adidas Originals by Xbox - 20 Years of Play

Ja iskreno volim sarene patike ali su mi nekako ruzne (mada da su top kvalitet to stoji kao i one Helly Hansen jakne ali su skupe u PM, kostaju ko 3 rate za Milovog Majbaha).

Inace kad smo kad sarenih gilja, definitivno bi ove furao, Patrick Ewing . :wink:

Ili ove sa jamajcanskom zastavom (s obzirom da je Juing Jamajcanin)

Ono mnogo mi se svidja taj old’skul retro fazon i te boje iako mi se patike cine malo teske na nogama.

https://www.neverplayedout.net/

4 Likes

Super su tikepa, bas do jaja izgledaju, ja bas jako volim taj retro, old’skul fazon, ali kao sto sam rekao izbegavam patike sa tim ravnim i tvrdim djonom (recimo iz tog razloga nikad nisam imao Air Jordan 1 iako su mi patike do jaja).

1 Like

Ja razmisljam da uzmem ove Converse, G4 Drejmond Grin.

Iskreno preferiram ovu belu sareniju varijantu ali ok su mi i crne.

Svidja mi se taj old skul dizajn, izgledaju kul, izgledaju kao dobre i za basket (sto mi je veoma vazno) a i ovako za svakodnevnu nosnju (deluju komotno i duboke su pa dobro drze zglob).

Nego kad smo kod Conversa seca li se ko ovih legendarnih Leri Dzonsonki ? :slight_smile:

ili ovih Rodmanki ? :slight_smile:

1 Like

Ti kao da imas 15 godina a ne 30+. :rofl:

4 Likes

Pa ja ono brate kad mi se nesto svidja , svidja mi se i kad se pronadjem u necemu ono to je to , nema odstupanja. :wink:
Ono imam vec neki izgradjen ukus (mozda nekom i nije po meri ali to je vec njegov problem) i to je to. ; )

Inace kad se setim 90-ih , ono dva najjaca detalja, ove crne Leri Dzonsonke i ova Starter zelena jakna sa velikim logom Sarlot Hornetsa …ono nista jace od toga nema ni do dan danas. :wink:

3 Likes

Reče hard-core gejmer :rofl:

Ne razumem, ako bi mogao da objasnis.

Inace bas zato sto sam 30+ i volim takve stvari (pogotovo taj old skul fazon) jer ono ja sam sa 30+ ajde da kazem vec neka formirana licnost i vec imam neki izgradjen ukus sto se tice ne znam muzike, oblacenja, devojaka i svega i neke vec ono izgradjene stavove i ono tu nema mnogo odstupanja, nisam sad ono nesigurni klinac koji se vodi pomodarstvom i trendovima i gleda samo da se uklopi u okolinu i bude prihvacen od drustva (pa ono danas je metalac, sutra je reper, prekosutra je panker, naksutra slisa narodnjake, pa je onda sledece nedelje dizelas…), ja ono sam siguran u sebe i vec neka karakterno izgradjena licnost i ono furam neki svoj fazon i to je to (pa kome se svidjam ovakav kakav sam svidjam, kome ne jbga sta da mu radim, nije moj problem). :wink:

Ne znam bati, ukusi su razliciti ali ove sarene trenerke iz devedesetih ne bi nosio ni da mi platis. Samo ti jos fali ona Juventus Kappa sa Danone natpisom. :rofl:

To nije trenerka, to je jakna, inace te sarene trenerke i taj Dizel fazon ni ja ne volim.

Inace ta jakna je onako malo kraca i sira (mozda donekle kao koledzica), inace kul su mi iz tog perioda i te Starter jakne, popularne navlakuse, onako sto su imale rajfeslus samo do pola i sto su se navlacile preko glave, pa isto su bile sa logoima raznih timova, sto NBA timova sto i ostalih americkih sportova i nekih koledz timova.

Inace meni je taj old skul fazon neprevazidjen, ono te duboke retro kosarkaske patike, tako neka jakna (kao ta Sarlot ili neka koledzica ) i onako kao normalne farmerke (ne bas one siroke) , ali mozda tek za jedan broj vece, ono cisto malo da padaju i da nisu bas prilepljene uz noge (to organski ne mogu da podnesem).

