Žanrovi i tematike u igrama kojih više nema

Aha, to je onaj AC Chronicles. :slight_smile:
Setio sam se šta bih još voleo. Neki opuštajući platformer kao što je bio Valiant Hearts: The Great War. Kraj igre je ionako takav da se može naslutiti da će biti i nastavka (scena nakon credits gde narator kaze “Hungry for more, the war was not yet over. Its appetite was infinite.”), samo što neće biti povezani pričom, nego će prosto obraditi neki novi rat iz svetske istorije. Bas bih voleo da izadje ove godine jos jedan.

Meni je to vjerovali ili ne bila najbolja igra prosle godine. Toliko mi je prijala da je sada imam i na pc-u, i na ps3 i na iPadu i jos je igram s vremema na vrijeme. Btw ne lici mi na igru koja ce imati nastavke, mada nije nemoguce jer su na njoj radili u tandemu sa Apokalipsom. Za one koji ne znaju, Apokalipsa je dokumentarac na Nat Geo, i postoje dvije sezone: Apocalypse: The First World War (6 epizoda) i Apocalypse: The Second World War (takodje 6 epizoda). Zbog toga bi valjalo ocekivati da urade igru i za Drugi svjetski rat, mada ko zna. Ubisoft je to, kod njih nista nije nemoguce :slight_smile:

Hehe, secam se tvog avatara sa kucom. :slight_smile: Bilo bi lepo da bude WW2, kad vec nema FPSova sa tom tematikom. A moze i WWI, samo ovaj put da bude Solunski front! :smiley:

Po meni bi trebali da prave vise post-apocaliptyc igara jeste izlazi Mad Max ali neku koja se ne zasniva na trkanju.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Inace moj omiljeni zanr. Ne mogu da se zalim da ga developeri izbjegavaju jer tu su TLoU, Metro, Stalker igre, ali opet nikad dosta takvih igara. Nadam se da ce ih biti jos, jer narocito sada na novim konzolama mogu zasijati u punom sjaju i docarati nam atmosferu kakvu prethodna generacija nije mogla mogla da prikaze.

I Fallout. Ovog zanra zaista ne manjka uopste.

Meni je Fallout iza Stalker i Metro igara, trudim se da ga zavolim ali prosto ne ide. Nesto mi smeta kod njega, ne znam ni sam sta. Postujem igru jer je posluzila kao uzor za mnoge druge i uvijek sam imao zelju da je predjem, medjutim nikako da joj se posvetim, ne drzi me.

Stalker, pa tri mesta prazno, Metro, pa dva mesta prazno, Fallout, pa ostalo, amin.

Sent from my D6603

Btw, da li je neko spomenuo Mirror’s Edge? Bilo je najave za drugi deo, i od tad nista. A bas je bila unikatna i zabavna igra.

Navodno je još u izradi, valjda ćemo videti na E3 nešto o njoj.

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

E jes Mirror’s Edge je bio zabavan. Ovaj Dying Light ima neki parkur(mrtva cenzura) al nista posebno, cak ume da bude i iritirajuci kad omasi ivicu koja mu je ispred nosa, mada sa vecim agility nivoima moze da se popne bilo gde, lako.