Zene u gejmingu...:D

Evo nove teme kao sto sam obecao.
Ovde pisite kako se slazete sa voljenom osobom oko konzola i da li je moguce napraviti balans izmedju te dve ljubavi.:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Pisite slobodno nemojte se stiditi…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

U braku od 2000. godine. Kratki rezime: dva Guild Wars naloga, dva WoW naloga, dva Xbox Live Gold naloga, dva Guild Wars 2 naloga…

Ovih dana ja igram Fifu, nba i Assassin’s creed 3, a ona Assassin’s creed 4. U kuci, jedan Xbox 360 i dva PC-ja.

Sve ovo = recept za srecan (igracki) brak :smiley:

@Cmek Bez stida :emoticon-0111-blush…:smiley:

Mene moja u tom pogledu slabo podrzava, pokusavao sam joj objasniti da kupim Wii U za cerku…“vidis da igra igre i na kompjuteru a na Wii U ima puno lepsih i boljih igara za decu nego na kompjuteru” ali ne ide…uvek nadje neki razlog, tipa kolko smo tada imali godina a koliko sada…
Pa sam kupio preko PSN Crash Bandicoot 2 i 3 za PS3 za nju(zenu) posto ga je pre 10 godina(nesto malo pre nego je rodila) igrala kao luda - obozavala(100% sve osvajala…) na PS2…to sve da bi imao razlog da me vise podrzi u gejmingu, ali tesko ide brate, zene su to…

EDIT:
@mvasic Zavidim ti :smiley:

Evo kako to izgleda kod mene. Ozenjen sam i moja zena voli samo one male igrice, pokeri, uno, i te neke sitne igrice. E sad ja igram igrice ceo svoj zivot, komp imam od 1995god. Ali ona ne voli igrice koje ja igram. Ali kada se drustvo skupi voli da se iskace na Kinect igricama. Igra takodje Mortal Kombat ili neku drugu tucu. Bude cak dosta dobra kada se svi igramo.
Ali sto se tice te dve ljubavi pa sve je to stvar dogovora. Ja sam igrice igrao mnogo pre nego sto smo mi zajedno i planiram ceo zivot da ih igram. To sam ja! Ona je to dobro znala i tu nema greske, tako da je ona stvarno puna razumevanja. Ja sam ima slucajeve da kada se zalepim ne skidam sa igrice po 3 dana. Npr kada je izasao Mass Effect 3 nismo komunicirali od petka do ponedeljka :smiley:
Ali moj kum je zato sto se toga tice ubo dzek pot. Njegova zena obozava igrice. Igra sa nama pucacine. Jedini problem je sto je morao da sastavlja dva kompa. :smiley:

U braku od 2011te godine. Moja supruga više preferira igre u kojima nema nasilja, tipa NBA, PES, FIFA i igre putem Kinect-a: Dance Central, Michael Jackson experience i ostale, da ne nabrajam sve. Volela je puno Underground serijal of NFS-a, kao i prvi Most Wanted (zbog “rimejka” sam izgrizao jednu pačurkicu na svom xbox džojstiku).
Supruga me u potpunosti razume, jedino mi pridikuje zbog očiju i vida. Sad za sad nema primedbe za višesatno igranje, štaviše, ponekad me i posmatra dok igram :slight_smile:
Inače, ja sam gejmer od malih nogu i prva mi je konzola bila Sega Saturn, koju su mi posle braća od ujaka uništila i za kojom i dan danas žalim. Nakon konzole, PC, a sada xbox360 i PS3.

Moja devojka kad dodje kod mene odigramo neku igru za dvoje.Primetio sam da obozava da igra betmena i neke od mojih drugarica takodje obozavaju video igre tako da sa moje strane koliko vidim ima dosta njih koje vole video igre.

Takodjer…to je i znala od kada smo poceli biti skupa, i u pocetku me je 100% podrzavala i igrali smo skupa…ali kada je doslo dete prica se menja…

Moja je supruga trenutno trudna i počela je polako da mi poručuje da igre neće biti toliko tolerisane kao pre.
Ništa mi ne preostaje, nego da pružim otpor kao Spartanci kod Termopila !W!

