Android vs iOS

Ima i to. Ciato da znas. Ali kosta.
Znam i one sto za iphone “friziraju” % baterije.

Da da, sa ajfona sa iCloudom skineš slike i podatke. Važi…

1 Like

Ne, nego ukraden moze da se prepegla na “cist” telefon.

Na skroz čist ne. Prvi update greskom i gotov si… reklo bi se uredjaj polovican i neupotrebljiv…

1 Like

Ok, kako ti kazes. Ali manje opet bitno za temu bezbesnosti. Samo zavisi od koga se stekas.
Zene, muza, drzave, cia, bia… samo zavisi koliko su cije mogucnosti :grin:

1 Like

Ne razumem sta hoces da kazes. No nije ni bitno. Ali znam da ne postoji dokaz da su sa bilo koji ajfona skinuti podaci. Rekla kazala priče, toga ima koliko hoćeš, ali dokaza nigde… samo sloba koji čita benchmark i slicno i ubedjuje sebe da je motorola bolja od ajfona :grin: Ne zameram, ljut ne nesto na sve sto nije motorola , xbox ili alfa :joy:

Pa za te stvari nema reklama na netu :grin:
Ali ok.
Nego oko bezbednost koju pominjes. Samo je pitanje sta zelis. Nekome radi posao svaki.

1 Like

Sve se plaća nešto novcem a nešto informacijama a kod nekih i oboje dolazi na naplatu.Kad sam ja govorio da je moto bolji od iPhone kad smo već kod toga? Šta ste se mene uhvatili kao da je najveći problem ios-a Motorola ili vagena alfa

Moze meni slike Sandre Afrike, hvala.

Edit: nakon odgledane jedne epizode Andora, moze i Adria Arjona.

3 Likes
1 Like

Mislio sam da uzmem za majku Redmi Note 11, treba joj za drustvene mreze i da slika nekad nesto.
Mislite li da ce joj biti ok?
Ne igra igrice niti ista, viber, tiktok, mozda insta, koja slicica i kraj.
Cini se za te pare najbolji izbor.

1 Like

Lol ova Fitness aplikacija na iPhonu kaže da sam potrošio 644 kcal a Android sat prijavio 290kcal. Nije ni čudo što su ameri onako debeli kad veruju ovom smeću od appa.

1 Like

Da li to stvarno neko ozbiljno shvata?
Ja sam ubedjen da je to zezanje.
Sta je sledece??
Aplikacija koja ti govori “udahni, izdahni, udahni izdahni…”
Ako crkne app covek zaboravi da dise i jbg rikne…

Ljudi veruju u horoskop, verovaće i appu. Ja ga samo koristim da vidim koliko sam prepešačio, sve ostalo mačku o rep.

1 Like

Ma mislim da bas ono masi to sve. Znas kada sam jednom.bas pogledao 3 uredjaja 3 razlicite price. Istovremeno nosio.
Iphone, huawei, samsung sat. Sve razlicito :grin:
Rekao bih da horoskop bolje pogadja.

Tehnoloska debata na stranu (deluje kao da tu ne postoji usaglasen standard i metrika, u najmanju ruku)… Ja nesto i ne gledam tu potrosnju kalorija. Bazalni metabolizam trosi najvise kalorija u stanju mirovanja (mozak je najveci potrosac), a to je dosta individualna stvar… Intenzivna vezba u stvari uopste ne doprinosi potrosnji koliko ljudi misle. Ima onaj video gde neki lik radi neke teske vezbe i posle toga pojede jednu gumenu bombonu - sve sto je potrosio, pisi propalo…

Bitnija je zato kontrola kalorija na unosu i da se napravi individualan plan ako je cilj kalorijski deficit npr, moze vrlo lako da se kontrolise sa nekom dijetom i intermittent fastingom, samo je pitanje volje.

Nego, mene sada najvise interesuje prevencija hipertenzije i dijabetesa, to sa sobom nosi najveci rizik i morbiditet, a moglo bi relativno lako da se kontrolise i u real time-u salje notifikacije kada vrednosti izadju iz granica.

Ali i nevezano za to, broj koraka koji svi fitnes trekeri imaju, fantasticna je prevencija. 6-10k koraka i vec si prepolovio rizik od maltene svih najcescih bolesti.