Android vs iOS

Sve zavisi od potreba. Meni vise od 128 ne treba. To mi je previse. Ja stvarno ne znam sta vi ljudi radite. A svi slusate muziku sa neta.

Ma salim se ja malo sa mladjom ne zameri mare :joy:

Meni stvarno nije jasno kako neko moze ovako da usere ovaj novi ios.? :confused:
Ona obavestenja su toliko glupava i ne prakticna da nemam reci.
Kada uzmes telefon prirodno je da ti je palac dole.
Ne postoji ni jedna vatijanta da je ergonomski da ne zgrcis palac kao da te napao jebeni artritis a da vidis sta je izaslo…

Kada menjas muziku na npr Deezer kada je gore onda lagano palcem i vidis. Ili dok vozis isto mozes.
Dok kada je dole prosto fizicki nije moguce.
Ili npr na brzaka uzmes tel da vidis poruku.
Prirodno drzis telefon dole i samim tim zaklanjas to cuveno obavestenje.
Kompletni debili…


Sad će Nikola da ti objasni neke stvari :joy:

Nema sta da mi objasni i odbrani neodbranjivo.
Debilcine lvl PRO.
To je ono aj nesto.da menjamo pa makar i na gore. Zenski mozak :grin:
Evo vec mesec i vise koristim i pokazalo mi se kao uzasno neupotrebljivo za 1001 situaciju. Da li hodao, vozio, sedeo…

Ne mogu da branim ili ne ono sto ne primecujem ili vidim na isti način. Meni je sve ok, samo to mogu da kažem i to je to :grin:

Zapratite me za više saveta :joy:

Evo kako krivis palac na dole? Imas dva zgloba vise u palcu nego mi ostali?

Ne znam na sta mislis. Ja samo swipe naviše (bilo koji deo ekrana) i otvorim sve. Ne znam na sta drugo misliš :slightly_smiling_face: ne stavljam palac preko telefona a cak i da hocu , ne mogu, oba telefona su pro max i nisu uopste maleni :grin: znam samo da mi nikada nije smetalo to.

Pa kako ne znas? Evo slikao sam. Hoces da pogledas sta je na ekranu i prst zaklanja.
Hocu da promenim pesmu i ne mogu da iskrivim palac da dole klikcem da promenim pesmu.
Slikao sam lepo.

Uzmes pro max i reseno :slightly_smiling_face:

Ne znam kako ne kapiras, opet je dole. Ne mogu da klikcem dole koja god velicina.

Ne znam onda kako ja mogu :grin:

Privatnost to beše glavna odlika zatvorenosti sistema

Verujem da ti ili bilo ko drugi ima brdo dokaza o tome :rofl:

Ma samo mi nemoj prosipati priču o privatnosti i sigurnosti ios-a nemamo 5godina.Znamo kad je bio teroristički napad u usa da je odrađen iPhone bez apple pomoći

To ti znaš. Ja to svojim očima nisam video. A ono što ne vidim, ne verujem. Znam samo da niko nije uspeo da nadje tudji ajfon i skine sa njega podatke. Sa tvoje motorole mogu kad god poželim :joy:

Ne znam ko te iznervirao, ali zadnjih par dana si spreman na kavgu sa svima. :joy:

1 Like

Svaki uređaj ima “zadnja vrata” i onaj kome trebaju podatci neke osobe zna kako da dođe do njih.Privatnost u doba interneta je iluzija a mislio sam da si prerastao da vjeruješ u deda mraza i dalje

Ne postoji sigurnost i privatnost ni na jednom sistemu. Apple jednostavno to radi bolje od drugih i sigurniji sam sa ajfonom svakako. Nek ti @padawan kaze kako mu je bilo kada je kupio kradeni iPad. Nisam cuo do sada da tako nesto postoji na androidu i da se neko sa tim susreo. Ja ljude koji otkljucavaju ajfon i skidaju podatke sa njega ne znam, a budi siguran da znam mnogo ljudi koji znaju svašta da rade :joy:

2 Likes

Ono suvišno je i pričati uvijek imaš ljude koji mogu više od proseka i to što je za obične ljude nuklearna fizika za njih je tablica množenja

Ovo je toliko prezvakana tema. Obe komapnije i sluze samo za to. Jok, dzabe su dali programe :rofl:

1 Like