Spartans, what is your profession?! GAMES, GAMES, GAMES! :cool:

ja cu i ovde da ponovim ono sto je moja zena rekla, citiram: “Bolje ti meni igraj igre i sedi kuci nego da lutas celu noc po kafanama i ko zna gde, pa da ne znam ni gde si, ni sta radis ni sa kim si”

hehehe, na ovo se vadim non stop, u principu nemam nikakvih problema jer pre nego sto smo se uzeli znala je da obozavam to i da mi je to nazovimo posao, tako da nemam nekih problema. Jeidni problem, nazovimo ga tako je kada se meni igra neka nasilnicka igra e onda zena ne moze da gleda to, pa to u principu igram na sluskama kada ona zaspi, ovako sta god da igram drugo ona gleda ili igramo zajedno ako joj se nesto zasvidi dosta. Forzu mogu da vozim do mile volje btw :slight_smile:

Kupio sam kinect najvise zbog nje i zbog dece u buducnosti, to moze da podnese i to trazi i sama da igra tako da nije frka nikakva… Mortal Kombat joj ide od ruke zesce btw :slight_smile: a najvece smejanje je kad igramo Raymana zajedno hehehehe

E sad nailazimo na jos jedan problem, ali to je vise stvar dogovora, kad se meni npr zarko igra nesto a njoj se gledaju ove turske serije, ja se smorim kao kuce u liftu, do duse verovatno i ona kada ja igram nesto…

Mesecima sam je pripremao za izlazak GTA 5, rekao sam joj ovo kad izadje, mesec dana se ne poznajemo :). Ali resio sam i taj problem lagano, zasednem vikendom i igrao sam GTA 5 po 5-6 sati u cugu, ona lepo upali nesto na Androidu i igra one sitnije igre, to obozava, tako da smo nasli nei zajednicki jezik povodom toga, u principu sve je stvar dogovora :slight_smile:

'bi ga, shvatis da s nekim delis interesovanja, pa shvatite da vam je super zajedno, pa se posle 6 meseci veze vencate :slight_smile:

I ona i ja smo odrasli s racunarima u kuci. I meni i njoj prvi racunar bio cuveni Commodore 64. Cerka nam se rodila u prvoj godini braka, sto je dovelo do situacija tipa nas dvoje i moj brat picimo Soul Calibur 3, a dete spava u kolevci iza. Ili, neke 2005 ili '06. kad smo uzeli WoW. Nedelja, ja na jednom kompu, a zena i cerka na drugom, pika se WoW ceo dan. Family raid :smiley:

I budi uveren u to da nece…zato se spremi !W!.. :smiley:

Nas je cerka slikala, i postavila na Instagram dok smo pikali BLOPS2 Team Deathmatch, nisu joj drugari u skoli verovali.

E to se slazem s njom, e bas radi toga u tom jednom delu me i moja podrzava…

Kod mene je devojka znala pre nego sto se uselila da obozavam igre, ona tad i nije bila neki fan ali evo posle 3 godine situacija se lagano menja, pocela i ona da igra, stalno gleda dok ja nesto igram i tako. :slight_smile:

