Alan Wake 2 - Release Date Trailer - 17.10.2023

Control je jako konfuzan na pocetku ali kasnije se malo utripujes sa pricom i bude kao bolje, a akcija sa mocima legne na mesto i postane bas dobra i intenzivna, prava oldskul, remedy-style. Sad me bas podseti da nisam preso DLC-jeve.

Ni ja nisam obrnuo Control DLC-eve, sjebalo me Å”to sam igrao verziju sa GP, onomad na One S. Posle kad sam hteo na Series X da obrnem DLC-eve, smorilo me kad sam video da mora da se igra na Last gen verziji ili da se nabavi next gen i ponovo pređe main storyā€¦ Zbog tupavog nedostatka cross save-aā€¦

Mada sad kad pogledam, taman sam zaboravio priču, mogao bih pred izlazak AW2 da obrnem ceo Universe :grin:

Meni je Alan Wake bio fenomenalan u svakom pogledu, priča, atmosfera, likovi, ambijent u kome je igra smeŔtena. Tako da čim je se igra pojavila na storu:

10 Likes

I uzmi diablo 4 :smiley:

Prvi deo nije bio toliko ā€œhororā€ ali imao je itekako napete situacije čim malo zađem dublje u Å”umu po neku izgubljenu stranicu knjige daleko od svetla, pa kad krene nevreme, vetar i odjednom sekira mi proleće pored uÅ”iju. U dvojci mi delije da su podigli malo tu lestvicu i da su baÅ” otiÅ”li u survival horor vode. Kretanje, kamera, niÅ”anjenje i ā€œjump scareā€ kad lik propada kroz plafon me opasno podsećaju na TLoU 2. Neću sada preorder da se ne zeznem za kurs kao ranije ali day 1 obavezno uzimam.

Nadam se samo da igra nije kraća jer sam stekao utisak kao da joj dužina nije poput AAA naslova iz nekog razloga.

1 Like

Pročitao da će biti Digital only pa mi nekako automatski delovalo kao na dužinu onih igara Å”to koÅ”taju po 40 dolara. :joy: Ne verujem da je tako, samo je mene asociralo na to. Nadam se da nije :thinking: Sad kad sam igrao remake keca sa sluÅ”alicama noću na većem tv-u, nije bilo svejedno. OmekÅ”ao samm pod stare dane :joy:

1 Like

Ne bi ja trazio vise od 8-9 sati napete igre. Meni nije bila strasna ali je bila creepy af. Ona distorzija glasova, night springs epizode i ukupna atmosfera za desetku

7 Likes

Pa to, nek je kampanja kao u prosečnom RE naslovu da tako kažem i to je to. Ali onaj koncert najjača scena. :metal: Bilo je dosta jezivih situacija, idem do kola i prolazim pored raznih kabina i kućica u koje mogu da uđem. Unutra mrak, ja gledam s ulice pod banderom i unutra pucaju stakla, neki lik juri kao Flash od prozora do prozoraā€¦ Reko hvala lepo, ne moram ni ja sve da znam. :joy:

Meni izgleda fenomenalno:-D

3 Likes

https://twitter.com/shinobi602/status/1669723844091822082?s=20

3 Likes

4 Likes

An update from the Alan Wake 2 team: weā€™re moving Alan Wake 2ā€™s launch from October 17 to October 27.

October is an amazing month for game launches and we hope this date shift gives more space for everyone to enjoy their favorite games.

We canā€™t wait to show you what everyoneā€™s favorite novelist is up to in the Dark Place next week. Thanks for your patience!

1 Like
2 Likes

Da li uzeti AW2 ili Spajdija 2, pitanje je sad :thinking:

2 Likes

whynotboth.gif

5 Likes

svetlana-ceca-raznatovic-zvezde-granda

2 Likes

Na sličnoj sam muci. Nabavio Spider-Man 2 guest-a, onda na Xbox SHOCKTOBER sale-u uzeo Resident Evil 4, a uskoro stiže i Dead Space na GamePass, kuku :joy: Da ne pominjem da između ostalog moram zavrÅ”avati Assassinā€™s Creed Mirage, Starfield i Cocoonā€¦

2 Likes

Mora obe nekako. :grimacing:

Mada me AW viŔe vuče da odigram day one.

1 Like

Ja sam uzeo obe, nema tu Ŕta da se diskutuje.
Od sutra sam čovek pauk :grin:

3 Likes