Alan Wake 2 - Release Date Trailer - 17.10.2023

:grin:

2 Likes

Odlični su i uĆŸivo. Iako nije moj zvuk toliko, naĆĄao sam se na nekoj svirci. Prijatno iznenadili joĆĄ su za kraj vrteli neki best of devedesetih, dobra sprdnja im je nasput. :grin:

2 Likes

Sjajni su. Ja pre par godina bio na nekom njihovom koncertu i pokidali su. Mislim da je Ranko Ćœeravica naziv arene gde su nadtupali. A taj koncert je nosio naziv Antievrovizija i bio istog dana kada i finale Evrovizije :grin:

Bio sam 4 puta na njihov nastup, bilo je kul. Pesma papučar najjača :joy: Takođe grupa Jorgovani, ĆŸeơća sprdnja. Na Beer fest-u pre dve godine peglaju rock i okreću prase pored bine :joy:
Good times :sunglasses:

1 Like

SluĆĄao sam Jorgovane na WindFest-u u VrĆĄcu pre dve godine. Ludi su ko struja, bila super zezancija :slight_smile:

2 Likes
1 Like

Ne znam
potpuno izbegavam kupovinu tih naloga, bas mi je bljak iskustvo. Danas zovem informativno kaze covek Spajdi 2 je 4000 din, a ja ga pitam jel mogu da igram sa svog naloga - kaze e za to je 4800. Ma taraj se u 3 lepe, kupicu disk kad mi se bude igralo. Trenutno sam u 270 i nekom satu ToTk, a ceka Starfield i Alan Wake 2

3 Likes

Pao preorder, ceka se petak (ili cetvrtak, ako radi novi zeland).

2 Likes

Ovde je manje vise u pravu jer su na razmeni guestovi 4000 a 5000 nosioci
 sto je iskreno previse, sad pocinje i mene da nervira.

Inace na turskom storu je 50e ali nema kodova i ne prolaze nase vize (naravno) tako da
 moracu da nastavim sa istrazivanjem ruskog finansijskog podzemlja kako da prodjem jeftinije sa turskim virtuelnim karticama, jer se domaci share posrednici ugradjuju neverovatnih 3000 dinara u share grupu, samo da naprave nalog
 stvarno strasno


Jedino tasko sa razmene rsdi share na US-u. Pise kod njega u postu. Ostali rade share na TR i da daleko se vise ugradjuju.

Ma sve znam
 uzas. Nema veze, ima ponovo da im napravim haos tamo sa cenama cim provalim kako da odradim glupu virtuelnu tursku vizu :smirk:

5000 share
? Pa fino se ogradili ti likovi kad podele na 5 i 4 hiljade. Bolje onda dodati jos 2000 i kupiti igru na disku kao covek i nema razmisljanja. Posle ko zeli moze da proda disk i cao.

1 Like

Cekaj brate, ne branim nikoga, ali disk je 9000 din za ps5. Recimo Spajdi 2 je 70 dolara na US storu, to je oko 8000 din, posto nema ps4 verzije , delis samo na 2 naloga, odatle i tolike cene. Nemam pojma kako to izgleda na turskom storu.

Video sam nov disk na KP za 7800 din :thinking: A isto tako sam video i nalog koji koơta 7000 (to me je zbunilo pa sam napisao ovde da dodaơ 2000 misleći da je i to disk) isto na KP. A za Tursku regiju na ps nisam siguran kako bi funkcionisalo s obzirom da je sve kroz kodove i dopune. :thinking:

Pa kazem vam kako jer kodova i dopuna nema, ne postoje, treba da imas:

  • tursku vizu (sto nije nemoguce jer gomila ljudi ima nekoga u turskoj pogotovu sa juga srbije)
  • virtuelnu tursku vizu (npr, oldubil - ovo je malo zeznuto, treba ti i turski mobilni za verifikaciju, gase procesore za virtuelne vize itd)
  • da platis fee rusima za koriscenje njihove turske vize preko plati.ru

Dakle svi imaju jedno od ova 3, igra od 70$ kosta 50$ preko turske pa izracunajte kolika je ugradnja ako je 5800 a share 9000 dinara
 za 5-10 minuta posla


1 Like

A ơta recimo sprečava nas ovde da napravimo neku XBR razmenu?

Znam da si ti beĆĄe @padawan pokuĆĄao sa Xbox razmenom, ali očigledno za to nema publike zbog Turske i Argentine, ali recimo za PS bi moĆŸda i bilo? RazmiĆĄljam naglas samo. :thinking:

1 Like

Nista ne sprecava ali nema ni nekog smisla.

Niko na zalost nije zainteresovan za Xbox sharing, nesto ne vole ni PS sharing
 a oni koji menjaju naloge, ionako prate razmenu.

MoĆŸe eventualno sharing sa fizičkim kopijama ako ima zainteresovanih.

Jeste, svi vole diskove ovde. Disko-republika. :sweat_smile:

S obzirom da su na ARG i TR počeli fino da diĆŸu cene, mogla bi i XBR razmena da zaĆŸivi.
MoĆŸe lagano i za PS i Xbox da se naprave teme, ako ima zainteresovanih naravno.
@MikiBanter mislim da ima tema za razmenu diskova, ơto mu isto dodje ok, niơta ne fali ni diskovima, ko je gadljiv ne mora niơta da meće u konzolu :grin:

2 Likes