Da malo kukam i ja…

Ja sam s mojom 8 godina! Nismo je jos uzeli a kad cemo ne znam :slight_smile: zavisi sve od nekih faktora medju kojima su i igre. Ja to volim, to me opusta, smiruje i igre su jednostavno moj hobi! Svi to shvataju samo ona ne… E sad, problem nastaje posle sexa. Realno, svi cete se sloziti samnom da NEMA al jednostavno NEMA veceg zadovoljstva nego posle sexa gologuz otici do frizidera, naguliti flasu necega hladnog (sprite najvise) i onda lagano i nonsalantno uvuci se u krevet s dzojstikom u ruci. MS i Sony dali dzojstik bez zica da uzivamo ko ljudi pa lagano prsticem upalim xbox i onda ga *ebi…krece brojanje, prica, ti si ovakav, ti si onakav (…i gori), ja sam za tebe komad mesa, ti se samnom ne mazis… jedna glava hiljadu jezika! Sta ces…kako si uzeo dzojstiuk tako ga lagano i vrati. Naravno, tu ne staje vec pocinje rasprava koja nekad traje dok jednostavno ne zaspim. To je samo jedan banalan primjer! E sad, to nije sve : za 10 dana zaradim nekih finih parica na servisu Xbox-a i naravno kao svaki fini i kulturni momak izvedem je na veceru, u grad, kupim joj nesta fino u obliku cekera (jer zensku nikad dosta tasni u svim mogucim oblicima i bojama) i onda SVE SUPER! Jos me docekao kao “eeee a kako se zove ona igra gdje ti pucas na ljude?” moj izraz je ovakav -_- al fino kazem “call of duty” a onda ona pocne kako je super grafika, citala nesta u novina da izlazi a ja ono “eeeehhhh lazes? CoD da ne izadje svake godine…” i tako…

Zakljucak : najbolje je biti gay-cina ako vec oces da uzivas u igrama! Sala mala… Naci curu koja ce jednostavno to razumjeti je ko naci njima momka s kojim ce ici u kupovinu A MI SVI znamo kako je to mukotrpan proces od po par sati. Jbg…tako stvari funkcionisu

Moja zena nema pojma o gejmingu niti je to zanima, ali sve ovo mora biti stvar dogovora. Doduse, ja ne igram mnogo, sat i po, maksimum dva dnevno i to onih dana kada igram, tako da mi to ne oduzima mnogo vremena. Pre nego sto smo se uzeli znala je da to volim, i sad cim pocnemo nesto da tupimo kaze mi “najbolji si kad igras igre” :smiley: (just where I want her).

Mada, sad se odusevila ovim Kinecktom za Xbox One, juce je skakutala po sobi sa onim fitnesom :smiley:

Najbolje je reakcija bila kada sam joj saopstio da cu kupiti novu konzolu, sledi dramatizacija:
JA: “Duso, izasla je u prodaji nova generacija Xbox-a, mislim da cu to sad kupiti, da li se slazes?”
ONA: “Koja je cena?”
JA: “560e”
ONA" …nakon nekih 10-ak sekundi tisine…“Da li postoji nesto sto mogu da kazem sto bi te sprecilo da to kupis?”
JA: “NE”
ONA: “Pa zasto me onda pitas?”
JA: “Ni sam ne znam”
ONA: “Ok”
JA: “Ok”

Kao sto rekoh, sve je stvar dogovora :smiley:

Eeeee, to mene sada ceka. Zena je trudna i vec mi prica kako necu imati toliko vremena za igrice. Ja kazem ima da nadjem! :smiley:
Za xbox mi nije problem posto je u dnevnoj ali mi je PC za igrice sa stolom u spavacoj sobi. E tu je problem. Nema dovoljno mesta za krevetac i mene :smiley: Rekla mi je da komp leti napolje i cao! Sto se nje tice mogui na terasu ili u wc ali moram da se selim iz sobe :smiley:
Problem mi je prostor, tako da cu da bukvalno naguzim negde komp i ima da izgleda kao cir na dupetu!

Možda je ovo off-topic, pa ne zamerite, ali ja posle seksa zaspem i hrčem ko pijano prase :smiley:

Šalu na stranu, istina je da je sve stvar dogovora. Ipak, igara se nikada okanuti neću i igraću ih sa svojom decom i sa svojim unučićima, Bože zdravlja!

@prekanator

hahaha ista prica, tako i meni zena kaze, a sto ti to meni uopste pricas kad ces svakako to da kupis? Ja se tu i ne pitam…

a ja kao da ispadnem fin pa joj saopstim… zapravo i ne moram :slight_smile:

Krijem koliko kosta mis, podloga, slusalice… (a sve Roccat-ova oprema) za box sam reko "to su sad novi kompjuteri sto dolaze sve manji i manji… " :nono: