Batman: Arkham City

deluje obecavajuce nego nadam se da ce ovaj put malo da odalje kameru

Mislim da nema potrebe za odaljivanjem. Meni sasvim odgovara stil igre. Game play je bio u kecu sto bi rekli na nivou. :slight_smile:
Nadam se da ce da nas opet zezaju sa RRodom i da ce biti dosta zabave i lepe price.

Hvala na obavestenju…:cool:

Ajde 'leba ti, koja je to zabava sa RROD-om?

Ja nisam nikakvih problema imao sa ovom igrom, sve je savrseno radilo bez ikakvog ichega… :tap:

Ima deo u igri gde se video jako zapuca, i buvalno svako ko je igrao igru je mislio da je dobio RROD. (Bar na Xbox-u) :slight_smile: I ja sam isto mislio, i ako vec imas igru obavezno je predji. Jos dok imas vremena. Po meni, igra je nesto najbolje sto sam u zivotu igrao. Prva igra koja je ozivela mracnog viteza, do potpune perfekcije. Zapravo sam imao osecaj da sam Betmen, a to je retko.

Najava drugog dela me je odusevila. :smiley: Vristao sam kao mala devojcica. Za one koji nisu dovoljno videli na trailer-u, evo par stvari.

  1. Vidi se klub Iceberg, koji vodi Penguin.
  2. Vidi se natpis Sionis, koje je ime Black Mask-a.
  3. Izmedju dve gore navedene stvari, na I want you! posetu se vidi Two-Face, obucen kao americki predsednik.

Prica ce najverovatnije biti bazirana na starijem serijalu gde Goham zahvati veliki zemljotres, i potpuno ga unisti. Posle toga Gotham biva odsecen od Amerike, i Betmen mora da zavodi red, kao i obicno. Iako ima i spekulacija da ce igra biti smestena u buducnosti. Iako licno smatram takav potez krajnje bednim. Jedva su dosli do formule koja funkcionise, ne trebaju je odma unistiti.

e bice fenomenalno ako se radnja igre bude odvojala po Gotham City-ju, ali onako da izgleda vise kao strip atmosfera (kao recimo oni raniji filmovi o Betmenu a ne ova zadnja 2)
Takodje da ubace Pingvina, Tu Fejsa i jos neke negativce bilo bi odlicno.

E da i radnja Betmena se inace i odvoja u buducnosti (doduse u bliskoj buducnosti), bar su tvorci stripa tako zamislili.

Odvaja se u Gothamu, ako ste videli trajler.

neznam za vas ali prvi deo je bio SHIT i vise od toga kad sam ga prvi put pustio tako me iznervirao da mi doslo da bacim pc (ja sam probao na pc mozda na xbox-u je drugaciji ali ne planiram da ga probam) zasto shit?? pa zato sto je kamera postaljena mnoooooogo lose i nervira me tako da ako ne isprave kameru u 2 delu necu ni to da igram :slight_smile:

Uh, prilicno snazan stav prema igri koja ipak odise kvalitetom na dosta nivoa… ne secam se da me je kamera nervirala. U Bajoneti se recimo okrece prespoooro (pa nadomestas klikom na levu pecurkicu), a o MGS serijalu bolje da ne pocinjem. Zapadnjaci takve stvari obicno resavaju kako treba. Sto se sledece Batman igre tice, malcice se brinem da se ne rasplinu… a i morace opet da nadju nacin da mu oduzmu sve gadgete, posto je pola zabave u prvom delu bilo eksperimentisanje s novim igrackama.

Molim te mi nemoj reci da si odigrao celu Bajonetu sa brzinom okretanja kamere koju ti je igra servirala pri prvom pokretanju?!?!?
Ukoliko jesi,svaka ti cast mada mislim da je to pomalo mazohizam.Ja prvo sto sam uradio je ubrzao okretanje sto mi je mnogo znacilo pogotovo pred kraj igre.

Prvi Batman je super e sad sto se tice ovog naslova ne moda da bude na nivou Batman:AA ali jako bih zeleo da u igru ubace sto vise elemenata koje nismo imali u prvom delu.
Tacnije da igru ucine na neki nacin razlictom od originala cisto da bi se izbegao deja vu efekat.

Um, jesam. Htedoh da je ubrzam, ali me onda igra ponela, pa sam se navikao. Ionako u vecini slucajeva auto-rotira prema protivnicima, tako da nije bilo strasno. Ali sto su je tako napravili, to ne znam. Secam se da je i u Lost Planetu kamera dosta bedna, Japanci ocigledno vole spore, mushichave kamere… ko ce ga znati sta se odvija u njihovim glavama, heh.

Dete, ja sam igru jos Avgusta meseca presao (ako je tad izasla, ne secam se) :smiley:

Cemu zvanje dete? Ako zelis da postujes kao donekle odrasla osoba i da ti niko ne zna godiste bar ga ubuduce nemoj staviti u nick. Dobro, i ja sam je presao u Avgustu, tacnije dva dana nakon sto je izasla. :rolleyes:

neznam za vas ali prvi deo je bio SHIT i vise od toga kad sam ga prvi put pustio tako me iznervirao da mi doslo da bacim pc (ja sam probao na pc mozda na xbox-u je drugaciji ali ne planiram da ga probam) zasto shit?? pa zato sto je kamera postaljena mnoooooogo lose i nervira me tako da ako ne isprave kameru u 2 delu necu ni to da igram

Tvoja rec protiv miliona zadovoljenih ljudi koji su igru presli. Ako Rocksteady “ne popravi” kameru, izgubice jednog igraca, koji je ionako na svaki nacin skinuo igru besplatno. Mora da ce im biti zao. :rolleyes:

@Fabrizio: Odakle ti ta ideja da se odvija u buducnosti? Ono sto sam ja napisao u prethodnom postu je samo ideja, koncept, ne cinjenica. Od trailera nije izasla niti jedna informacija vezana za igru.

Ako ista, pratice ovaj serijal.

Samo sam malo pokusao da se nasalim.
Al’ smo napeti nesto danas…

Kakva li je to sala. :slight_smile: To je tacno, strasno sam napet, i iznerviran, ali nema veze sa ovim.

Offtopic: Jel’ si jos na SF-u?

Jesam po malo… Ucim ko lud zbog pismenih i usmenih…

Dobro, sad je pauza. Bar jos malo traje. :smiley:

U ponedeljak, utorak imamo po 2 pismena. U cetvrtak me pitaju iz 3 predmeta.

Nadam se da nastavak nece biti samo na onom ostrvu gde je ludara vec da ce biti vise “open-world” igra i veca mapa.
Ono sto najvise zelim to je neka misija u igri gde bi vozio Betmenomobil…uh to bi zaista bilo fantasticno.

Inace jedino sto mi je smetalo u kecu to je bila kamera, zaista ne kapiram onu kameru sto mu gleda preko ramena.

Doduse igrao sam nesto malo AA dok sam imao flesovanu konzolu i ponajvise zbog te kamere igra me nije nesto dugo drzala…mada iskren da budem nisam se dovoljno udubio tj. nisam ni dao priliku igri da mi se svidi kako dolikuje.
Sad se premisljam da narucim sa shopto-a Batman AA vidim ima da se nadje sad za relativno male pare.

Novi opaki trejler, ja mislim da bi ovo bio ishod kad bi se Bats i Sam Fisher sreli :smiley: