Alice: Madness Returns

upravo tako, i ja imam isti problem, ne znam zasto…

Koliko to generalno doprinosi brzem propadanju DVD drajva ili lasera u njemu.

BOOYAH nasao sam resenje. idi u system settings/memory/hard drive, pritisni Y i izaber clear system cache. ako i dalje bude vrteo disk, reinstaliraj i resices problem…

Hvala na pomoci sve probao “clear system cashe” reinstalacija al vrti pa vrti.

Eee kako sam se lepo iznenadio…malopre sam poceo ovu igru i uzivam :slight_smile: odlicno okruzenje,opusteno ali opet morbidno nije obicno bas mi je selo kako kazu :slight_smile: Ocekivao sam da ce biti zanimljivo ali ne bas ovako. Grafika sasvim ok potpuno nevazna za ovakvu igru. Preporucujem svakom da proba ovo garantujem dobru zabavu :slight_smile: Nisam odmakao nesto puno nadam se da je kasnije jos bolja :slight_smile:

Meni se to sa vrtenjem desilo jednom samo na Gearsu 2,isto clear cache pa nista pa reinstall

On topic

Posto nisam igrao 1vi deo,vidim da ga hvale ljudi,da li je ovaj dostojan naslednik tj da li je uopste ista mehanika kao u prethodniku?

Meni XBL Triple pack (Limbo, oni motori…) i Serious Sam HD se vrte s diska ma sta god da uradim. Jel ima ko slican problem s istim igrama?

Kad bude SSv2 i verifikacija na abgx-u onda cu je instalirati mada me i sad vuce da je zaigram :smiley:

SSV2 ima, Akiris je okacio pre neki dan… A verifikacija ko zna kada ce…

XBL Triple pack provereno meni radi normalno.

Isti slucaj i kod mene.

Ign review ocena 6.5 Alice: Madness Returns Review - Xbox 360 Review at IGN

Gamespot ocena 7.0 Alice: Madness Returns Review, Alice: Madness Returns Xbox 360 Review - GameSpot.com

A user score 9.4 sto dovoljno govori da ovi sto su ocenjivali igru nemaju pojma :slight_smile:

Al me nervira taj cd kad se vrti…zao mi je al ako ne nadjem neki nacin da se to govno prestane vrtiti onda cu prestati igrati. Pokusao sam Akirisov metod al nista kao i reinstall al opet krene da vrti bezpotrebno cd kad se upali igra i pojavi slika ona mackurine. Ako ima ko kakav predog sta da radim bio bih jako zahvalan

Igrao sam jedno 30min i mogu reci da je igra jako “simpaticna”. Igra mi se jako al opet taj cd me ubi u pojam.

mogu da se kladim da se plasis da ce ti rom eksplodirati i dovest do rrod-a tvoje ljubjljene konzole :smiley: smanji malo tu paranoju druze… :smiley:

A sta te briga, ako ti sta crkne, zovnes onoga tvog jarana da ti sredi XD.

Pa Akiris blizu si…vise se plasim za laser al dobro :smiley:

duschan-e : ha - ha - ha -- jest ti fazon -- :smiley: :slight_smile:

@ Nemesis89

Evo nesto banalno :smiley: probaj da izvadis HDD i vrati ga opet,ako nema nista od toga onda izvadi hard,upali box,ugasi ubaci opet hard… mislim da sam naisao na takav neki metod na nekom forumu… bez zezanja

Evo par screenshot-ova za one koji jos nisu igrali igru.






aj posalji mi na PM link odakle si vidio taj metod ako nije problem. Probacu to

Kao sto je rekao robotnjik jedna od stvari koja je lose uradjena jeste save koji je potpuno nekad nelogican,kamera ume da se pogubi malo…eto da ne bude da je samo hvalim ali za sada su to jedine mane igre…igra za odmor :slight_smile:

pa ljudi ovo je retro platformski hack n slash. e sad posto je publika sad razmazena pa se igre snimaju svaki put kad lik napravi grimasu, jbg. nekad se ovako igralo i svi smo uzivali…