Alice: Madness Returns

Launch trailer!
Igra nam uskoro stiže :slight_smile:

awesome ! cak daju i keca za dz ako preorderujes :slight_smile:

Ima li šanse da ne bude update-a na disku?

heheh izgleda kao dobra zajebancija :slight_smile: def nesto sto treba probati…

Evo naveliko šibam Alice. Da nije nekako čudan save sistem verovatno bih se čeće vraćao igri, a ovako kada zaginem i vrati me 10 minuta unazad, nisam baš rad za Continue. Najgore, zaginem zbog kontrola, koje nisu baš najbolje optimizovane. Sad, kada sam rekao šta mi sve smeta, idemo na ono što mi se dopada! Atmosfera, art style i priča! Prosto fenomenalno. Konačno odmaram dušu i oči od generičkih nedavno odigranih naslova. Grafika nije nešto, kao ni modeli ali za ovakav tip igre, koji ima osmišljen svet i mehaniku, lično mislim i da ne treba. Poliranje je poželjno ali nije presudno.

Dark-goth-steam-punk Alisa, u morbidnom i isčašenom svetom ludila, prosto mami za još jedan nivo dalje. A kada mi igra to radi, onda imam bingo! Bye bye Duke.

Robotnjik znam da je off topic ali sta mislsis da skidam Djuku ili Alice ?

Skini obe igre, ko da ces platiti nesto. :smiley:

moj covek. takav je bio i kec…

American McGee’s Alice je bila fenomenalna igra svojevremeno. Ovaj deo nameravam da igram na PC-u, ali kako mi se cini, ako se uskoro ne pojavi PC verizja, moracu da bar pocnem na konzoli :slight_smile:

Ljudi koji je release date za Alice i Duke za Eu?

Sve zavisi od toga šta ti više prija. Duke je FPS, toilet humor powered naslov a Alisa je adventure platformer sa hack n slash combatom i mini puzzle-ma.

Keca sam igrao kao lud nekada davno moram i nastavak da probam.Nesumnjam da je jako dobra igra.

Uf dao sam drugu xbox na koji dan juce,reko aj igracu infamous 2,nisam se ni nadao da ce ovo izaci…Sutra idem da ga uzmem nazad.

Evo odigrao sam prva dva nivoa i za sada sam jako zadovoljan,stvarno totalno podseca na staru alisu,kad pogine igra vraca na predhodni chekpoint ali to nije lose,stara skola.

Uf koliko je ovo mracno, bizarno i uvrnuto. Svidja mi se :smiley:

Kako je vi igrate kada igra izlazi tek 16. juna zvanicno? Jel ste banovani ili sta?

igraju ljudi na offline profilu, sad i nema live-a za neke (citaj vecinu) :slight_smile:

Da, znam da nema, ali valjda se to sve belezi bez obzira sto si offline upalio pa se vidi kasnije kada se nakacis na live? Hoces da kazes da mogu da napravim novi profil i na njemu igram sada i da sam bezbedan?

@studivpc: dzaba nasa prica na skype-u…

Da li se nekom desava kao meni da pored instalacije na HDD i dalje vrti DVD svo vreme kad igram. Kao da igram sa DVD a ne sa HDD.