Alan Wake 2 - Release Date Trailer - 17.10.2023

Neka ide zivot

4 Likes

Jedva čekam petak, jedna od mojih najisčekivanijih igara i isto tako jedna od prvih koju sam odigrao na svom prvom Xboxu. Valjda mi je zato i još draža :grin:

1 Like

@robotnjik brisi ove upise o turskoj i argentini molim te
Izlazi AW2 nakon 13 godina od prvog dela, a u ovoj temi imamo 25 upisa o turskoj i diskovima

1 Like

Screenshot_20231022-154741~4
I ja sam to rekao odavno :joy::joy::joy:

2 Likes

Mi: Preorderi su krivi za stanje u industriji, izbacuju nedovrsene igre, glasaj novcanikom.

Also mi:

6 Likes

Koliko se ustedi na preorderu igre,je l velika razlika u odnosu na cenu kada izadje?

ne, ista je cena potpuno, samo dobijas neke glupe ingame bonuse. ovde je stvar da se moze desiti povecanje cene na argentini svakog dana…

2 Likes

Aha ok hvala.
Odradio sam preorder na turskom storu.
Sad cekamo petak :slight_smile:

Prilično sam siguran da je na arg igra bila oko 25€. Sad već gledam da je bliže 30€.
Kao uze bih ju jer će možda biti i još skuplja a istovremeno imam ogroman backlog i ne treba mi a i Dead Space remake če sad na GP a nisam igrao.

Napravićemo novu temu kada izađe igra. Čini se da će biti dobra, jedino me brine što do sada nismo videli uopšte kako izgleda konzolna verzija. Za review su trenutno poslati samo PC kodovoi.

1 Like

I’m glad to say that Alan Wake 2 will have a Performance mode on PS5 and Xbox Series X,” Puha said. “The game has been built from the beginning as a 30fps experience focusing on visuals and ambiance, but somehow we have managed to include a solid Performance mode. We’ll talk details later.”

Ovo jos manje obecava za konzole

9999ars je ravno 3166din tj 26.8€ ne pitaj kako znam :slight_smile:

2 Likes

Evo kažu da je sve ok :woman_shrugging:t2:

1 Like

Hm, nisam ocekivao problem te vrste, zar je performance mode odjednom sada opcionalan? Mislio sam da su prezentacije za konzole.

Narrator: “They did not:grinning:

Ovaj prvi video odmah na startu dezinformacija. Kaže da je prodala 3 miliona kad je izašla 2010. godine ali da su izdavači mislili da je to premalo i otkazali nastavak. Stvarnost je da je igra izašla u isto vrijeme kad i RDR i prodavala se skroz slabo iako su kritike bile dobre. Prve dvije sedmice nekih 100 hiljada i kusur kopija dok je RDR bio preko milion. Tek kasnije je pridaja malo krenula, došao je i PC port u 2012. i negdje u 2013. su tek došli do te brojke od 3. miliona.

Igra izvrsno izgleda i drago mi je što guraju granice grafike :slight_smile:

Sa druge strane, brine me kako će igra da prođe na PC-u zbog skoro objavljenih zahteva i što mnogi refleksno ne kupuju na EGS. Nadam se da će konzole izvući brojke, jer bih baš voleo da Remedy nastavi sa svojim igrama.

2 Likes

Pa PC igrači kada pljuju konzole stalno govore kako oni imaju ekstra jaka računare koji mogu da pojedu konzole za doručak… :laughing::laughing::laughing: Tako da ovi zahtevi za PC nisu strašni…

In terms of file size, the PC edition (86GB) is the largest, followed by PS5 (85GB), and then Xbox Series X|S (82GB).

2 Likes