Android vs iOS

To prebacujem po svim uredjajima. Sicim skoro svaki dan 10+.
Iskoci mi samo na tel i satu.
Ali sto se mene tice to je sve sviranje k…c!
Koja mudros. Ako si debeo ne zderi krmku jedan. Sta nije jasno? Treba sat da mi kaze?
Ako si gladan ti zderi. I cao.

Znam lika koji je sleteo sam mosta jer je navigacija rekla da skrene :joy:

Taj je skrenuo pre nego je aktivirao navigaciju :joy:

5 Likes

Verujem. Kada su navigacije postale moderne oko 2005god u UK je bila neka.krivina koja je vodila u potok.
BMW je imao losu mapu. Neka 2-3 BMW x5 su zavrsila u potoku.

2 Likes

B92: Samsung ima novi 200MP senzor za kamere: Prvi ga dobija Galaxy S23 Ultra

Znamo da ima koristi ga Motorola :joy:

Dodje iphone 13 pro sa 16mp i uslika bez filtera i govana ovo

10 Likes

Motorola :laughing:

7 Likes


Žaomi :sweat_smile:

2 Likes

Laduje :grin:

Dodje Žaomi i pomuti nam razum :grin:

2 Likes

Koliko su unistili Chrome za telefon sa ovim mrtvim omnibusom kako se vec zove.

Na pocetnoj strani mi je ono most visited pages, al sad je poceo tu da mi upada search i jako nervira. Kako da resim ovo? Hocu da mi budu samo te stranice koje posecujem cesto.

Skandal! :blush:

Omfg ovo je fenomenalno :joy::joy::joy:

2 Likes

Bas hteo ja isti tweet da okacim, al onda citam komentare i sve mi je manje jasno. Neki pricaju da zameni hirez slikom, drugi da koristi AI za poostravanje, treci da je koriscenje ovakvih algoritama sasvim normalno vec godinama, samo je ovde malo agresivnija primena… :melting_face:

1 Like
1 Like

Ne zameni definitivno sliku. Koristi AI da dopuni vestacki teksturu meseca na osnovu analize hiljada i hiljada slicnih slika meseca.

2 Likes

Igrao sam se malo sa kamerom danas u Expert RAW modu. Velika preporuka ako podrzava vas model telefona. Daleko je bolja opcija nego PRO mod. Sve u svemu sve 3 slike ispod su nastale kroz nju (nisu RAW fajlovi), u pitanju je Telephoto kamera 10x opticki zum.

Razdaljina od pozicije slikanja do grane koja je u fokusu je oko 2-2.5 metara sa, a sama grana se blago ljuljala na vetru.



1 Like

B92: Za one sa plićim džepom: Samsung je predstavio Galaxy A54 i Galaxy A34

http://www.b92.net/tehnopolis/gadgets/za-one-sa-plicim-dzepom-samsung-je-predstavio-galaxy-a54-i-galaxy-a34-2303380