))

Ja se navuko na Left4Dead preko steama na kompu, ko baba na spanske serije:D

Pa ovo nije Arkham Asylum 2… Ocigledno je da vise nije u Arkhamu her kako moze ponovo biti na istom mestu… Moguce da ce sad biti neki deo ili ceo Gotham otvoren za igru… :wink:

Bilo kako bilo, mislim da cu ovu igru zeljno iscekivati :slight_smile:

Ja upravo igram batmana ovog “sadasnjeg” presao sam 15% do sada i nista specijalno ne vidim u ovoj igri, ne znam zasto se ljudi loze. Pa Resident Evil 5 mi je barem duplo zanimljiviji.

Loze se, jer se loze na Batmana ;).

I ja sam se pitao cemu frka tokom prvih sat-dva. Ali posle se navuces, kad se igra jos malo otvori – sve je jako jednostavno, ali su lepo uklopili sisteme. Barem je tako bilo u mom slucaju… :cool:

Jeste, to sto kaze noodle, posle kad se uigras, cim ugasis xbox pitaces se sta li ce se sledece desiti i moraces ponovo da upalis i igras :smiley:
A cuo sam da kad nadjes sve Riddler zagonetke kao ga nadjes i uhvatis, kao bonus misija? Jel to istina?

E ljudi da se pohvalim da sam presao Betmena… i to onako sa uzivanjem i laganom konzumacijom. Ostalo mi je jos da pronadjem sve ridlerove zackoljice (jos nekih 30 posto) i onda je to to.

Igra je FENOMENALNA !!! Zaljubio sam se u gameplay. Negde oko sredine igranja sam se vec toliko nastrebao sa komandama (u smislu da je sve vec bilo POMISAO i GOTOVO) da sam pravio akcije u stilu ChakNorosolikog Betmena :slight_smile: I sunjalica… i fajtaza… svaka cast Developerima… ovo je nesto sto zasluzuje da imam kao original. Za par dana krecem HARD.

Kongredzlejshns.
Nego, znas kada Batman odleti na kraju u gotam da juri Harvija?
E, posle toga izvira jedna ruka iz vode?
To moze biti Bane, Scarecrow i Croc.
To je potpuno nasumicno, i igrac ne moze da ucini nista povodom toga.
Ko je vama? Meni scarecrow teo da uzne onaj protiv otrov al ga scepao krok. :smiley:

Meni je samo Crock-ova ruka izasla i scepala onaj sanduk na kome pise Titan… mislim… znali smo svi da ce biti i drugi deo… kad se krene u tako jedan projekat sa velikim imenom… to ne moze da bude TO i GOTOVO… sad sam odgledao jedan kratak trejler za drugi deo… i vec mi se dopada… vec zamisljam pet puta veci prostor za sunjanje… glajdovanje… kacenje itd itd… super je igra… ma sve su potrefili sto se mene tice… ali SVE !!! I povrh svega svidja mi se sto nije rasherska igra kao recimo bajoneta… bajoneta je da ubijes 2 sata vremena… sto nikako nije loshe (da me neko pogreshno ne shvati) ali Betmen… dopada mi se to sto mozes i da planiras… i na neki nacin je i pozeljno da to radis… a ja to volim… i onda AKCIJA !!!

Koji vam je najveci kombo koji ste postigli… meni x9 i onda se uvek prekombinujem sa kukama, preskakanjima pa me neki potkaci :-)))… a kad naskocim na one velike gmazove x19

Predjoh i ja pre neki dan betmena. Igra je extra, menjam misljenje za 360 stepeni. Sad mi je zao sto je kraj :frowning:

360? Zar ne mislis 180? 360 ti je ista tacka od koje si poceo dok nisi promenio misljenje :D:D:D:D

Nije da sitnicarim posto je AA po mom skromnom misljenju najbolja igra 2009, ali je bezveze da i nastavak smeste u Arkam. Licenca pruza toliko mogucnosti… A ako se vec odvija u Gotamu, cemu koristiti taj naziv?

Zato sto su svi ludaci pobegli iz ludnice pa je sad ceo gotam Arkham Assylum, jer su svi ludaci u njemu.

Sjebo sam se :slight_smile: mislim na 180. Na brzinu sam pisao.

Sad ti avatar jos smesniji :D:D:D:D:D:D

Upravo tako… 100% ce tako i biti… ne verujem da ce biti ceo Gotham ali najverovatnije neki veci deo… :stuck_out_tongue: