adidas Originals by Xbox - 20 Years of Play

Ja kada vidim ove crne ‘‘starke’’. Odmah se setim onih plitkih rumunskih koje smo furali uz belu majicu i crni sorc na fizickom. :rofl:

3 Likes

Ko da si maznuo obuću od moje ćere :rofl:
Samo starke i to ili crne ili bele :rofl:

1 Like

Haha , daleko od toga da ja vredjam bilo koga, vec govorim samo onako uopsteno i subjektivno i iz nekog mog ugla kako vidim stvari i ja sad ako kazem da skinny pantalone nisu za muskarce i da ti treperi i likovi sto furaju skinny farmerke su zreli za Ritopek to se ne odnosi ni na kog konkretno, nego onako subjektivno i malo iskarikirano. :wink:
Inace ne bi ti trebala sajla, vec sire pantalone su normalne u struku, samo su nogavice sire, mislim ja imam bas uske kukove, ono imam strukic kao Barbika pa opet ceo zivot furam te siroke i sire pantalone i jos ni jednom se nije desilo da mi spadnu. ; )

Inace nisam ja nikakva modna policija ovde, mislim nek svako nosi ono sta mu se svidja i u cemu se oseca komforno , mislim jebo misljenje drugih i jebo modu, mislim moda je mozda i najveci socijalni eksperiment (veci od ove vestacki izazvane pandemije pandemije) i mind control projekt gde ono nekom pederu ili nekom negde u nekoj centrali dune e ovo leto ce da se nosi ovo ili ove zime ce ovo da bude aktuelno , mislim zajebite me, sad ce mene neki buljas ili neko da uci kako ja treba da se oblacim, ono mislim ako nekog neko treba da uci kako treba da se oblaci i ako on sad ne zna sta mu se svidja, sta mu stoji i u cemu se oseca komforno onda jebi ga.

1 Like

Istina, ja sam jedno vreme imao duboke crvene starke (ne pripadam Bloods-ima :D) i nosio sam ih ponekad jedno vreme, ono svaki kamencic na zemlji sam osetio pod stopalom, kao bos da sam isao po ulici , jeste vrlo su neudobne, pogotovo za nekog ko je navikao na udobnije patike, sa vazdusnim djonom, sa anatomskim djonom, itd.

All Star možda. Ovo su Chuck 70, jača i udobnija verzija i ovo je retro model iz 70ih. :smiley: Obične starke ni ja ne mogu da nosim :slight_smile:

1 Like

2 Likes

E zanima me da li je neko od vas mozda probao neku od onih kineskih robnih marki tipa Li Ning, Peak, Anta ?
Ono vidim da su sve zastupljeniji , da su usli i u NBA i da mnoge i NBA zvezde nose njihove patike i da su generalno sve zastupljeniji i ovako uopste mi ne deluju lose.

Evo recimo ovde Anta sto nosi Klej Tompson su mi do jaja :

Ili ove sto nosi Gordon Hejvord :

Ili recimo ove Li Ning sto fura Dzimi Batler

ili Dvejn Vejd :

Takodje mislim da je i Luis Skola nosio Li Ning i bio jedno od njihovih zastitnih lica

ili recimo ove Peak sto nosi Lou Viliajams su mi bas do jaja

Recimo Toni Parker je isto furao Peak i bio njihovo zastitno lice :

Ono ne znam meni do jaja izgledaju, iskreno ja bi ih nosio, ono sto moraju uvek da budu ne znam Air Jordan, Nike, Adidas, Reebok ili sta vec , ali ono vidim da nisu ni jeftine (maltene kostaju isto kao i Nike, Adidas i te cuvene marke) a iskreno ne znam kakvog su kvaliteta, pa sad ima li neko mozda iskustva ovde sa ovim patikama ? : )

Ja sam ove već drugi par uzeo za posla isto je kineski brend u sport vision




sp

1 Like

Slobex je uvek bio naklonjen alternativnim brendovima :smiley:

3 Likes

Salomon 150e,terex 140, ove 30 i rade posao :wink:

To, covek nosi motorolu :joy:

Nema ovde kineza koji zele da izgledaju kao crnci :grin:

Haha , pa dobro i Kinezima trebaju patike, ima i Kineza koji igraju basket i koji vole kul patike , inace iznenadio bi se koliko ima Kineza recimo repera ili brejkdensera. :wink:

Recimo mladi Kinezi u SAD tamo na zapadnoj obali (gde ih najvise i ima , San Francisko i okolina) ono vise su u tom gang fazonu nego crnci veruj mi i ono ima vise tih azijskih ulicnih bandi nego crnackih (i brutalnije su) , ono vidis maltene svi mladi Kinezi idu okolo sa zlatnim lancugama, tetovazama, nakrivljenim kacketima , maramama i ludilima. : D

Nego ozbiljno sad, vidim da su te kineske sportske marke sve zastupljenije u profi sportu , pa ono kapiram da ako nisu vec ni jeftine i ako kostaju isto kao ne znam Air Jordan, Nike, Adidas, Reebok, Converse ili sta vec da bi ipak za te pare morale i neki kvalitet da ponude i da nisu ono klasicno kinesko sranje od patika koje ce ti se raspasti na nozi za 2,3 meseca.


Evo i za po selu :wink:

1 Like

Nikada necu razumeti ovu Salomon obucu. Retko ruzne stvari, ne bi nosio ni da mi plate a kamoli da ih kupim. :rofl:

Salomon je sigurno u top 5 brendova po kvalitetu. Vrhunsku obuću prave. A i nusu im sve patike tako šarene…
Screenshot_1


Screenshot_3
Screenshot_4

Screenshot_6

1 Like

Ma vidjao sam razne ali sam model/kalup mi je totalno neprivlacan. Cak i ove koje si okacio nema sanse da obucem. A pri tome cene uopste nisu bezazlene. Mogu biti najkvaliternije patike od svih dostupnih brendova i dalje su mi totalno bzvz kada ne znam uz sta da ih obuces da ne izgledas kao pajac. :rofl:

Ukusi su različiti i zavisi šta su tvoje potrebe i kuda se krećeš.

1 Like

Ne krece se nigde. Samo do kafica i zbog toga mu trebaju Nike Air Max i 20€ u dzepu. Sta ce njemu Salomonke u onoj ravnici :joy:

2 Likes

Nisam ta vrsta sto bleji po kaficima. :rofl:

1 Like