Upravo si odgovorio sam na svoje pitanje upućeno meni :grin:
Svako ima nešto svoje što je zavoleo dok je bio dete i tome se iznova i iznova vraćamo :grin:
Uspeti zadržati to dete u sebi i kad odrasteš je jedan od najvećih uspeha u životu, ne dopustiti sebi da potpuno odrasteš, jer kad jednom izgubiš to dete u sebi izgubio si mozda i najvažniji deo sebe :grin:

1 Like

Mrnjau

4 Likes
3 Likes

Nisu lose ali kao sto rekoh nesto izbegavam te patike sa ravnim i tvrdim djonom.

Inace ja koliko mogu da se setim najudobnija patika koju sam ubuo je ovo Nike Paul George 5-ica.
Ono bukvalno raj za noge.

Iskreno razmisljam kad budu bile na nekoj akciji da uzmem jos jedne takve, samo u drugoj boji , iskreno ove sarene su mi mnogo kul. :wink:

Ili ova crno-bela varijanta isto je do jaja skroz. :wink:

Ima ih u jos sarenijoj varijanti :smiley:

Ove tike u Munzeu 90-tih = instant death tri ulice dalje.

1 Like

E te su bas do jaja , te bi uzeo odma , ali nema ih kod nas u toj boji, to kapiram da je neka limited edition verzija, ono kod nas ima taj model u negde 10-ak razlicitih boja i varijanti ali te zaista nisam nigde video , kapiram da je to neka limited edition verzija.
Inace posebno mi se svidjaju pertle razlicite boje, onako bas kul detalj. :wink:
Ono sad koliko se secam ne secam se da sam nekad nosio tike sa pertlama u razlicitim bojama ali mi je to bas onako kul fora. :wink:

1 Like

Procureo izgled Nike PG6 (sledeceg modela Pol Dzordzovih signature patika) koje trebaju da izadju sad mislim ovog meseca.

Iskreno meni su do jaja (iako mi nisu bolje od 5-ice, iako mi je mozda 5-ica i dalje za nijansu bolja) , svidja mi se oblik i dizajn patika, izgledaju bas kul, deluju udobno i deluju mi super kako za basket tako i za svakodnevnu nosnju , pogotovo mi deluju super za nosenje u nakom suvom i toplijem periodu tamo na prolece/leto.

https://image-cdn.hypb.st/https%3A%2F%2Fhypebeast.com%2Fimage%2F2022%2F02%2Fnike-pg-6-DC1974-1000-release-date-1.jpg?q=90&w=1400&cbr=1&fit=max

Bice ih verovatno jos u dosta boja.

1 Like

Ja se pogubim totalno kad odem na nike sajt ili u neku vecu prodavnicu, kako odabrati… Tako da nosim neke stare.

Drugo sto me malo odbija su neke cene od 200e za to parce plastike i platna. Nekako mi deluju bas precenjeno i kao nesto sto ni u ludilu ne bi trebalo da kosta preko 50e i tacno znam da su ih neka sirota deca stancovala za 20e mesecno.

Verujem ti , iskreno ni ja ne volim kad na patikama ima plasticnih delova, mada na ovim PG6 bi rekao da nema plastike, inace da cene su bas podivljale, mada ja eto za patike do 100 evra dajem, ajde mozda jos nekih 20,30 evra gore dole ako mi se bas ono svide i ako su neki raritet ali to 200, 250 evra za patike ni ja ne bi dao nikad, pogotovo sto je to potrosni materijal.
Ove PG6 pocetna cena im je 120 dolara sto mislim da je ok i u nekim granicama razumnog.

Nego vidim i Luka Doncic dobio svoje signature patike, zapravo to su Jordan Zoom Separate model samo sa njegovim logom.
Iskreno meni su bas super isto, imaju onaj old’skul dizajn i smek, deluju isto onako bas kul, udobno i kvalitetno i volim kad kosarkaske patike izgledaju zaista kao kosarkaske patike (kao nekad sto su bile) , ne volim da imaju neki cudan i ruzan oblik i kad izgledaju kao ne znam ortopedska cipela, kao patofne, kao baletanke, kao sandale ili vec sta vec volim da izgledaju autenticno i kao prave patike za ballere. :wink:

1 Like